Solopress wspiera Morph's Epic Art Adventure!

Epicka przygoda artystyczna Morpha przejmuje kontrolę ulice centralny Londyn tego lata i jesteśmy dumny z być wsparcieing w zabawa z oszałamiający Składana ulotka mapy szlaków oraz sponsorowany przez Solopress Rzeźba Morph!

Przez następne dwa miesiące, począwszy od 19 czerwcath a kończąc na 20 sierpniathMożesz dołączyć do przygody podczas wakacji.

Jeśli jesteś w centrum Londynu w tych dniach, udostępnij selfie i oznacz nas na odpowiednich platformach społecznościowych, aby wziąć udział w losowaniu nagród o wartości 500 £!

Czym jest Morph's Epic Art Adventure?

Twoje wyzwanie? Znajdź i zlokalizuj każdą rzeźbę w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, aby odblokować szereg nagród i zabawnych faktów.

Jest to pierwszy w Wielkiej Brytanii bezstopniowy szlak artystyczny tego rodzaju, którego gospodarzem jest organizacja charytatywna Whizz-Kidz, organizacja charytatywna dla młodych osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Bezpłatny dla publiczności szlak składa się z:

  • 56 sześciometrowych rzeźb Morph
  • 56 londyńskich zabytków
  • 56 unikalnych projektów i historii

Proszę pana - mogę dostać trochę Morpha?

Nasze składane mapy szlaków lub aplikacja do pobrania pomogą Ci poruszać się po punktach orientacyjnych, słynnych londyńskich ulicach i nad Tamizą, aby ukończyć zadanie.

Mapy szlaków są dostępne w siedmiu różnych lokalizacjach:

  • Centrum informacyjne miasta Londyn
  • Recepcja Guildhall
  • Biblioteka Guildhall
  • Galeria Sztuki Guildhall
  • Biblioteka Barbican
  • Biblioteka Shoe Lane
  • Biblioteka butów Artizan

Chcesz zdobyć jedną z tych wspaniałych składanych ulotek? Koniecznie sprawdź godziny otwarcia tych lokalizacji na ich stronie internetowej!

Astromorph

Bazując na Morphie, ukochanej postaci telewizyjnej, każda rzeźba została unikalnie zaprojektowana przez znanych i wschodzących artystów.

Nasz posąg, Astromorphznajduje się na Peter's Hill. Stworzony przez Megan Heather Smith-Evans, nasz kosmiczny Morph ma oszałamiające tło katedry św.

Poszukiwanie szczęścia

Aby ukończyć szlak, odkrywcy muszą wyruszyć na poszukiwanie wszystkich 56 rzeźb. Ponieważ większość morfów znajduje się w pobliżu centrum Londynu po północnej i południowej stronie Tamizy, można to zrobić za jednym zamachem lub w spokojniejszym tempie przez kilka dni.

Każda rzeźba ma swoją unikalną nagrodę. Pobierz aplikację, aby śledzić i brać udział w każdym konkursie Morph, w tym Własny skarbiec wydawnictwa Solopress!

Dla niesamowitej sprawy

Whizz-Kidz to niesamowita organizacja charytatywna, która współpracuje z młodymi użytkownikami wózków inwalidzkich i ich rodzinami, aby zapewnić najlepszy sprzęt dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Nie tylko dostarczają wózki inwalidzkie dla młodych ludzi, ale także aktywnie starają się zachęcać do zmian społecznych, aby pomóc zmobilizować życie swoich użytkowników, aby mogli mieć bardziej dostępne, integracyjne życie.

Cel ten został podkreślony w Morph's Epic Art Adventure, a szlak jest pierwszym bezstopniowym szlakiem tego rodzaju w Wielkiej Brytanii!

W duchu przygody

Podejmujesz wyzwanie tego lata? Pamiętaj, aby zrobić zdjęcie z Astromorph i oznaczyć nas w naszych mediach społecznościowych, aby wziąć udział w naszym losowaniu!

*Regulamin losowania nagród znajduje się na naszej stronie internetowej.