Ostateczny przewodnik po wystawie 2023

Nadszedł nowy rok. Gdzie powinieneś zacząć promować swój biznes w 2023 roku? Targi branżowe i Wystawy Zapewnij dedykowane przestrzenie, w których określeni, zachęceni odbiorcy mogą poznać Twoją markę.

Ten ostateczny przewodnik po targach 2023 to świetne miejsce, aby odkryć targi, które oferują najlepsze możliwości wystawiania się lub uczestniczenia w nich. Aby znaleźć swój sektor, kliknij wyróżnione kategorie, a zobaczysz wiele ekscytujących wydarzeń, na których możesz zaprezentować swoją firmę.

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek drukowanych elementów lub produkty promocyjne Będziemy czekać na skrzydłach, aby pomóc Ci na każdym kroku.

Kategorie wystaw

 

Motoryzacja

Autosport International Show

Data: 12-15 stycznia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.autosportinternational.com/
Opis: Największe wydarzenie sportów motorowych w Europie to idealne miejsce na rozpoczęcie sezonu sportów motorowych i roku kalendarzowego.

 

Camper Mart 2023

Data: 5 lutego
Miejsce: Telford International
Strona internetowa: https://www.campermart.co.uk/
Opis: Miejsce, w którym można znaleźć wszystko, co związane z VW Camper. Odbierz akcesoria i znajdź usługi dla swojej dumy i radości lub niezbędne elementy do tego długo oczekiwanego projektu w garażu! Poszukaj porady i pomocy od ludzi, którzy się na tym znają i spotkaj się z przyjaciółmi, aby osobiście porozmawiać o swoim autobusie i planach na przyszłość.

 

Międzynarodowy Dzień Części Zamiennych MG & Triumph

Data: 16-19 lutego
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: http://www.mgandtriumphsparesday.co.uk/
Opis: Entuzjaści klasycznych samochodów mogą odkrywać bogactwo sprzedawców, jumblerów i usługodawców prezentujących swoje towary. Jest to idealne miejsce, aby spotkać podobnie myślących hobbystów i uzyskać porady, wskazówki i porady od ludzi, którzy znają tajniki tych wspaniałych marek.

 

London Classic Car Show

Data: 24-26 lutego
Miejsce: Olympia Londyn
Strona internetowa: https://www.theclassiccarshowuk.com/
Opis: Odbywający się już po raz dziewiąty London Classic Car Show jest wydarzeniem obowiązkowym dla wszystkich wymagających nabywców, kolekcjonerów i entuzjastów klasycznych samochodów. Po sukcesie naszego pokazu w Syon Park, z przyjemnością ogłaszamy, że powrócimy do Olympia London, historycznego domu samochodów silnikowych.

 

Race Retro 2023

Data: 24-26 lutego
Miejsce: NAEC Stoneleigh Park
Strona internetowa: https://www.raceretro.com/
Opis: Największe w Europie targi historycznych sportów motorowych. Race Retro gromadzi ponad 24 000 fanów, kierowców, przygotowujących, sprzedawców i entuzjastów, aby cieszyć się weekendem wszystkiego, czego potrzebujesz, aby przygotować się do nadchodzącego sezonu sportów motorowych.

Obejmujące wszystkie dyscypliny, w tym wyścigi formuły i wyścigi torowe, rajdy, wspinaczki górskie, samochody turystyczne, serie pojedynczych marek, samochody GT i wiele innych, wydarzenie obejmuje fantastyczną prezentację kultowych samochodów w halach, wraz ze sprzedawcami, którzy mogą zaspokoić wszystkie potrzeby związane ze sportami motorowymi, od odzieży po części, sztukę i medycynę, a także scenę z legendami toru.

 

Practical Classics Classic Car & Restoration Show

Data: 24-26 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.necrestorationshow.com/
Opis: Jest to pokaz, w którym warto wziąć udział, niezależnie od tego, czy chcesz na nowo rozpalić swoją pasję do samochodów, ukończyć projekt renowacji, czy po prostu chcesz powspominać z rodziną i przyjaciółmi piękne, ukończone klasyczne samochody na wystawie.

 

Pokaz pojazdów użytkowych

Data: 18-20 kwietnia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://cvshow.com/
Opis: 232 firmy i organizacje wystawiały się na targach 2022 Show, prezentując najnowsze produkty, usługi i rozwiązania technologiczne, aby pomóc operatorom pojazdów użytkowych rozwijać się w konkurencyjnej branży.

 

Automechanika Birmingham

Data: 6-8 czerwca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.automechanika-birmingham.com/
Opis: Automechanika Birmingham to wiodąca wystawa branżowa dla rynku wtórnego i łańcucha dostaw skierowana do odwiedzających z Wielkiej Brytanii, wydarzenie 2023 będzie pierwszym wydarzeniem w Wielkiej Brytanii od 2019 roku i już zapowiada się na wyprzedany pokaz pełen nowych marek, funkcji i centrów szkoleniowych w zakresie napraw kolizji, pojazdów elektrycznych, ADAS i nie tylko.

 

The Ultimate Show

Data: 13 sierpnia
Miejsce: Centrum Wystawowe Liverpool
Strona internetowa: https://www.ultimate-show.co.uk/
Opis: The Ultimate Show to jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Wielkiej Brytanii! Prezentuje gamę najlepszych zmodyfikowanych, wyczynowych, retro i supersamochodów z całej Europy.

 

Biznes i handel detaliczny

Wiosenne targi w Birmingham

Data: 5-8 lutego
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.springfair.com/
Opis: Spring Fair to najlepszy sklep dla sklepów w Wielkiej Brytanii, oferujący tysiące wysokiej jakości produktów, nowych trendów i ekskluzywnych nowych marek z całego domu, prezentów i mody.

 

Workspace Design Show

Data: 27-28 lutego
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://workspaceshow.co.uk/
Opis: Workspace Design Show gromadzi brytyjską społeczność zajmującą się wnętrzami miejsc pracy, aby odkrywać doświadczenia związane z miejscami pracy jutra. Nie przegap szansy, aby stać się częścią największego wydarzenia w Wielkiej Brytanii, oferującego networking, przemyślane przywództwo i najnowsze produkty, które przekształcą biura w naszym kraju.

 

Handel detaliczny bez granic

Data: 7-8 marca
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://rwb.global/
Opis: Dzięki dedykowanej 2-dniowej konferencji obejmującej ponad 30 sesji i ponad 60 prelegentów poruszających gorące tematy w branży Marketplace Online, odbędą się bezcenne i wiodące dyskusje na temat tego, jak przyspieszyć sprzedaż w Marketplace na prawdziwie globalną skalę.

 

Master Investor Show

Data: 18 marca
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://events.masterinvestor.co.uk/master-investor-show/about-the-show/
Opis: Master Investor Show to wiodące w Wielkiej Brytanii wydarzenie dla prywatnych inwestorów.

 • Dowiedz się od ekspertów, jak najlepiej wykorzystać swoje oszczędności.
 • Rozmawiaj bezpośrednio z prezesami firm, w które możesz zainwestować.
 • Wiodący brytyjscy przedsiębiorcy, inwestorzy i zarządzający funduszami mówią o przyszłych trendach.
 • Nawiązywanie kontaktów z innymi inwestorami.

 

Pokaz maszyn wirtualnych i wyświetlaczy

Data: 18-19 kwietnia
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://www.vmanddisplayshow.com/
Opis: VM and Display Show to najdłużej działająca wystawa w branży. Wystawa obejmuje wszystko, co dotyczy merchandisingu wizualnego i ekspozycji, od manekinów, druku, dekoracji świątecznych, usług wystawienniczych, rekwizytów, projektowania, grafiki, form biustu, usług TurnKey, POP, oświetlenia, tkanin i wszystkiego pomiędzy.

 

Wydarzenie w miejscu pracy

Data: 25-27 kwietnia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.theworkplaceevent.com/
Opis: Wydarzenie Workplace, pierwsze w swoim rodzaju, ma szerszy zakres i bardziej koncentruje się na doświadczeniach pracowników i wydajności w miejscu pracy.

 

Internet Retailing EXPO & eDelivery EXPO

Data: 24-25 maja
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://internetretailingexpo.com/
Opis: Niezależnie od tego, czy szukasz nowych dostawców, nowych technologii, czy po prostu potrzebujesz inspiracji od sprzedawców detalicznych i marek, dzień na IRX zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz - i nie tylko.

 

Kariera i rekrutacja

Step Up Expo

Data: 3-4 lutego
Miejsce: Olympia Londyn
Strona internetowa: https://stepupexpo.co.uk/
Opis: Step Up Expo łączy unikalną mieszankę szkół, uczelni, uniwersytetów i pracodawców, dając londyńskim nastolatkom dostęp do całego spektrum edukacji, szkoleń i wyborów zawodowych.

 

Targi kariery RTS Futures 2023

Data: 7 lutego
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://rts.org.uk/event/rts-futures-careers-fair-2023
Opis: Uzyskaj wszystkie najnowsze wskazówki, triki i praktyczne porady, które pomogą Ci zdobyć tę najważniejszą pierwszą pracę w telewizji, dowiedz się o różnych ofertach pracy i programach oraz nawiąż kontakty z najbardziej wpływowymi twórcami w branży!

 

Londyńskie Forum Kariery

Data: 8-9 kwietnia
Miejsce: Olympia Londyn
Strona internetowa: https://careerforum.net/en/event/ldn/
Opis: Największe w Europie targi pracy dla osób dwujęzycznych japońsko-angielskich oferują możliwość spotkania się twarzą w twarz z zatrudniającymi firmami! Wydarzenie będzie oferować zarówno stanowiska pełnoetatowe, jak i możliwości odbycia stażu, a także może być wykorzystane do zbadania firm i przygotowania się do przyszłego poszukiwania pracy.

 

Jaka uczelnia i jaka kariera? Na żywo

Data: 3-4 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.whatcareerlive.co.uk/what-university-what-career-live
Opis: Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach po zakończeniu szkoły lub studiów.

 

Informatyka i technologia

Kanał na żywo

Data: 29-30 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.channel-live.co.uk/
Opis: Channel Live łączy resellerów IT, MSP i partnerów Channel twarzą w twarz ze sprzedawcami, dystrybutorami i ekspertami z całego sektora. Niezależnie od tego, czy chcesz poszerzyć swoje portfolio i zintegrować nowe technologie, czy też szukasz nowych partnerów i możliwości biznesowych, Channel Live jest miejscem dla Ciebie.

 

UK Cyber Week

Data: 4-5 kwietnia
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://www.ukcyberweek.co.uk/
Opis: Łączymy społeczności cybernetyczne i biznesowe, aby uczyć się od światowej klasy ekspertów i wyjść z wiedzą, narzędziami i umiejętnościami, aby chronić zespoły, firmy, łańcuchy dostaw i infrastrukturę przed przyszłymi atakami. Biorąc pod uwagę, że 95% kwestii związanych z cyberbezpieczeństwem wynika z błędów ludzkich, czy Twoje zasady, procedury i zabezpieczenia są aktualne?

 

Krajowy pokaz cyberbezpieczeństwa

Data: 25-27 kwietnia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.nationalcybersecurityshow.com/
Opis: Nigdy nie było ważniejszego momentu, aby cyberbezpieczeństwo stało się priorytetem dla każdej brytyjskiej firmy. Nasz pokaz pomaga brytyjskim firmom lepiej zrozumieć, jak łagodzić obecne zagrożenia, zwiększać odporność na cyberzagrożenia, edukować pracowników i prezentować produkty, które lepiej chronią łańcuch dostaw.

 

Konferencja społeczności deweloperów

Data: 10-12 maja
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://www.devoxx.co.uk/
Opis: Devoxx UK to przestrzeń dla deweloperów do nauki, doskonalenia umiejętności i zdobywania praktycznego doświadczenia z najnowszymi technologiami. Podczas tej 3-dniowej konferencji gromadzimy zróżnicowaną grupę inspirujących prelegentów z całego świata, aby omówić najważniejsze tematy związane z programistami, najnowsze osiągnięcia technologiczne i zagłębić się w fascynujące pomysły.

 

Cromwell Live

Data: 14-15 czerwca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.cromwell.co.uk/info/cromwell-live-23
Opis: Cromwell Live zaprezentuje najnowsze produkty, technologie i innowacje zarówno firmy Cromwell, jak i naszych dostawców. Wspólnie staramy się wspierać obecnych i potencjalnych nowych klientów w dążeniu do oszczędności i wzrostu wydajności.

 

Edukacja

Nursery World Show 2023

Data: 3-4 lutego
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://www.nurseryworldshow.com/
Opis: Odkryj magię wczesnych lat. Niesamowite 28 seminariów z certyfikatem CPD w ciągu 2 dni, zaspokajających potrzeby sektora wczesnej edukacji, prowadzonych przez najlepszych praktyków i liderów wczesnej edukacji.

 

Targi edukacji muzycznej i teatralnej

Data: 23-24 lutego
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://musicanddramaeducationexpo.co.uk/
Opis: Największa w Europie konferencja i wystawa dla wszystkich zaangażowanych w edukację muzyczną i teatralną.

 

The Baby Show

Data: 3-5 marca / 14-16 kwietnia / 12-14 maja / 20-22 października
Miejsce: Excel Londyn/Manchester Central/NEC Birmingham/Olympia Londyn
Strona internetowa: https://www.thebabyshow.co.uk/
Opis: Największe i najbardziej lubiane wydarzenia dla kobiet w ciąży, niemowląt i rodziców w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy punktem kompleksowej obsługi w zakresie produktów, usług i porad dla rodziców i niemowląt, największym w Wielkiej Brytanii miejscem zakupów dla wszystkich rzeczy związanych z niemowlętami i pomagamy przyszłym i nowym rodzicom znaleźć wszystko, czego mogą potrzebować dla swoich rodzin pod jednym dachem od 2002 roku.

 

Dyslexia Show 2023

Data: 24-25 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://dyslexiashow.co.uk/
Opis: Krajowa wystawa w Wielkiej Brytanii poświęcona dysleksji i neuroróżnorodności. Wspiera edukację, rodziców, miejsca pracy i osoby indywidualne.

 

Tes SEND Show

Data: 13-14 października
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://www.tessendshow.co.uk/
Opis: Odwiedź jedyne w Wielkiej Brytanii wydarzenie dedykowane całej społeczności osób ze specjalnymi potrzebami i niepełnosprawnościami (SEND)! Targi zapewniają idealne środowisko dla specjalistów SEND na wszystkich poziomach edukacji, aby skorzystać z bezpośredniego dostępu do możliwości rozwoju zawodowego oraz najnowszych produktów, zasobów i usług dostępnych dla sektora.

 

Rozrywka

Targi zabawek

Data: 24-26 stycznia
Miejsce: Olympia Londyn
Strona internetowa: https://www.toyfair.co.uk/
Opis: Toy Fair to największe w Wielkiej Brytanii targi poświęcone zabawkom, grom i hobby, odbywające się co roku pod koniec stycznia w Olympia London. Wystawa branży zabawkarskiej gości ponad 260 firm wystawiających tysiące produktów dla odwiedzających, w tym sprzedawców detalicznych, kupujących, mediów i szerszej branży.

 

Model Rail Scotland

Data: 24-26 lutego
Miejsce: SEC
Strona internetowa: https://modelrail-scotland.co.uk/
Opis: Model Rail Scotland powróci do hali 3 w Scottish Event Campus, Exhibition Way, Glasgow G3 8YW w piątek 24, sobotę 25 i niedzielę 26 lutego 2023 roku.

 

The Guitar Show

Data: 25-26 lutego
Miejsce: Cranmore Park
Strona internetowa: https://www.theguitarshow.co.uk/ 

 

North East Guitar Show

Data: 12 marca
Miejsce: Rainton Arena
Strona internetowa: http://www.guitarshows.co.uk/ARPages/NorthEast.html
Opis: North East Guitar Show to przede wszystkim wydarzenie detaliczne. Nowe, zabytkowe i używane gitary, wzmacniacze i pedały będą dostępne do kupienia, wymiany i sprzedaży od wielu sprzedawców detalicznych, dystrybutorów, producentów, lutników, butików i prywatnych kolekcjonerów - nie wspominając o pełnej gamie strun i akcesoriów.

 

Comic Con Liverpool 2023

Data: 1-2 kwietnia
Miejsce: Centrum Wystawowe Liverpool
Strona internetowa: https://www.comicconventionliverpool.co.uk/
Opis: Comic Con Liverpool, podobnie jak wiele innych konwentów komiksowych, jest miejscem, w którym fani popkultury, filmów, telewizji, komiksów i nie tylko, mogą spotkać i pozdrowić swoich ulubionych aktorów i aktorki, zrobić sobie z nimi zdjęcia i zdobyć autografy. Nasi goście specjalni zawsze biorą udział w panelach pytań i odpowiedzi, dzięki czemu fani mogą wchodzić z nimi w interakcje na mniej zatłoczonym poziomie i bez zgiełku głównego konwentu za nimi.

 

North West Guitar Show

Data: 21 maja
Miejsce: Haydock Park Racecourse
Strona internetowa: http://www.guitarshows.co.uk/ARPages/NorthWest.html
Opis: Najdłużej działające targi gitarowe w Wielkiej Brytanii. Wydarzenie gromadzi największych sprzedawców detalicznych, dystrybutorów, producentów, lutników, butikowych specjalistów, a nawet prywatnych kolekcjonerów, którzy oferują okazje na wszystko, co związane z gitarą.

 

Podcast Show 2023

Data: 24-25 maja
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://www.thepodcastshowlondon.com/
Opis: Dołącz do nas ponownie w 2023 roku w londyńskim Islington's Business Design Centre, na przełomowym wydarzeniu w Europie dla społeczności podcastów: Ponad 350 światowej klasy prelegentów, ponad 150 paneli i sesji, globalne marki branżowe, networking, mentoring i wiele więcej w ciągu 2 dni.

 

UK Games Expo

Data: 2-4 czerwca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.ukgamesexpo.co.uk/
Opis: UK Games Expo (UKGE) to największa konwencja gier hobbystycznych w Wielkiej Brytanii. W 2023 roku wydarzenie powróci do 3 hal NEC i hotelu Hilton.

 

AnimeCon

Data: 17-18 czerwca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://animeconuk.com/
Opis: AnimeCon UK to ogromny międzynarodowy festiwal anime, mangi i k-popu! Prezentacja tego, co najlepsze w azjatyckiej popkulturze w największym miejscu wystawowym w Wielkiej Brytanii, przez trzy dni unikalnych wystaw, niesamowitych zakupów, imprez, ekskluzywnych pokazów, obszernych paneli i występów największych światowych twórców.

 

PLASA Show

Data: 3-5 września
Miejsce: Olympia Londyn
Strona internetowa: https://www.plasashow.com/
Opis: Flagowa impreza poświęcona technologii rozrywkowej prezentuje postępy technologiczne ze świata audio, AV, oświetlenia, riggingu i inscenizacji.

 

The UK Drum Show

Data: 30 września - 1 października
Miejsce: Centrum Wystawowe Liverpool
Strona internetowa: https://theukdrumshow.com/
Opis: To dwudniowe wydarzenie ma na celu promowanie i wspieranie fantastycznej społeczności, jaką są perkusiści! Wszystkie umiejętności są mile widziane na tym rodzinnym i zorientowanym na społeczność wydarzeniu. Nie ma nic lepszego!

 

Leeds Bradford Guitar Show

Data: 1 października
Miejsce: Pudsey Civic Hall
Strona internetowa: http://www.guitarshows.co.uk/ARPages/LeedsBradford.html
Opis: Odbywające się już po raz 14 targi są jedyną dużą imprezą gitarową organizowaną w hrabstwie West Yorkshire i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród odwiedzających, jak i wystawców.

 

Międzynarodowy pokaz gitarowy w Londynie

Data: 29 października
Miejsce: Tor wyścigowy Kempton Park
Strona internetowa: http://www.guitarshows.co.uk/ARPages/London.html
Opis: Odbywający się już po raz piąty London International Guitar Show to przede wszystkim wydarzenie o charakterze detalicznym. Nowe, zabytkowe i używane gitary, wzmacniacze i pedały będzie można kupić, wymienić i sprzedać od wielu sprzedawców detalicznych, dystrybutorów, producentów, lutników, butików i prywatnych kolekcjonerów - nie wspominając o całej gamie strun i akcesoriów.

 

Merseyside Guitar Show

Data: 26 listopada
Miejsce: Aintree Racecourse
Strona internetowa: http://www.guitarshows.co.uk/ARPages/Merseyside.html
Opis: Ten od dawna znany pokaz gitarowy w Liverpoolu świętuje w tym roku 20 lat w tym samym przestronnym i prestiżowym miejscu i będzie to 90. pokaz gitarowy, który Northern Guitar Shows zorganizował od czasu, gdy zaczęliśmy 24 lata temu w Manchesterze.

 

Rolnictwo

LAMMA

Data: 10-11 stycznia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.lammashow.com/
Opis: Najważniejsze targi maszyn rolniczych w Wielkiej Brytanii, LAMMA, łączą rolników ze wszystkich sektorów z firmami, które dostarczają najnowocześniejsze maszyny, technologie i sprzęt dla przemysłu rolniczego.

 

Dairy-Tech 2023

Data: 1 lutego
Miejsce: NAEC Stoneleigh Park
Strona internetowa: https://dairy-tech.uk/
Opis: Wydarzenie będzie nadal skierowane do postępowych profesjonalistów z branży mleczarskiej, niezależnie od wielkości stada lub rodzaju systemu, odzwierciedlając transformację sektora w ostatnich latach, w którym uznano, że rolnicy muszą być konkurencyjni i zdolni do dopasowania zarówno wielkości, jak i systemu do dostępnych zasobów i kontraktu mlecznego.

 

Brytyjskie targi pszczelarskie 2023 (dawniej BeeTradex)

Data: 4 lutego
Miejsce: NAEC Stoneleigh Park
Strona internetowa: https://www.britishbeekeepingshow.com/
Opis: Jak zawsze, pszczelarstwo jest sercem tego, co robimy i jesteśmy zdeterminowani, aby ten pokaz był ogromnym sukcesem zarówno dla pszczelarzy komercyjnych, jak i hobbystów, a także zachęcić tych, którzy myślą o rozpoczęciu pszczelarstwa, aby przyszli i poznali ten fascynujący świat.

 

Rolnictwo niskoemisyjne 2023

Data: 7-8 lutego
Miejsce: NAEC Stoneleigh Park
Strona internetowa: https://lowcarbonagricultureshow.co.uk/
Opis: Witamy na Targach Rolnictwa Niskoemisyjnego, które witają tysiące rolników i właścicieli ziemskich poszukujących niskoemisyjnych, zrównoważonych i odnawialnych projektów dywersyfikacji, aby zabezpieczyć swoją działalność na przyszłość.

 

Światowe targi biogazu

Data: 29-30 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.biogastradeshow.com/
Opis: World Biogas Expo, 29-30 marca 2023 r., organizowane przez ADBA i WBA, to największe targi poświęcone wyłącznie fermentacji beztlenowej i biogazowi.

 

Targi zarządzania powodzią i wodą

Data: 13-14 września
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.thefloodexpo.co.uk/
Opis: Weź udział w setkach rozmów, spotkań i inspirujących prelekcji, które odbędą się w ciągu dwóch dni. Poznaj nowych klientów, dostawców i partnerów, którzy zmienią Twoje perspektywy i zapewnią nowe możliwości.

 

Moda, odzież i tekstylia

Londyńskie targi tekstylne

Data: 10-11 stycznia
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowahttps://www.thelondontextilefair.co.uk/
Opis: Z 500 wystawcami, TLTF jest najważniejszą brytyjską platformą dla tkanin modowych, akcesoriów odzieżowych, studiów drukarskich i odzieży vintage. Odbywające się dwa razy w roku w Business Design Centre, jest to wydarzenie, którego nie można przegapić dla wszystkich profesjonalistów z branży.

 

MODA - Krajowe Targi Mody

Data: 5-8 lutego
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.moda-uk.co.uk/
Opis: Zlokalizowana na targach T Spring Fair i Autumn Fair, Moda to miejsce, w którym można odkryć najnowsze trendy, najnowszych projektantów i obowiązkowe stylizacje, które będą ozdobą sezonu.

 

Pue London

Data: 12-14 lutego
Miejsce: Olympia Londyn
Strona internetowa: https://www.purelondon.com/
Opis: Od jasnych marynarek po podstawowe złote kolczyki - kreatywność, którą zobaczysz na wystawie, nie ma końca. Dołącz do nas w 2023 roku, aby odkryć najnowsze stylizacje i pożądane projekty w jednym miejscu.

 

Źródło Moda

Data: 12-14 lutego
Miejsce: Olympia Londyn
Strona internetowa: https://www.source-fashion.com/
Opis: Łączymy globalnych producentów i dostawców z kupującymi, którzy chcą mieć pewność, że każda rozmowa może prowadzić do stworzenia nowego asortymentu. Source Fashion jest bramą do sprzedaży detalicznej dla producentów i dostawców z całego świata.

 

Stitch Festival 2023

Data: 23-26 marca
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://www.thestitchfestival.co.uk/
Opis: Stitch Festival to najlepsze wydarzenie w Londynie poświęcone współczesnemu krawiectwu, szyciu i ściegom. Ożywiając Twój kanał na Instagramie, ten pokaz oferuje dostęp do niektórych z Twoich ulubionych niezależnych marek i małych firm, serii inspirujących pokazów wiodących projektantów, a także pokazów na wybiegu, demonstracji i pytań i odpowiedzi od ulubionych gwiazd szycia ORAZ setek warsztatów!

 

Interplas

Data: 26-28 września
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://interplasuk.com/
Opis: Interplas, wiodąca brytyjska wystawa i konferencja poświęcona tworzywom sztucznym, świętująca 75 lat innowacji w dniach 26-28 września 2023 roku!

 

Żywność, napoje i hotelarstwo

BeerX UK 2023

Data: 15-16 marca
Miejsce: Centrum Wystawowe Liverpool
Strona internetowa: https://www.beerx.org/
Opis: BeerX UK to największe w Wielkiej Brytanii wydarzenie branżowe poświęcone piwu i browarnictwu, a rok 2023 ma być najlepszym w historii, z ogromnymi targami branżowymi, regionalnymi barami piwnymi i festiwalem piwa tylko dla handlu, SIBA AGM i konferencją członków, prezentacjami niezależnych nagród piwnych i biznesowych, a także bogatym harmonogramem seminariów, rozmów i debat panelowych z wiodącymi głosami branży piwnej.

 

Pub Show

Data: 20-22 marca
Miejsce: Excel Londyn
Strona internetowa: https://thepubshow.co.uk/
Opis: Dowiedz się więcej z wnikliwych prelekcji i dyskusji panelowych. Nawiąż kontakt z tysiącami odwiedzających z branży pubów i hotelarstwa.

 

Hotel, restauracja i catering

Data: 20-22 marca
Miejsce: Excel Londyn
Strona internetowa: https://www.hrc.co.uk/
Opis: Od ponad 87 lat Hotel, Restaurant & Catering (HRC) stoi na czele innowacji w branży hotelarskiej, witając co roku tysiące odwiedzających, którzy testują, smakują i odkrywają najnowsze produkty od najlepszych dostawców na rynku.

 

Międzynarodowe wydarzenie związane z żywnością i napojami

Data: 20-22 marca
Miejsce: Excel Londyn
Strona internetowahttps://www.ife.co.uk/
Opis: The International Food and Drink Event, powita 25 000 profesjonalistów z branży żywności i napojów, którzy spotkają się twarzą w twarz, aby spróbować nowych produktów, nawiązać trwałe kontakty biznesowe i znaleźć dostawców, którzy zapewnią Twojej firmie przewagę konkurencyjną.

 

Farm Shop & Deli Show

Data: 24-26 kwietnia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.farmshopanddelishow.co.uk/
Opis: Poznaj najwyższej jakości produkty lokalne i regionalne, a także najnowsze rozwiązania w zakresie sprzętu, etykietowania i pakowania od wielu znakomitych dostawców. W ciągu 3 dni targi Farm Shop & Deli Show będą obfitować w nowe premiery, ekscytujące wydarzenia i sesje na żywo oraz wyznaczające trendy jedzenie i napoje, aby zapewnić wgląd w branżę i ludzi napędzających rynek w 2023 roku.

 

Food & Drink Expo

Data: 24-26 kwietnia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.foodanddrinkexpo.co.uk/
Opis: Targi Food & Drink Expo zapewniają dostęp do brytyjskiego rynku żywności i napojów oraz pomagają setkom firm zaprezentować swoje wyjątkowe produkty. Kupujący i decydenci z całej branży, od handlu spożywczego, hurtowego i specjalistycznego po usługi gastronomiczne i produkcję, są zaproszeni do odkrycia najgorętszych trendów, najnowszych premier produktów i wizji branży na przyszłość.

 

National Convenience Show

Data: 24-26 kwietnia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.nationalconvenienceshow.co.uk/
Opis: National Convenience Show to największe wydarzenie dla sektora convenience-retailing, zapewniające jedną platformę dla całego rynku - dostawców, hurtowników i detalistów.

 

Rozwiązania produkcyjne Foodex

Data: 24-26 kwietnia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.foodex.co.uk/contact-us
Opis: Foodex Manufacturing Solutions będzie częścią The UK Food & Drink Shows, łącząc rozwój żywności, artykuły spożywcze, produkcję, specjalistyczny handel detaliczny, sprzedaż hurtową i usługi gastronomiczne.

 

Pokaz składników

Data: 24-26 kwietnia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.theingredientsshow.co.uk/
Opis: The Ingredients Show będzie stanowić część The UK Food & Drink Shows, łącząc rozwój żywności, artykuły spożywcze, produkcję, specjalistyczny handel detaliczny, sprzedaż hurtową i usługi gastronomiczne.

 

Festiwal wina w Laithwaites

Data: 11-12 maja
Miejsce: Olympia Londyn
Strona internetowa: https://www.laithwaites.co.uk/jsp/offer/cm/common/offer.jsp?name=winefestival23-tickets&_requestid=379765
Opis:

 • Poznaj swojego gospodarza, autora bestsellerów i telewizyjnego Pana Wino - Oza Clarke'a
 • Degustacja ponad 350 win - wszystko wliczone w cenę biletu
 • Czat z ponad 100 producentami z 17 krajów
 • Poznaj stoiska z żywnością rzemieślniczą, angielski napój gazowany, luksusowe alkohole i nie tylko
 • Dołącz do degustacji prowadzonych przez ekspertów i weź udział w wyjątkowych doświadczeniach sensorycznych
 • Wykorzystaj w pełni swój dzień dzięki BEZPŁATNEMU przewodnikowi degustacyjnemu i bezpłatnemu kieliszkowi degustacyjnemu

 

Pokaz restauracji

Data: 2-4 października
Miejsce: Olympia Londyn
Strona internetowa: https://www.therestaurantshow.co.uk/
Opis:

 • Oszczędzaj czas, łącząc się z setkami dostawców i liderów branży w ciągu zaledwie jednego dnia.
 • Zdobądź cenne spostrzeżenia i poczuj inspirację dzięki naszej serii wydarzeń na żywo
 • Odkryj nowe produkty od wielu dostawców
 • Spotkania ze współpracownikami, klientami i przyjaciółmi, nowymi i starymi

 

Zdrowie, medycyna i opieka

Festiwal Genomiki 2023

Data: 25-26 stycznia
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://www.genomicseducation.hee.nhs.uk/events/festival-of-genomics-2021-2-3/
Opis: 8. doroczny Festiwal Genomiki będzie największym wydarzeniem poświęconym genomice w Wielkiej Brytanii i Europie. W tym roku zostanie omówiony cały proces genomiki od początku do końca, a także sposób, w jaki dane genomiczne są zintegrowane z formami danych biologicznych, aby pomóc w podejmowaniu znaczących decyzji badawczych i klinicznych.

 

Foot and Ankle Show 2023

Data: 2-3 lutego
Miejsce: Centrum Wystawowe Liverpool
Strona internetowa: https://fashow.co.uk/tickets-2023/
Opis: Zagwarantuj sobie już teraz miejsce na najważniejszym wydarzeniu w kalendarzu, które doprowadzi do realnych zmian w Twojej przyszłej praktyce.

 

Targi pracy dla pielęgniarek

Data: 8 lutego/ 21 lutego/ 8 marca/ 27 kwietnia/ 13 czerwca/ 8 września/ 4 października
Miejsce: Manchester/Glasgow/NEC Birmingham/Londyn Zachodni/Bristol/Londyn Północny/Leeds
Strona internetowa: https://www.careersandjobsfair.com/
Opis: Największe w Wielkiej Brytanii wydarzenie poświęcone karierze pielęgniarskiej. Dołączając do nas na RCNi Nursing and Careers Jobs Fair będziesz miał szansę spotkać wiodących pracodawców i agencje z natychmiastowymi ofertami pracy.

 

The Alzheimer's Dementia & Care Show

Data: 3-4 marca
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://alzheimersshow.co.uk/
Opis: The Alzheimer's Dementia & Care Show (dawniej The Alzheimer's Show) to dedykowana brytyjska wystawa i konferencja poświęcona demencji i opiece, która odbędzie się w ciągu 2 dni w Business Design Centre w Islington w Londynie w piątek 3 i sobotę 4 marca 2023 roku.

 

Najlepsze praktyki w Londynie

Data: 8-9 marca
Miejsce: Olympia Londyn
Strona internetowa: https://www.bestpracticelondon.co.uk/
Opis: Nowy dom praktyki ogólnej dla Londynu i Południa.

 

Wystawa estetyki 2023

Data: 10-11 marca
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://www.aestheticsconference.com/
Opis: ACE to wiodące wydarzenie w Wielkiej Brytanii dla profesjonalistów z branży niechirurgii estetycznej, oferujące światowej klasy programy edukacyjne, niezapomniane możliwości nawiązywania kontaktów oraz najbardziej szanowanych producentów, dostawców i marki w branży. Jako jedyne wydarzenie w Wielkiej Brytanii, które gromadzi wszystkie najlepsze firmy farmaceutyczne, usługi i rozwiązania, urządzenia i firmy zajmujące się pielęgnacją skóry, jest to wydarzenie, na którym można znaleźć wszystko, co można wstrzykiwać, a także trendy, porady i aktualizacje, które pomogą w osiągnięciu sukcesu Twojej praktyki i poprawie specjalizacji estetycznej.

 

Digital Health Rewired 2023

Data: 14-15 marca
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://digitalhealthrewired.com/
Opis: Digital Health Rewired jest przeznaczony dla każdego, kto chce coś zmienić w brytyjskiej cyfrowej opiece zdrowotnej, w tym NHS i opiece społecznej, prywatnej opiece zdrowotnej, dostawcach, start-upach, innowatorach, decydentach i pacjentach.

 

Targi dotyczące demencji, opieki i domów opieki

Data: 22-23 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.ukcareweek.com/
Opis: Wydarzenie w marcu, które zgromadzi społeczność opieki, zajmie się największymi wyzwaniami stojącymi przed sektorem opieki, uczci talent pracowników opieki i będzie wspólnym głosem na rzecz zmian.

 

Brytyjski Tydzień Opieki

Data: 22-23 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.ukcareweek.com/
Opis: Wydarzenie w marcu, które zgromadzi społeczność opieki, zajmie się największymi wyzwaniami stojącymi przed sektorem opieki, uczci talent pracowników opieki i będzie wspólnym głosem na rzecz zmian.

 

Konwencja Neuro

Data: 22-23 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.neuroconvention.com/
Opis: Neuro Convention prezentuje najnowsze technologie i innowacje w sektorze neurologicznym, których ostatecznym celem jest poprawa wyników leczenia pacjentów. Targi koncentrują się na czterech kluczowych obszarach neurologii: Rehabilitacja, zdrowie psychiczne, diagnostyka oraz urazy mózgu i kręgosłupa.

 

Naidex

Data: 22-23 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.naidex.co.uk/
Opis: Naidex obchodzi w tym roku 50. rocznicę i jesteśmy tutaj, aby uczcić społeczność osób niepełnosprawnych! Naidex oferuje wsparcie i zasoby dla osób niepełnosprawnych, a także osób opiekujących się nimi lub dostarczających je społeczności. Wydarzenie obejmuje wszystkie aspekty niepełnosprawności, w tym rodziny i przejście do dorosłości, edukację i zatrudnienie, styl życia i wypoczynek, seks i związki oraz wiele innych.

 

Światowy Kongres LSX

Data: 3-4 maja
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa:  https://www.lsxleaders.com/lsx-world-congress
Opis: Od terapii po tech-bio, od urządzeń po zdrowie cyfrowe, od głębokiej technologii po technologię platformową i od diagnostyki po narzędzia do dostarczania, reprezentuje ona zakres, głębię i konwergencję najnowocześniejszych badań i technologii napędzających postęp w branży opieki zdrowotnej teraz i w przyszłości.

 

The Fertility Show

Data: 20-21 maja
Miejsce: Olympia Londyn
Strona internetowa: https://www.fertilityshow.co.uk/
Opis: Fertility Show to jedyne wydarzenie na żywo, które pozwala spotkać się z tak wieloma najlepszymi ekspertami w dziedzinie płodności, klinikami i lekarzami w jednym miejscu, w jednym czasie, w bezpiecznym i dyskretnym środowisku.

 

Med-Tech Innovation Expo

Data: 7-8 czerwca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://med-techexpo.com/
Opis: W czerwcu 2023 roku łączymy liderów, inżynierów, innowatorów i producentów z całą technologią i innowacjami, których potrzebują, aby ułatwić projektowanie i produkcję zmieniających życie urządzeń medycznych.

 

Szczyt Optymalizacji Zdrowia 2023

Data: 17-18 czerwca
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://summit.healthoptimisation.com/
Opis:

 • Dołącz do podobnie myślącej społeczności 2500 nowych przyjaciół, którzy po prostu Cię "rozumieją".
 • Poznaj, połącz się i ucz się od naszych wiodących na świecie prelegentów w dziedzinie zdrowia
 • Przyspiesz swoją podróż zdrowotną i poznaj najnowocześniejsze sekrety i triki w jeden weekend.
 • Poznaj najnowsze technologie i gadżety (np. terapia czerwonym światłem, urządzenia PEMF, urządzenia do treningu mózgu i nie tylko).
 • Odkryj najczystsze i najzdrowsze suplementy i żywność o dużej zawartości składników odżywczych.

 

Wakacje i turystyka

The Caravan, Motorhome & Holiday Show 2023

Data: 12-15 stycznia
Miejsce: Manchester Central
Strona internetowa: https://www.caravanshows.com/welcome
Opis: Caravan, Motorhome & Holiday Show będzie miał fantastyczny wybór najnowszych modeli od najbardziej renomowanych dealerów w północnej Anglii.

 

Cele podróży: Holiday & Travel Show

Data: 12-15 stycznia/ 2-5 lutego
Miejsce: Manchester Central/Olympia London
Strona internetowa: https://www.destinationsshow.com/
Opis: Najważniejsze wydarzenia inspirujące do podróży powracają w 2023 roku.

 

Szkocki pokaz przyczep kempingowych i domów wakacyjnych

Data: 2-5 lutego
Miejsce: SEC
Strona internetowa: https://www.caravanshowscotland.com/
Opis: Jedynym miejscem na rozpoczęcie kolejnej przygody są największe w Szkocji targi przyczep kempingowych, kamperów i domów wakacyjnych. Z przyczepami kempingowymi, kamperami, domami wakacyjnymi, domkami letniskowymi, namiotami i akcesoriami w jednym miejscu - uczyń to częścią swoich planów wakacyjnych.

 

Caravan, Camping & Motorhome Show

Data: 21-26 lutego
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://ccmshow.co.uk/
Opis: Na ponad 350 stoiskach wystawców prezentujących swoje najnowsze i najlepsze produkty znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do następnej przygody. Nie tylko będziesz mógł wejść do środka i porównać nowe przyczepy turystyczne, kampery i przyczepy kempingowe na rok 2023, ale także będziesz mógł przeglądać namioty wszystkich kształtów i rozmiarów, wszystkie rozstawione pod jednym dachem. Dodatkowo, wszystkie akcesoria i gadżety na świeżym powietrzu, których możesz potrzebować.

 

Brytyjskie Targi Turystyki i Podróży

Data: 22-23 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.tourismshow.co.uk/
Opis: British Tourism & Travel Show łączy wszystkie inspiracje, których potrzebujesz, aby zapewnić swoim grupom naprawdę wyjątkowe i niezapomniane wrażenia. Nic nie może się równać z atmosferą spotkania branży turystycznej. Energia sprawi, że będziesz chciał zaplanować kolejną podróż!

 

Targi World of Park & Leisure Home Show 2023

Data: 9-11 czerwca
Miejsce: NAEC Stoneleigh Park
Strona internetowa: https://www.parkhomeandleisure.co.uk/
Opis: Niezależnie od tego, czy szukasz najnowszych pomysłów projektowych; już cieszysz się tym stylem życia i chcesz go ulepszyć lub odnowić? chcesz przenieść się do tego stylu życia lub czerpać z niego korzyści? to jest pokaz dla Ciebie. Jeśli chodzi o rekreację lub mieszkalnictwo, mamy to wszystko pod kontrolą!

 

Domy, nieruchomości i budownictwo

Styczniowy pokaz mebli

Data: 22-25 stycznia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://thefurnitureshows.com/
Opis: Styczniowy Salon Meblowy 2023, odbywający się od ponad 32 lat, jest domem dla wnętrz premium w Wielkiej Brytanii. JFS łączy najbardziej wpływowych krajowych i międzynarodowych nabywców z najnowszymi markami, prezentując ich klasyczne i współczesne meble, podłogi, oświetlenie i akcesoria w ekskluzywnym otoczeniu premium.

 

SPATEX

Data: 31 stycznia - 2 lutego
Miejsce: Ricoh Arena
Strona internetowa: https://www.spatex.co.uk/
Opis: SPATEX 2023 to punkt wyjścia dla basenów, wanien z hydromasażem, spa, łaźni parowych, saun i wielu innych.

 

Surface Design Show 2023

Data: 7-9 lutego
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://www.surfacedesignshow.com/
Opis: Surface Design Show to wiodące w Wielkiej Brytanii wydarzenie dla architektów i projektantów, podczas którego można zapoznać się z najlepszymi innowacjami w dziedzinie materiałów powierzchniowych.

 

London PropTech Show

Data: 15-16 lutego
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://proptechshow.com/
Opis: Gwałtowny rozwój przełomowych technologii w ciągu ostatnich kilku lat doprowadził do transformacji rynku nieruchomości, branża jest obecnie postrzegana jako sektor napędzany technologią, ze znaczącymi zmianami zachodzącymi w takich obszarach jak budownictwo, logistyka, technologie płatności, wynajem, miejsca pracy itp. a co najważniejsze, zmiany wymagane do spełnienia zobowiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju w ogromnym stopniu przyczyniają się do transformacji technologicznej branży.

 

Midlands New Home Show

Data: 4 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.whathouse.com/new-home-show/
Opis: Przypuśćmy, że jesteś najemcą szukającym kolejnej najlepszej przestrzeni, która przyniesie społeczność i styl życia, a nie tylko dach nad głową, lub jesteś na początku swojej podróży po nieruchomościach i uważasz, że ścieżka jest nieco zniechęcająca. W takim przypadku Midlands New Home Show to punkt kompleksowej obsługi, w którym można uzyskać informacje, porady, kolejne kroki i nie tylko.

 

FutureScape Spring

Data: 14-15 marca/ 21-22 listopada
Miejsce: NEC Birmingham/ Excel London
Strona internetowa: https://www.futurescapeevent.com/
Opis: Największe w Wielkiej Brytanii targi krajobrazowe i wydarzenie handlowe, z seminariami, debatami na żywo i fantastyczną różnorodnością wystawców.

 

Budowanie dla jutra 2023

Data: 16 marca
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://www.nhbc.co.uk/awards-and-events/building-for-tomorrow
Opis: W związku ze zbliżającym się w czerwcu 2023 r. terminem wdrożenia tymczasowego podniesienia standardu części L oraz pojawieniem się na horyzoncie standardu Future Homes Standard, firmy budujące domy i ich wykonawcy muszą zastanowić się, jak skutecznie zaprojektować i spełnić nowe wymagania. Building for Tomorrow 2023 zapewni strategie i rozwiązania dla tego wyzwania wraz z najnowszymi zmianami branżowymi wynikającymi z ustawy o bezpieczeństwie budynków.

 

National Homebuilding & Renovating Show

Data: 23-26 marca/ 20-21 maja/ 1-2 lipca/ 22-24 września/ 3-5/18-19 listopada
Miejsce: NEC Birmingham/ SEC/ Surrey/ Londyn/ Harrogate/ Somerset
Strona internetowa: https://national.homebuildingshow.co.uk/
Opis: Homebuilding & Renovating Show w NEC Birmingham to wystawa dla osób samodzielnie budujących i remontujących. Bez względu na to, na jakim etapie znajduje się Twój projekt, pomożemy Ci wcielić go w życie!

 

IntraLogisteX 2023

Data: 28-29 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.intralogistex.co.uk/
Opis: IntraLogisteX jest przeznaczony dla profesjonalistów z branży logistycznej, którzy szukają rozwiązań dla swoich obecnych i przyszłych wyzwań, od najnowszych technologii obsługi materiałów po opcje pełnej automatyzacji magazynu. Wydarzenie to jest przeznaczone dla użytkowników końcowych i specjalistów logistyki, takich jak kierownicy magazynów, szefowie dystrybucji, dyrektorzy IT i kierownicy projektów.

 

FENEX THE FENESTRATION EXPO

Data: 17-19 kwietnia
Miejsce: Telford International
Strona internetowa: https://fenex.co.uk/
Opis: Branża szklarska kiedyś uczyniła Telford swoim domem dla targów i jesteśmy zachwyceni, że FENEX może teraz ułatwić branży powrót do Telford.

 

Tydzień budownictwa w Wielkiej Brytanii

Data: 2-4 maja/ 3-5 października
Miejsce: ExCel Londyn/ NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.ukconstructionweek.com/welcome
Opis: Największe wydarzenie branży budowlanej w Wielkiej Brytanii.

 

Tydzień użyteczności publicznej na żywo

Data: 16-17 maja
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.utilityweeklive.co.uk/
Opis: Utility Week Live to największe w Wielkiej Brytanii coroczne spotkanie profesjonalistów z branży użyteczności publicznej, na którym 2500 graczy z branży energetycznej i wodnej spotyka się, aby współpracować, wprowadzać innowacje i odkrywać nowe rozwiązania.

 

FIT Show 2023

Data: 23-25 maja
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.fitshow.co.uk/
Opis: Jedyne w Wielkiej Brytanii wydarzenie dedykowane branży okien, drzwi, okuć i szkła płaskiego. Wystawa 2023 będzie świętować dziesięć lat innowacji i dekadę bycia najważniejszymi targami branżowymi w Wielkiej Brytanii.

 

BBC Gardeners' World Live

Data: 15-18 czerwca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.bbcgardenersworldlive.com/
Opis: Wróć do domu z głową pełną pomysłów z ogrodów pokazowych. Znajdziesz pomysły na dziką przyrodę, zrównoważony rozwój, własną uprawę i wiele więcej!

 

SOLEX - Wystawa Summer & Outdoor Living

Data: 10-12 lipca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.solexexhibition.com/
Opis: SOLEX to największe trzydniowe wydarzenie w kalendarzu Outdoor Living Trade. Niezbędne wydarzenie, aby zobaczyć, co nowego i co będzie modne w nowym sezonie. To wyjątkowe wydarzenie skupia wszystkich wiodących producentów produktów outdoor living i stanowi wizytówkę wszystkich ekscytujących nowych osiągnięć w zakresie projektowania, produkcji środowiskowej, zrównoważonego rozwoju i produktów zarówno dla rynku detalicznego, jak i kontraktowego.

 

Wystawa W i elementy

Data: 24-27 września
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.wexhibition.co.uk/
Opis: The W Exhibition to krajowe targi dla branży stolarskiej i meblarskiej, prezentujące najnowsze produkty i osiągnięcia. Jako wiodąca w Wielkiej Brytanii dedykowana wystawa handlowa, The W Exhibition zapewnia możliwość obejrzenia działających maszyn stolarskich wraz z komponentami i materiałami pod jednym dachem.

 

Drukowanie, publikowanie i pakowanie

Innowacje w dziedzinie opakowań

Data: 15-16 lutego
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.packagingbirmingham.com/the-events/packaging-innovations/
Opis: Packaging Innovations to wiodące wydarzenie w Wielkiej Brytanii, które napędza innowacje i biznes w zakresie opakowań pierwotnych i wtórnych.

 

Printwear & Promotion Live

Data: 26-28 lutego
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://printwearandpromotionlive.co.uk/
Opis: Printwear & Promotion LIVE! to wydarzenie dedykowane brytyjskiej branży zdobienia odzieży, które ma ugruntowaną pozycję jako coroczne miejsce spotkań branży i platforma do wprowadzania nowego sprzętu, akcesoriów i linii odzieżowych.

 

Sign & Digital Show

Data: 21-23 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.signuk.com/
Opis: Odkryj wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwinąć swój biznes na Sign & Digital UK - najdłużej trwających targach branżowych dla sektora komunikacji wizualnej.

 

Londyńskie Targi Książki

Data: 18-20 kwietnia
Miejsce: Olympia Londyn
Strona internetowa: https://www.londonbookfair.co.uk/
Opis: Londyńskie Targi Książki to globalny rynek dla twórców historii, centrum świata wydawniczego i najważniejszy wiosenny rozdział. Od wydawców i dealerów po profesjonalistów zajmujących się prawami autorskimi, komisarzy i globalnych licencjodawców, w tym osoby zaangażowane w negocjacje praw, na LBF jednoczymy społeczność książkową na trzy dni biznesu, nawiązywania kontaktów i nauki.

 

London Stationery Show 2023

Data: 16-17 maja
Miejsce: Business Design Centre
Strona internetowa: https://www.stationeryshowlondon.co.uk/london-stationery-show
Opis: London Stationery Show to jedyne w Wielkiej Brytanii wydarzenie branżowe poświęcone artykułom papierniczym, prezentujące największy wybór produktów piśmienniczych i papierniczych z całego świata.

 

TCT 3Sixty

Data: 7-8 czerwca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://tct3sixty.com/
Opis: TCT 3Sixty to najważniejsze i najbardziej wpływowe wydarzenie w Wielkiej Brytanii poświęcone drukowi 3D i produkcji addytywnej.

 

The Print Show

Data: 19-21 września
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.theprintshow.co.uk/
Opis: Przede wszystkim jest to wystawa, która koncentruje się na brytyjskiej branży poligraficznej. Zamiast nadmiernie się rozszerzać, wydarzenie wspiera branżę, zapewniając zrównoważoną i solidną coroczną platformę rynkową dla najlepszych firm, aby zaprezentować swoje produkty.

 

Bezpieczeństwo i ochrona

Brytyjska konferencja i wystawa APCO

Data: 7-8 marca
Miejsce: Ricoh Arena
Strona internetowa: https://www.bapco.org.uk/
Opis: Założone w czerwcu 1993 roku jako British Association of Public Safety Communications Officials, British APCO, znane również jako BAPCO, jest obecnie uznawane za wiodące brytyjskie stowarzyszenie dla wszystkich profesjonalistów wykorzystujących lub rozwijających technologię bezpieczeństwa publicznego.

 

Wydarzenie dotyczące bezpieczeństwa pożarowego

Data: 25-27 kwietnia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.firesafetyevent.com/
Opis: Dołącz do największego w tym roku zgromadzenia brytyjskich dostawców zabezpieczeń przeciwpożarowych i zaprezentuj swoją markę, produkty i rozwiązania na rynku docelowym. Wspieranie specjalistów ds. bezpieczeństwa pożarowego w osiąganiu i utrzymywaniu najwyższych standardów zarządzania bezpieczeństwem pożarowym.

 

Wydarzenie dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa

Data: 25-27 kwietnia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.healthandsafetyevent.com/
Opis: To niepowtarzalna okazja dla specjalistów ds. zdrowia i bezpieczeństwa, aby spotkać się, podzielić najlepszymi praktykami oraz poznać najnowsze innowacje i trendy w branży.

 

Zdarzenie bezpieczeństwa

Data: 25-27 kwietnia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.thesecurityevent.co.uk/
Opis: Zaprojektowany przez branżę dla branży, Security Event jest wielokrotnie nagradzanym wydarzeniem nr 1 w Wielkiej Brytanii w zakresie bezpieczeństwa komercyjnego, korporacyjnego i domowego.

 

Sport i ćwiczenia

National Running Show

Data: 21-22 stycznia
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://nationalrunningshow.com/
Opis: National Running Show to dom dla biegaczy, bez względu na to, jak daleko i szybko biegasz. Jest to największe spotkanie społeczności w roku i idealnie zaplanowane dla biegaczy, którzy trenują do wydarzeń na wiosnę, łącząc inspirujących mówców, najnowocześniejsze technologie i najlepsze odżywianie, a wszystko to pod jednym dachem.

 

Brytyjski pokaz strzelecki

Data: 17-19 lutego
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://shootingshow.co.uk/
Opis: Największe targi strzeleckie w Wielkiej Brytanii.

 

Bunkered Live

Data: 24-26 lutego
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.bunkeredlive.com/events/birmingham/
Opis: Uzyskaj bezpośredni dostęp do najlepszych marek golfowych, profesjonalistów PGA i najwyższej klasy nauczania na początku sezonu. Baw się dobrze dzięki wyzwaniom indoor bunkered LIVE, zacznij planować kolejną przerwę w grze w golfa i dołącz do redaktorów bunkered, którzy omawiają obecnie najważniejsze tematy w grze w zupełnie nowym klubie bunkered.

 

Narodowy Pokaz Koni

Data: 4-5 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://nationalequineshow.com/
Opis: National Equine Show zapewnia bezkonkurencyjne środowisko premium dla koniarzy, którzy mogą odkrywać i kupować odpowiednie produkty. Jest to jedyne wydarzenie, które zapewnia jeźdźcom zakupy premium na dużą skalę z ponad 135 markami w jednym miejscu.

 

Go Diving Show

Data: 4-5 marca
Miejsce: NAEC Stoneleigh Park
Strona internetowa: https://www.godivingshow.com/
Opis: Go Diving Show to jedyne brytyjskie wydarzenie konsumenckie i handlowe poświęcone nurkowaniu i podróżom nurkowym. Uruchomiony w 2019 roku GODS ma na celu obsługę ugruntowanego rynku nurkowego w Wielkiej Brytanii, jednocześnie inspirując nowych studentów i osoby nie nurkujące do naszego pięknego podwodnego świata.

 

National Outdoor Expo

Data: 18-19 marca
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://nationaloutdoorexpo.com/
Opis: Jedno z największych spotkań społeczności w roku, gromadzące inspirujących mówców, najnowocześniejsze technologie i najlepszy sprzęt, a wszystko to pod jednym dachem.

 

The Cycle Show

Data: 21-23 kwietnia
Miejsce: Alexandra Palace
Strona internetowa: https://www.cycleshow.co.uk/
Opis: Trzy dni świętowania wszystkiego, co związane z kolarstwem, od największych marek i gwiazd tego sportu po niesamowite rowery niestandardowe, retro MTB i BMX, tory demonstracyjne, sesje umiejętności i jednych z najlepszych ekspertów w branży.

 

Obejmują szczyt

Data: 3-4 maja
Miejsce: Manchester Central
Strona internetowa: https://includesummit.com/
Opis: Szczyt równości, różnorodności i integracji w sporcie nr 1 w Wielkiej Brytanii.

 

Bodypower

Data: 12-14 maja
Miejsce: NEC Birmingham
Strona internetowa: https://www.bodypower.com/
Opis: BodyPower to lifestylowa marka fitness, pochodząca z Wielkiej Brytanii, działająca w Indiach od ponad 9 lat, z bazami na północy, południu, wschodzie, zachodzie i północnym wschodzie kraju.

 

Elevate Expo

Data: 14-15 czerwca
Miejsce: Excel Londyn
Strona internetowa: https://www.elevatearena.com/
Opis: Elevate to największe w Wielkiej Brytanii targi poświęcone fitnessowi, sportowi i aktywności fizycznej. Tysiące decydentów z siłowni, studiów, klubów sportowych, uniwersytetów, treningów personalnych, szkół i prywatnych gabinetów spotyka się z ponad 250 wiodącymi dostawcami, prezentującymi rozwiązania i innowacje produktowe zaprojektowane specjalnie w celu "podniesienia" poziomu aktywności fizycznej w Wielkiej Brytanii.

 

SFN Expo

Data: 9-10 września
Miejsce: SEC
Strona internetowa: https://www.sfnexpo.co.uk/
Opis: SFN to wiodące w Szkocji wydarzenie poświęcone zdrowiu i kondycji. Ten pełen energii i akcji weekend jest pełen inspirujących ludzi, wydarzeń na żywo, pokazów, bezpłatnych zajęć fitness i nie tylko. Plus zakupy od najlepszych marek, aby utrzymać formę, od odzieży na siłownię po żywność i wiele więcej!

 

GroundsFest

Data: 20-21 września
Miejsce: NAEC Stoneleigh Park
Strona internetowa: https://groundsfest.com/
Opis: GroundsFest łączy możliwości biznesowe i edukacyjne w pomieszczeniach z pokazami na świeżym powietrzu. Praktyczne, interaktywne doświadczenie, które wzmacnia więź między wystawcami i odwiedzającymi. Festiwal z muzyką na żywo i wyjątkowymi ulicznymi straganami z jedzeniem, aby umożliwić wystawcom i odwiedzającym relaks, zabawę i kontynuowanie nawiązywania kontaktów.

 

OM Yoga Show

Data: 13-15 października
Miejsce: Alexandra Palace
Strona internetowa: https://london.omyogashow.com/
Opis: W ciągu ostatnich piętnastu lat OM Yoga Show stawał się coraz bardziej popularny, stając się największym spotkaniem jogi w Europie i jednym z największych wydarzeń na świecie.

 

Międzynarodowy pokaz koni w Londynie

Data: Grudzień - TBD
Miejsce: Excel Londyn
Strona internetowa: https://londonhorseshow.com/
Opis: London International Horse Show w ExCeL to jedyne wydarzenie w Wielkiej Brytanii, które jest gospodarzem wszystkich trzech kwalifikacji FEI World CupTM w ujeżdżeniu, skokach przez przeszkody i powożeniu. Każdy występ obejmuje zawody jeździeckie wraz z różnorodnymi pokazami z całego świata.

 

Wesela

National Wedding Fayre

Data: 18-19 lutego
Miejsce: Ricoh Arena
Strona internetowa: https://nationalweddingfayre.co.uk/
Opis: Prowadzimy udane pokazy ślubne od ponad 5 lat. Przygotuj się i dołącz do nas na jednym z największych i najlepszych pokazów ślubnych w Midlands.

 

Scottish Wedding Show

Data: 18-19 lutego
Miejsce: SEC
Strona internetowahttps://www.thescottishweddingshow.com/
Opis: Scottish Wedding Show to idealne wydarzenie dla par w całej Szkocji, które przygotowują się do przejścia przez ołtarz. Z ponad 220 wiodącymi brytyjskimi dostawcami ślubnymi oferującymi szeroką gamę pomysłów i inspiracji, aby dzień ślubu był jeszcze bardziej wyjątkowy, Scottish Wedding Show to idealne połączenie dla Ciebie i Twojego partnera.

 

Krajowe targi ślubne

Data: 3-5 marca/ 1-2 kwietnia
Miejsce: NEC Birmingham/ Excel London
Strona internetowa: https://nationalweddingshow.co.uk/
Opis: Przygotuj się na dzień pełen ślubnych atrakcji! Po przybyciu na National Wedding Show zrelaksuj się i wypij kieliszek szampana w The Champagne Bar, planując resztę dnia. Przespaceruj się ze swoim przyjęciem weselnym, przyjrzyj się różnym dostawcom, porozmawiaj ze specjalistami i dołącz do nas na wybiegu. Możesz obejrzeć spektakularny pokaz, jednocześnie sprawdzając naszych utalentowanych projektantów ślubnych i przyglądając się nowym trendom ślubnym. Czego chcieć więcej?