Farnham Chiropractic Wellness: kampania upuszczania drzwi Część 2

Farnham Chiropractic Door-to-door Ulotki z nagłówkiem

W Część 1 naszej serii poświęconej kampanii door dropprzedstawiliśmy Farnham Chiropractic Wellness i ich Przegląd techniczny w połowie okresu eksploatacji. Dowiedzieliśmy się, jak kręgarz i właściciel firmy Grant Pretorius odkrył, że kampania door drop może pomóc mu dotrzeć do nowych odbiorców. Szczegółowo przyjrzeliśmy się również temu, w jaki sposób opracowaliśmy projekt ulotki, który został zoptymalizowany pod kątem dystrybucji za pośrednictwem poczty bezpośredniej.

Mając gotowe do druku projekty graficzne, nadszedł czas, aby przyjrzeć się kolejnym krokom związanym z przygotowaniem udanej kampanii direct mail (DM). Korzystając z usługi dystrybucji ulotek od drzwi do drzwi Solopress, oznaczało to zapoznanie się z narzędziem Campaign Builder. Narzędzie to jest dostępne podczas procesu zamawiania i pozwala wybrać odbiorców według obszaru geograficznego, wieku, typu gospodarstwa domowego i przedziału dochodów.

Kreator kampanii

Podczas wybierania odpowiednich adresów do wysyłki, Grant musiał wyzerować właściwą grupę odbiorców, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak obszar geograficzny, wiek, typ gospodarstwa domowego i dochód. Wydajność jest kluczem do utrzymania kosztów na niskim poziomie, a ulotki są marnowane, jeśli są dostarczane pod adres, gdzie mieszkańcy są zbyt daleko, w nieodpowiednim wieku, aby skorzystać z Mid-life MOT, lub nie mają środków, aby zapłacić za usługę.

Geograficzny

Jak sama nazwa wskazuje, Farnham Chiropractic Wellness ma siedzibę w mieście Farnham w hrabstwie Surrey. To kwitnące georgiańskie miasto targowe liczy 28 tys. mieszkańców i służy jako centrum społeczne i handlowe dla wielu okolicznych wiosek.

Grant chciał rozbudować swoją bazę lokalnych klientów, więc postanowił skupić się na pobliskich gospodarstwach domowych. W związku z tym wybrał promień 10 mil od adresu kliniki. Obszar ten obejmował kody pocztowe GU9 7**, GU9 8**, GU9 9**, GU9 0**, GU10 1**, GU10 2**, GU10 3**, GU10 4** i GU10 5**.

Kreator kampanii umożliwia wybranie wielu obszarów, nawet jeśli te kody pocztowe nie sąsiadują ze sobą - tj. są rozrzucone, a nie tworzą jednego dużego obszaru. Na przykład, jeśli odbiorcami są centra miast, możesz wybrać kody pocztowe w Glasgow, Birmingham i Manchesterze, wszystkie w ramach tej samej kampanii.

Zwiększanie skali

Jednym z wszechstronnych aspektów korzystania z Usługa dystrybucji ulotek od drzwi do drzwi jest to, że skala i zakres kampanii jest całkowicie pod kontrolą użytkownika. Dopóki liczba adresów przekracza minimalną wartość 7500 i nie przekracza maksymalnej wartości 1 000 000, możesz dostosować kampanię do dowolnej liczby gospodarstw domowych za pomocą Kreatora kampanii. 

W przypadku kampanii, których liczba odbiorców przekracza 1 000 000, można skontaktować się z nami pod adresem [email protected] lub numerem 01702 460047, a my będziemy w stanie poświęcić szczególną uwagę kampanii o takiej skali.

W przypadku kampanii Farnham Chiropractic Wellness Grant zdecydował się na 24 000 gospodarstw domowych, co pozwoliło na rozsądny zasięg, który nadal mieścił się w jego budżecie.

Dążenie do zadowolenia

Jednym z kluczowych elementów targetowania każdej kampanii marketingowej jest demografia - skupienie się na osobach, które z największym prawdopodobieństwem staną się Twoimi klientami. 

Kreator kampanii umożliwia kierowanie na te kluczowe filtry:

Rodziny

Zaznaczenie tego pola umożliwia marketerom dotarcie do wszystkich rodzin w określonym obszarze. Możesz przejść dalej, aby określić: Rodzice w hotelu, Rodzice w szkole podstawowej, Rodzice w szkole średniej lub Rodzice w przedszkolu.

Wczesne życie

Wybranie tej grupy dociera do młodych ludzi w obszarze docelowym. Możesz dodatkowo skupić się na Fledglings, Nest Builders i Flown The Nest.

Środek życia

Droga do lukratywnego rynku osób w średnim wieku. Podgrupy, do których można kierować reklamy, obejmują rodziny niestandardowe, pary bez zobowiązań i osoby niezależne w średnim wieku.

Późniejsze życie

Koncentrując się na rynku seniorów, marketerzy mogą wybierać między Empty Nesters lub Senior Sole Decision Makers.

Przedział dochodów

Kreator kampanii umożliwia kierowanie reklam do gospodarstw domowych o wysokich, średnich lub niskich dochodach.

Idealna perspektywa

W przypadku Mid-life MOT potencjalni odbiorcy są w zasadzie zapisani w tytule - każdy w przedziale wiekowym 40-60 lat. Średni wiek jest jednym z przedziałów wiekowych używanych w kreatorze kampanii, umożliwiając Grantowi zwrócenie się do tej konkretnej grupy odbiorców z wyłączeniem wszystkich innych.

Innym ważnym czynnikiem przy kwalifikowaniu potencjalnych klientów do tej konkretnej usługi był dochód. Szczegółowy charakter oceny oznacza, że ma ona wyższą cenę niż inne kontrole stanu zdrowia i zabiegi oferowane przez klinikę. Na przykład koszty laboratoryjne badania krwi są czynnikiem wpływającym na cenę. Zamówienie tych testów za pośrednictwem sektora prywatnego przynosi jednak ogromne korzyści pod względem szybkości i obsługi.

Grant wyobraża sobie swoją osobę docelową dla Mid-life MOT jako profesjonalistę, który dokonał pewnych poświęceń zdrowotnych w zamian za dążenie do bogactwa i kariery. Mid-life MOT pozwala tym osobom wykorzystać część tego bogactwa do zainwestowania z powrotem w swoje zdrowie. Mając to na uwadze, Grant był w stanie użyć narzędzia Campaign Builder, aby dotrzeć do gospodarstw domowych o średnich i wysokich dochodach.

Trzymanie się budżetu

Kolejną przydatną funkcją kreatora kampanii jest możliwość dostosowania obszarów kodów pocztowych, ilości i danych demograficznych przed złożeniem zamówienia. Oznacza to, że możesz ustalić budżet i dostosować do niego zakres lub zaplanować wymarzoną kampanię i obliczyć jej koszt.

Niezależnie od sposobu użycia, Dystrybucja ulotek od drzwi do drzwi Solopress to wygodny sposób planowania, zakupu, drukowania i wysyłania materiałów marketingu bezpośredniego od jednego zaufanego dostawcy.