Historie klientów: Dahlia Beach

Obraz nagłówka Dahlia Beach

Kiedy Andrea McDowell, była reżyserka telewizyjna z Londynu, przeprowadziła się do Cotswold w 2013 roku, szukała lepszego życia, którego nie mógł zaoferować jej mały kamienny dziedziniec w Brixton. Z głęboko zakorzenioną pasją do ogrodnictwa, szukała przestrzeni i spokoju, aby się rozwijać. Andie wcześniej prowadziła odnoszącą sukcesy firmę zajmującą się filmowaniem ślubów, płynnie równoważąc pracę i życie rodzinne, aż do nieprzewidzianych wyzwań w 2020 roku. Pandemia doprowadziła do nagłego zatrzymania jej działalności biznesowej, zmuszając ją do znalezienia komfortu i celu w ogrodnictwie.

Rozpoczęcie działalności Dahlia Beach

To przejście oznaczało początek Plaża Dahlia. Pozytywna transformacja w jej ogrodzie, napędzana jej poświęceniem i starannie dobranymi daliami, nie tylko pomogła jej w burzliwym okresie, ale także położyła podwaliny pod jej nowe przedsięwzięcie. W listopadzie 2020 r., pośród blokady, Andie podjęła odważny krok, uruchamiając Dahlia Beach, zaczynając od zamówienia 4000 bulw dalii. Firma szybko rozkwitła, wskazując na obiecujący nowy rozdział dla Andie i jej rodziny.

Wraz z początkowym sukcesem Dahlia Beach, Andie stanęła przed ważnym zadaniem marketingu i promocji swojego wyjątkowego przedsięwzięcia. Rozumiejąc siłę namacalnych, wysokiej jakości materiałów drukowanych w opowiadaniu historii i angażowaniu klientów, szukała partnera drukarskiego, który mógłby zaspokoić jej potrzeby z szybkością, jakością i niezawodnością. To właśnie wtedy Andie odkryła Solopress, decyzję, która znacznie zwiększyła widoczność i zasięg marki Dahlia Beach. "Używam Solopress do wszystkich moich materiałów drukowanych!" potwierdza.

Rozkwitający związek

Drukowanie na plaży DahliaDla firmy głęboko zakorzenionej w pięknie i dotykowej naturze ogrodnictwa, wybór materiałów drukowanych miał kluczowe znaczenie. Nie chodziło tylko o rozpowszechnianie informacji; chodziło o przekazanie istoty Dahlia Beach, jej zaangażowania w piękno, jakość i zaangażowanie społeczności.

Jedną z wyróżniających się cech Solopress, którą Andie doceniła, była szybka realizacja i zapewnienie jakości, kluczowe dla jej strategii marketingowej opartej na wydarzeniach. "Najlepszą rzeczą w Solopress jest to, że kiedy nie jestem zajęty pracą w terenie, planuję wydarzenia i pokazy i potrzebuję naprawdę dobrej jakości ulotek i broszur na ostatnią chwilę, które będą reprezentować moją markę i przyniosą mi dumę, a to właśnie otrzymuję od Solopress". 

Ta niezawodność stała się kamieniem węgielnym w planowaniu i realizacji działań marketingowych Dahlia Beach, umożliwiając Andie skupienie się na swoim ogrodzie i klientach bez martwienia się o to, jak wyjdzie druk lub kiedy może dotrzeć.

Wspólne zaangażowanie w jakość

Jakość druku Dahlia Beach

Zaangażowanie Solopress w zadowolenie klienta i jakość produktu zostało dodatkowo potwierdzone przez zapewnienie bezpłatne pakiety próbekszczegół, który Andie uznała za szczególnie przydatny. "Inną rzeczą, którą naprawdę uwielbiam w Solopress, jest to, że wysyłają te bezpłatne paczki z próbkami, a w nich są wszystkie różne rodzaje papieru i wykończenia do wyboru". Usługa ta uprościła proces decyzyjny Andie, zapewniając, że każdy element materiałów drukowanych był idealnie dopasowany do odzwierciedlenia etosu marki Dahlia Beach.

Wpływ partnerstwa między Dahlia Beach i Solopress na działalność Andie był ogromny. Ulotki, Broszuryoraz Drukowanie wydarzeń nie tylko zwiększyła widoczność marki, ale także pomogła nawiązać silniejszy kontakt ze społecznością ogrodniczą i potencjalnymi klientami. Wysokiej jakości materiały drukowane wyprodukowane we współpracy z Solopress odegrały kluczową rolę w przyciąganiu odwiedzających do Dahlia Beach. Własna farma kwiatowa oraz warsztatyznacznie zwiększając zaangażowanie i frekwencję.

Kultywowanie zwolenników

Oprócz druku, Andie zawsze była zwolenniczką platform mediów społecznościowych, jeśli chodzi o dzielenie się historią Dahlia Beach. Jest naprawdę naturalna, jeśli chodzi o wyrażanie siebie za pośrednictwem Instagram, Facebook oraz YouTube.

Rozwiązania zapewniające sukces dzięki drukowaniu

Dzięki strategicznemu wykorzystaniu rozwiązań drukarskich Solopress, Dahlia Beach odnotowała imponujące wyniki w zakresie zaangażowania klientów i świadomości marki. Synergia między pasją Andie do jej ogrodu a doświadczeniem Solopress w zakresie materiałów drukowanych stworzyła potężne podejście marketingowe, które nadal napędza Dahlia Beach w kierunku dalszego rozwoju i sukcesu.

Ty również możesz pozwolić Solopress na ulepszenie Twojej firmy dzięki naszej ogromnej ofercie drukowane materiały marketingowedostosowany Artykuły promocyjne oraz Markowa odzież. Jeśli potrzebujesz pomocy z grafiką Solopress Design Serwis jest tutaj, aby wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę specjalistyczną do budowania marki.