Reklama drukowana: Innowacyjne plakaty wprowadzają na rynek nową brytyjską organizację charytatywną dla młodzieży

Plakat organizacji charytatywnej Mindfull zajmującej się zdrowiem psychicznym


Nasze zestawienie Top 5 dzisiejszych fajnych rzeczy dla projektantów stron internetowych i druku obejmuje nowe logo lotniska w Glasgow i kampanię reklamową plakatów Saatchi dla organizacji charytatywnej MindFull.

#charity

Agencja reklamowa M&C Saatchi zleciła ponad 40 artystom i ilustratorom stworzenie imponującej kampanii reklamowej. plakat i drukowana kampania reklamowa na rzecz nowego zdrowia psychicznego dobroczynność MindFull.

Plakat organizacji charytatywnej Mindfull zajmującej się zdrowiem psychicznym

za pośrednictwem Creative Review

#bradpitt

Kto by pomyślał, że twarz Brada Pitta będzie idealna do jakiejś literówki! Jest nową gwiazdą okładki magazynu ESQUIRE w Singapurze.

Brad Pitt na okładce magazynu Esquire

za pośrednictwem Coverjunkie

#glasgow

Zastanawiasz się, co goście Igrzysk Wspólnoty Narodów 2014 powiedzą o nowym logo lotniska w Glasgow? Opracowane przez szkocką agencję projektową Designline CreativeKształt i kolorystyka tego typograficznego logo ma przypominać narodowy kwiat (oset) i flagę Szkocji.

Czy to belter czy mingin?

Logo lotniska Glasgow

za pośrednictwem Creative Bloq

#mcdonalds

McDonald's nie jest pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl o letnim festiwalu muzycznym, ale to właśnie stamtąd pochodzi inspiracja dla ich najnowszej kampanii reklamowej. Więc co jest głównym aktorem na koncercie Maccy D? Big Mac, oczywiście!

Plakat festiwalu muzycznego McDonalds

za pośrednictwem Creative Review

#mindmapping

Szukasz inspiracji dla swojego projektu logo? Projektowanie logo Londyn mają 7 wspaniałych sugestii, gdzie je zdobyć.

Inspiracja do projektowania logo poprzez mapowanie myśli

za pośrednictwem Creative Bloq

Wypowiedz się

Czy masz jakieś wskazówki dotyczące projektowania graficznego lub inspirujące linki, którymi chciałbyś się podzielić z naszą rosnącą społecznością projektantów stron internetowych i druku? Przewiń tę stronę do pola "Zostaw odpowiedź" poniżej i opublikuj swoją wiadomość (możesz również komentować za pośrednictwem pola na Facebooku)...

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.