Solopress wspiera Herd In The City!

Nauka latania

Herd In The City to szlak sztuki rzeźbiarskiej, który tego lata odbywa się w Southend-On-Sea, a my z dumą wspieramy tę zabawę, sponsorując wydarzenie naszą własną rzeźbą Solopress! 

Po tym, jak sponsorowaliśmy już Morph's Epic Art Adventure w centrum Londynu, cieszymy się, że możemy pomóc w tym spektakularnym szlaku, który jest bliżej domu. 

Przez następne dwa miesiące, począwszy od 14 lipcath a kończąc na 4 wrześniathMożesz dołączyć do przygody podczas wakacji. 

Czym jest Herd In The City? 

Herd In The City to spektakularny szlak sztuki na świeżym powietrzu, na którym ponad 45 wyrzeźbionych słoni zostało rozrzuconych po mieście Southend, a członkowie stada znajdują się w Southend, Shoeburyness i Leigh. 

Ten szlak artystyczny, prowadzony przez Wild In Art, powraca do miasta po sukcesie szlaku Hares About Town w 2021 roku.  

To świetna zabawa dla całej rodziny, a szlak sztuki jest całkowicie bezpłatny przez siedem tygodni jego otwarcia i daje szansę na zostanie turystą we własnym mieście. 

Mentalność stada 

Każdy słoń został wyrzeźbiony przez lokalnego artystę i jest sponsorowany zarówno przez lokalne, jak i krajowe firmy. Te gigantyczne słonie na szlaku będą wspierane przez stado mini słoni, które zostały zaprojektowane przez lokalne szkoły i grupy społeczne. 

We współpracy z Havens Hospices, możesz skorzystać z mapy szlaku lub aplikacji, aby pomóc zlokalizować zabłąkane łagodne olbrzymy w całym mieście. 

Nie wiadomo, czy słonie są przystosowane do przetrwania w klimacie Southend, więc dlaczego wybrano je jako motyw przewodni? 

Pracownicy i wolontariusze Havens Hospices wybrali słonie, ponieważ: 

  • Słoń w pokoju 
  • Słonie nigdy nie zapominają 
  • Społeczność słoni 

Słoń w pokoju 

Wspieranie rozmów na temat śmierci, umierania i żałoby. 

Słonie nigdy nie zapominają 

Pamięć o ukochanej osobie żyje po jej śmierci, a Havens Hospices pomaga tworzyć te cenne wspomnienia. 

Społeczność słoni  

Znaczenie rodziny w stadach, współpraca jako kolektyw w ramach własnej społeczności oraz ich troskliwa i opiekuńcza natura. 

Bieganie ze stadem 

Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane niesamowitemu Hospicjum Havens. Ta organizacja charytatywna zapewnia specjalistyczną opiekę i wsparcie dla osób w każdym wieku, które żyją z nieuleczalnymi chorobami i ich rodzin.  

Ściśle współpracują z pracownikami służby zdrowia i opieki społecznej, aby zapewnić najlepszą opiekę rodzinom, które mogą w pełni korzystać z życia i sprawić, że każdy dzień będzie się liczył! 

Ich opieka jest całkowicie bezpłatna, dlatego szlaki artystyczne, takie jak Herd In The City, są tak ważne dla ich dalszych usług. 

Pod koniec szlaku każdy słoń jest sprzedawany na aukcji, aby zebrać dalsze fundusze dla Havens Hospices i znaleźć każdemu członkowi stada dom na zawsze. 

Nauka latania 

Solopress z dumą sponsoruje pomnik o nazwie "Learning To Fly", umieszczony pod mostem na głównej ulicy Southend. 

Stworzony przez artystę Petera Poole'a, rozmawialiśmy z nim, aby zapytać o jego proces projektowania. 

Peter powiedział: "Jestem dumny, że mogę powrócić do tego niesamowitego szlaku artystycznego po tym, jak wcześniej stworzyłem jedną z rzeźb zająca dla szlaku Hare About Town w 2021 roku. 

"To moja dwunasta rzeźba, którą stworzyłem dla szlaków artystycznych podobnych do tego, więc cieszę się, że mogę przywrócić mój styl i doświadczenie do Southend". 

Projekt każdego słonia był powoli ujawniany, odsłaniając sekcje projektu w miarę upływu czasu, zanim szlak zostanie uruchomiony w lipcu.  

Peter dodał: "Learning To Fly został zainspirowany myśliwcem z czasów II wojny światowej, w stylu pilota RAF. Widziałem jedno konkretne zdjęcie z czasów wojny światowej w kolorze i pomyślałem, że ten projekt będzie dobrze pasował. Szczególnie podobało mi się narysowanie logo RAF na jego tułowiu. 

"Ma nawet instrukcję obsługi! Uwielbiam pisać krótkie historie na tabliczce, która znajduje się obok projektu, aby wyjaśnić moje dzieło". 

Trzymanie się stada 

Podejmujesz wyzwanie tego lata? Pamiętaj, aby zrobić zdjęcie z Learning To Fly i oznaczyć nas w naszych mediach społecznościowych, zgodnie z naszym Strona T i Caby wziąć udział w naszym losowaniu!