Historie klientów: Solopress Design obsługuje Chrisa zwycięzcę!

Solopress Design

Chris Phillips użył Solopress Design aby pomóc mu pobić cel zbiórki pieniędzy na rzecz organizacji charytatywnych zajmujących się zdrowiem psychicznym.

Po przejściu przez jego 11-godzinny mecz tenisowyChris zebrał niewiarygodną kwotę 14 000 funtów na rzecz organizacji charytatywnej MIND zajmującej się zdrowiem psychicznym.

W związku z trwającym Wimbledonem, Chris zainspirował się historycznym Najdłuższy mecz tenisowy w historii, rozegrany na korcie trawiastym w 2010 roku, pomiędzy Nicolasem Mahutem i Johnem Isnerem. Mecz trwał trzy dni i zakończył się wynikiem 6-4,3-6,6-7,7-6,70-68.

Punkt przerwania

W związku z tym wyzwaniem chciał, aby wydruk napędzał jego wydarzenie i był wyrazem uznania dla jego sponsorów.

Jednak nie mając żadnego doświadczenia w tworzeniu grafiki do druku, Chris skontaktował się z naszym zespołem Solopress Design, aby znaleźć zwycięzcę.

Chris powiedział: "Nie miałem pomysłu na projekt naszego Baner lub Ulotki. Wiedziałem tylko, że potrzebujemy baneru z naszymi sponsorami.

"Wyjaśniłem, do czego służy mój wydruk i czego potrzebujemy, a następnie wysłałem Glennowi kilka zdjęć, aby zrobił resztę".

Świetna obsługa

Chris pracował nad swoją grafiką z naszym utalentowanym projektantem, Glennem. Proces był prosty.

Najpierw wszedł na stronę Solopress Design i wypełnił formularz online. Następnie przesłał wszystkie istotne pliki, które miał, aby pomóc Glennowi rozpocząć projektowanie.

Po rozpoczęciu procesu projektowania Glenn i Chris opracowali swoje pomysły za pośrednictwem poczty elektronicznej, jednak klienci mogą również poprosić o rozmowę z projektantem przez telefon, jeśli taka jest ich preferencja.

Chris powiedział: "Miałem logo wydarzenia i loga od wszystkich moich sponsorów, które przepuściłem przez Solopress Design. Czas oczekiwania na mój baner był bardzo szybki".

Tworzenie grafiki za pośrednictwem Solopress Design daje dostęp do naszego dedykowanego zespołu. Chris ściśle współpracował z Glennem, aby stworzyć coś, co naprawdę podniesie rangę jego zbiórki pieniędzy.

Glenn dodał: "Współpraca z Chrisem była niezwykle łatwa. Zadałem mu kilka pytań, aby wyjaśnić, czego chce i upewnić się, że jesteśmy po tej samej stronie.

"Zaprojektowaliśmy baner i ulotki Chrisa całkowicie od podstaw. Zapytałem o jego cele i wizję produktów końcowych i od tego momentu zaczęliśmy pracę.

"Całkowicie zaufał naszej usłudze i tak bardzo spodobał mu się pierwszy szkic, że zlecił jego wydrukowanie!".

Solopress Design oferuje pięć poziomów wsparcia, aby przygotować grafikę do druku. Pięć poziomów to:

  • Poprawki: Masz swój projekt i potrzebujesz niewielkich zmian.
  • Układ: Wiesz, czego chcesz, ale potrzebujesz pomocy w stworzeniu tego.
  • Odtwórz: Nasz zespół projektantów odtworzy to, co utraciłeś.
  • Projektowanie: Doradzaj nam w zakresie swoich potrzeb projektowych, a my zajmiemy się resztą.
  • Design Plus: Kompleksowa usługa projektowania od koncepcji do druku.

Glenn dodał: "Solopress Design może pomóc klientom na wiele sposobów.

"Na przykład, jeśli klient wybierze opcję Design Plus, wszystko, czego będziemy od niego potrzebować, to ogólny cel produktu końcowego, a następnie rozpoczniemy projektowanie od zera. Ta opcja pozwala klientom przedstawić podstawowy pomysł na to, czego chcą i do czego służy, a następnie przejdziemy od tego".

Błyskotliwe uderzenie

Chris zaproponował swoim sponsorom, że ich marka otrzyma relacje telewizyjne w ITV, relacje prasowe w Southend Echo i dalszą ekspozycję w mediach społecznościowych.

Oznaczało to, że baner musiał wyraźnie informować o sponsorach, aby byli widoczni przez cały wielki dzień.

Jako reporter Southend Echo, Chris wiedział, że zaplanowanie meczu przed Wimbledonem i sezonem piłkarskim będzie świetnym momentem.

Chris był w stanie zebrać takie nazwiska jak Kevin Maher, Neil Harris i Steve Tilson, aby wkroczyć na boisko w imię zdrowia psychicznego.

Zmieniając partnerów co 30 minut, Chris polegał na hojności wielu wolontariuszy.

W jaki sposób Solopress Design zwiększył zbiórkę pieniędzy Chrisa?

Ulotki i banery z pewnością sprawią, że kampania fundraisingowa odniesie sukces, ale druk Chrisa naprawdę pomógł utrzymać piłkę w ruchu.

Gdy sezon tenisowy był już w pełni, Chris wziął udział w siostrzanych imprezach Wimbledonu, Queen's i Eastbourne Open, aby pomóc w budowaniu wsparcia.

Chris dodał: "Nasza ulotka była fantastyczna, pozwoliła nam przekazać ludziom informacje w ich ręce, aby mogli zobaczyć, co robimy.

"Otrzymaliśmy fantastyczną nagrodę w loterii z tyłu mojej ulotki podczas Eastbourne Open. Jeden ze sprzedawców zaoferował nagrodę w postaci dowolnej rakiety na swojej stronie internetowej, która była dość droga!"

Banner, którego nie można przegapić, został tak dobrze przyjęty na korcie, że wystąpi na bis!

Chris powiedział: "Mimo, że mój Banner został stworzony wyłącznie na to jednorazowe wydarzenie, otrzymał tak wiele komplementów od ludzi, że wraca na boisko".

Ogólnie rzecz biorąc, nadruk Chrisa okazał się zwycięzcą meczu.

Dodał: "Mój druk bardzo pomógł w zbiórce pieniędzy. Ulotki, które mogliśmy zostawić w dniu zbiórki i kody QR, które na nich umieściliśmy, pozwoliły ludziom na przekazanie darowizny za pomocą losów na loterię, jeśli nie mieli przy sobie gotówki.

"Dało im to poczucie prawdziwego profesjonalizmu w tym dniu, co zadowoliło naszych sponsorów".

Punkt mistrzowski

Początkowo Chris nie był pewien, ile uda mu się zebrać. Będąc doświadczonym fundraiserem, wierzył, że jego maraton tenisowy może osiągnąć około 5 000 funtów.

Teraz Chris pobił ten cel i zebrał łącznie 14 000 funtów. Dzięki swojemu głównemu sponsorowi, Rickardowi Luckinowi, jego wydarzenie zwróciło również uwagę świata tenisa, ponieważ Judy Murray, Sue Barker i Ryan Peniston przyczynili się do zbiórki pieniędzy.

Wielokrotna mistrzyni Wimbledonu, Martina Navratilova, podzieliła się swoim wsparciem w mediach społecznościowych, podczas gdy Sir Andy Murray przekazał podpisaną piłkę tenisową na aukcję loterii.

Chris dodał: "Pieniądze są świetne i niesamowicie było zebrać tyle, ile udało nam się zebrać, ale równie ważne było podniesienie świadomości na temat tak ważnej sprawy, jak to zrobiliśmy".

Gra, set, mecz

Fachowy projekt graficzny jest niezbędny do uzyskania profesjonalnych rezultatów druku. Jeśli nie masz dostępu do takich umiejętności, nasza usługa projektowania jest tutaj, aby pomóc Ci stworzyć coś wyjątkowego.

Od poprawek po kompletne kreacje, nasze pięć poziomów wsparcia może sprawić, że Twój projekt będzie gotowy.