Wystawiaj się jak ekspert: 6 wskazówek dotyczących materiałów wystawienniczych podczas wydarzenia

Materiały wystawowe oraz artykuły promocyjne zasiej ziarno swojej marki w głowach potencjalnych klientów. Posiadanie kawałka swojej firmy z nimi długo po wydarzeniu, wraz z doświadczeniem, które wytworzyłeś w tym dniu, stanowi doskonały grunt dla tego ziarna, aby rozkwitnąć w potencjalnie lojalnego i zaangażowanego przyszłego klienta.

Porozmawialiśmy z naszymi klientami, którzy są doświadczonymi wystawcami, aby przekazać ich doświadczenia i porady, aby Twoje następne wydarzenie było ogromnym sukcesem! Oto sześć podstawowych wskazówek dotyczących materiałów wystawienniczych, które zwiększą świadomość marki podczas następnych targów.

1 - Materiały wystawowe: tworzenie fundamentów

Podstawą każdego wydarzenia jest jakość i autentyczność dostarczanych materiałów wystawienniczych. Traktuj te elementy jako elementy składowe; nadają one ton i tworzą pierwsze wrażenie.

Niezależnie od tego, czy wybierasz elegancko teksturowane Broszurymisternie zaprojektowany Banerylub wciągające projekty tła, każdy element powinien współgrać z tożsamością marki.

Nie można jednak lekceważyć nie tylko wyglądu, ale także aspektu dotykowego. W erze cyfrowej dotyk i dotyk wysokiej jakości papieru lub innowacyjnego materiału może wyróżnić Twoją markę. Dla wielu odwiedzających to właśnie te namacalne elementy pozostają w pamięci.

Twórz materiały wystawiennicze, które rezonują zarówno z wizerunkiem Twojej marki, jak i klientami. Markowe butelki na wodę są czymś, z czego będą korzystać wszyscy klienci, bez względu na branżę.

Zadaj sobie pytanie, czy upominki promocyjne, które planujesz zapewnić na swoim wydarzeniu, są istotne dla Twoich klientów? Upewnij się, że Twoje treści są odpowiednie dla Twojej bazy klientów.

artykuły promocyjne

Zapewnij najwyższej jakości materiały, które podkreślą to, co sprawia, że Twoja marka jest rozwiązaniem, którego potrzebują przechodzący klienci. Jeśli jesteś firmą przyjazną dla środowiska, ekologiczne materiały, które są zrównoważone, stanowią idealne rozwiązanie do subtelnego komunikowania zaangażowania marki w ochronę środowiska.

David Gilbert Photography powiedział nam: "Pamiętaj, że masz tylko bardzo krótki czas na przyciągnięcie potencjalnych klientów, więc postaraj się wyróżnić. Sztuczki, takie jak dobrej jakości upominki, słodycze, odznaki, naklejki i balony również mogą pomóc".

Sanderling Books dodaje: "Prezenty są kluczowe! Wręczaj odwiedzającym coś, co mogą zabrać ze sobą, a co zawiera Twoje imię i nazwisko, nazwę firmy i silny przekaz.

"Ulotki są świetne, aby ludzie nadal o tobie myśleli po wydarzeniu".

2 - Tworzenie interaktywnego projektu stoiska: Angażuj, nie tylko wyświetlaj

Wejście na wystawę można porównać do wejścia do ogromnej biblioteki. Jak upewnić się, że "książka" zostanie odebrana i przeczytana? Sekret tkwi w interaktywności.

Minęły już czasy pasywnych stoisk z prostymi wyświetlaczami. W dzisiejszych czasach odwiedzający szukają zaangażowania. Wyobraź sobie stoisko, w którym uczestnicy mogą dostosować produkty na ekranie dotykowym lub zanurzyć się w wirtualnej wycieczce po Twoim obiekcie za pomocą zestawów VR.

Interaktywne wyświetlacze nie ograniczają się tylko do technologii cyfrowej. Stworzenie fizycznej podróży przez stoisko, przy użyciu aktualnej lub aktualnej narracji, może poprowadzić odwiedzających i pozostawić trwały wpływ. To dynamiczne doświadczenie zapewnia nie tylko przelotne spojrzenia, ale prawdziwe, długotrwałe zainteresowanie.

materiały wystawowe

Wykorzystanie technologii; Kody QR Prowadzenie do ekskluzywnych treści lub konkretnych produktów może rozszerzyć rozmowę poza przestrzeń fizyczną.

Brilliant Publications dodaje: "Zauważyliśmy, że klienci niechętnie zabierają ciężkie katalogi. Zalecamy wydrukowanie mniej obszernej broszury lub ulotki i wykorzystanie kodów QR, które łączą się z witryną internetową lub określonymi stronami, dzięki czemu klienci mogą łatwo uzyskać więcej informacji o produkcie".

Podobnie, integracja rzeczywistość rozszerzona może zapewnić głębię demonstracji produktów.

3 - Jak wystawcy mogą dotrzeć ze swoim przekazem do jak największej liczby odwiedzających?

Kluczowym wyzwaniem dla wystawcy jest sprawienie, by jego głos był słyszalny w chórze konkurencji. Przekaz powinien być atrakcyjny i spójny.

Zacznij od destylacji esencji swojej marki w zwięzły, jasny przekaz. Każdy Plakat, Broszurai nawet cyfrowy wyświetlacz powinien śpiewać tę melodię.

52 Design & Advertising powiedział nam: "Odważne, proste, krótkie oświadczenia sprzedażowe są tak skuteczne. Skoncentruj się na kluczowych korzyściach z tego, co robisz - rzeczach, które najlepiej poprawią życie Twojego idealnego klienta!

"Nie staraj się powiedzieć wszystkiego, co możesz zrobić na raz. Trzymaj się nagłówków i najbardziej wpływowych rzeczy. Staraj się nawiązać emocjonalny, a nie intelektualny kontakt z odbiorcami".

Stoisko wystawowe

Osobiste akcenty, takie jak bezpłatne próbki lub indywidualne konsultacje, sprawiają, że odwiedzający czują się docenieni. Może to zwiększyć prawdopodobieństwo przekształcenia ich w klientów lub ambasadorów marki. Dzięki zharmonizowanej strategii zapewnisz, że Twój przekaz będzie rezonował daleko i szeroko.

4 - Artykuły promocyjne: gratisy, ambasadorzy marki i wszystko pomiędzy.

Markowe przedmioty są cichymi ambasadorami Twojej firmy, kontynuując rozmowę długo po zakończeniu wystawy. Kluczem jest jednak wyjście poza ogólniki i przejście do sfery zapamiętywalności.

Pomyśl o przedmiotach, które łączą użyteczność z wyjątkowością. Ponownie, upewnij się, że wszystkie przedmioty odnoszą się zarówno do Twojej marki, jak i klientów.

Artykuły promocyjne

Produkcja markowe czapki dla klientów, którzy pracują na zewnątrz, ma sens, ale czy są one istotne dla tych, którzy mają pracę biurową?

Każdy przedmiot powinien być ucieleśnieniem wartości marki, czymś, co odwiedzający zabierają do domu. To właśnie ta spójność doświadczenia marki zapewnia długotrwałe zaangażowanie.

Mówiąc o ambasadorach marki, upewnij się, że wszyscy Twoi pracownicy śpiewają z tego samego śpiewnika, co Twoje materiały wystawowe. Posiadanie niezainteresowanego lub niedoinformowanego personelu może być największą przeszkodą dla potencjalnych klientów.

Telsa Media dodaje: "Proaktywny, dobrze zaprezentowany i poinformowany personel może pomóc w dotarciu z przekazem do jak największej liczby klientów. Nie martw się tak bardzo o merch, miej pozytywne nastawienie i rozmawiaj z ludźmi".

5 - Najważniejszet Materiały wystawiennicze do zabrania na wydarzenie: jakość ponad ilość

Wybór towarów jest krytyczną decyzją, ponieważ kuszące może być przeładowanie odwiedzających artykułami promocyjnymi.

Priorytetem jest jakość i znaczenie. Każdy przedmiot nie powinien być tylko pamiątką, ale narzędziem do zanurzenia się.

Wild Olive powiedział: "Miej dużo broszur i cenników, aby informować i angażować klientów. Przekonaliśmy się, że karty POS są świetne do wzbogacenia ekspozycji.

"Miękkie ekspozycje, takie jak rośliny, mogą nadać stoisku atrakcyjną atmosferę. Upewnij się, że Twoje produkty są dobrze widoczne. Osobiście upewniamy się, że nasze produkty są zawsze dobrze oświetlone obok tablicy z wyraźnymi punktami sprzedaży, dzięki którym ludzie wiedzą, co odróżnia nas od innych".

Coś tak prostego jak Kubki i filiżanki może stać się codziennym przypomnieniem etosu marki.

markowe towary

Dostarczanie przedmiotów, które przeplatają się z codziennymi czynnościami klienta, to subtelny sposób na zapewnienie, że Twoja marka pozostanie regularną myślą, a nie tylko ulotnym wspomnieniem.

Networking Health dodał: "Czysty i wyprasowany Obrus mogą być przydatne, jeśli używasz stołu do eksponowania przedmiotów. Pomyśl o wszelkich dodatkowych produktach, których możesz potrzebować, takich jak uchwyty na literaturę.

"Jeśli dysponujesz odpowiednim budżetem, to wszelkie gratisy zawsze mogą po prostu zwiększyć zainteresowanie i ubarwić stoisko. Nawet miska słodyczy i czekoladek zawsze się spodoba!".

6 - Konkursy: magnes dla zaangażowania

Konkursy mogą służyć jako potężne magnesy, przyciągające odwiedzających w objęcia Twojej marki. Ale to, w jaki sposób zaprezentujesz ten konkurs, może Cię wyróżnić.

Poza obietnicą nagrody, pomyśl o materiałach, których używasz do jej promowania. Użyj kodów QR na banerach, aby połączyć fizyczną ekspozycję z cyfrowymi leadami, zapewniając interaktywne doświadczenie.

Jaka powinna być nagroda w konkursie? Popularne wybory to:

  • Pieniądze
  • Doświadczenia
  • Produkty
  • Rabaty

Niezależnie od rodzaju nagrody, powinna ona być istotna i odzwierciedlać wartości marki. Szczęśliwi zwycięzcy powinni czuć się blisko Twojej firmy. Konkursy mają ogromny potencjał, aby wzmocnić Twoją markę wśród morza wystawców i stworzyć spójny szum wokół Twojego stoiska.

Emocje generowane przez dobrze przeprowadzony konkurs, w połączeniu z nienagannymi materiałami wystawienniczymi, mogą wzmocnić obecność Twojej marki, czyniąc ją niezapomnianą atrakcją wydarzenia.

Brean Leisure Park dodał: "Zawsze tworzymy konkurs i zapewniamy wysokiej jakości gratisy. Przydatne produkty pozostaną na biurkach ludzi na dłużej, co oznacza, że Twoja marka również!".

Potrzebujesz posortować materiały wystawowe?

Wybór i tworzenie idealnych materiałów wystawienniczych może stać się obowiązkiem. Nie martw się, mamy wszystko pod kontrolą. Solopress może dostarczyć każdy element promocyjny, którego potrzebuje Twoja marka i stoisko.

Mamy nawet dedykowany Druk na wystawy i konferencje strona dla Ciebie. Na co czekasz?