Historia klienta - Jo Downs Handmade Glass

Sufit statku wycieczkowego Arcadia Broszury A5 z połyskiem wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Handmade Glass

Jo Downs jest jedną z wiodących na świecie projektantek szkła topionego. Jej etos "Handmade with love in Cornwall" jest doskonale uzupełniany przez skrupulatnie wykonany druk Solopress....

Jo Downs światowej klasy projektantka ręcznie robionego szkła w Solopress Printing SpotlightRęcznie robione szkło Jo Downs z siedzibą w Launceston w Kornwalii od 10 lat. W tym czasie Jo wraz ze swoim zespołem studyjnym stała się głównym graczem w projektowaniu szkła topionego, a jej prace pojawiły się w hotelach, statkach wycieczkowych i siedzibach firm w całej Wielkiej Brytanii i za granicą.

Te prestiżowe zlecenia obejmowały statki wycieczkowe P&O Arcadia i Ventura, Munich Park Hilton, JW Marriott Hotel Cairo, restauracje Prezzo i Tresco Isles of Scilly Flying Boat Club.

Oprócz tego Jo projektuje i wykonuje szereg upominków i mniejszych przedmiotów, takich jak naczynia, wieszaki, podstawki, a nawet wykonane na zamówienie grafiki ścienne, które są sprzedawane w jej własnych galeriach w Kornwalii w Launceston, St Ives i Padstow oraz online pod adresem www.jodowns.com.

Dostarcza również swoje szkło do około 200 sklepów i galerii w całym kraju, w tym do National Trust, Eden Project i sklepów Glorious Britain znajdujących się na lotniskach Heathrow, Gatwick i Stansted.

Ręcznie robione na miarę

Wszystko, co tworzy Jo Downs, jest wykonywane ręcznie. Oznacza to, że może ona dostosować rozmiary, kolory i wzory do własnych upodobań. Niezależnie od tego, czy jest to zestaw podstawek, czy ogromne szklane okno, Jo Downs jest w stanie wykonać prawie wszystko. Przykłady niesamowitych szklanych projektów Jo można zobaczyć na jej stronie internetowej Strona Flickr.

Jo jest zwykle obecny na większości targów rzemieślniczych w całym kraju. Oznacza to, że istnieje zapotrzebowanie na wiele drukowanych materiałów promocyjnych. Odpowiedzialny za to jest grafik James Doy.

"Wybrałem Solopress.com po "mieszanych" relacjach z innymi drukarniami w przeszłości. Mój wzrok przykuł szybki czas realizacji, więc wysłałem próbną paczkę i byłem zaskoczony jakością" - wyjaśnia James Doy. "Od tego czasu wydrukowaliśmy u nich kilka małych zleceń, takich jak ulotki, ulotki i etykiety na produkty, a ostatnio 16-stronicową broszurę, którą musieliśmy bardzo szybko ponownie wydrukować, ponieważ popyt na nią był większy niż oczekiwaliśmy. W ciągu 48 godzin od wysłania grafiki zostały one dostarczone, co było prawie niemożliwe, ponieważ ostatni nakład - w innej drukarni - trwał prawie 3 tygodnie. Nie muszę dodawać, że nie będę korzystał z usług nikogo innego. Obsługa i wsparcie ze strony Solopress są na najwyższym poziomie".

Solopress wydrukował te 16-stronicowe błyszczące wydruki o gramaturze 130gsm Broszury zszywane A5 dla Jo Downs Handmade Glass

Broszury A5 z połyskiem wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Handmade Glass

Broszury wycieczkowe Arcadia A5 Gloss wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Handmade Glass

Sufit statku wycieczkowego Arcadia Broszury A5 z połyskiem wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Handmade Glass

Broszury na zamówienie A5 z połyskiem wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Handmade Glass

Broszury Molton Brown London A5 z połyskiem wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Glass

Broszury Cornish Pilchards A5 Gloss wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Handmade Glass

Broszury Facebook i Twitter A5 Gloss wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Handmade Glass

Solopress.com wydrukował je Luksusowe laminowane wizytówki matowe 400gsm dla Jo Downs Handmade Glass

Laminowane wizytówki Sales Matt wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Handmade Glass

Laminowane wizytówki Sales Matt wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Handmade Glass

Solopress wydrukował te 350gsm Ulotki błyszczące dla Jo Downs Handmade Glass

Etykiety na biżuterię Ulotki błyszczące wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Handmade Glass

Etykiety na biżuterię Ulotki błyszczące wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Handmade Glass

Solopress wydrukował te 400gsm Silk Flyers dla Jo Downs Handmade Glass

Ulotki świąteczne z jedwabiu wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Handmade Glass

Solopress drukuje na jedwabiu o gramaturze 400gsm Ulotki dla Jo Downs Handmade Glass

Etykiety na mydelniczki Silk Flyers wydrukowane przez Solopress dla Jo Downs Handmade Glass

"Z przyjemnością udzielę Solopress najwyższych pochwał za super wydajną obsługę. Czas realizacji jest niewiarygodny i nie zagraża jakości. Jeszcze raz dobra robota i wielkie dzięki."
Geoff Harrison, Jo Downs Handmade Glass

2 KOMENTARZE

  1. Myślę, że każdy, kto ma talent do tworzenia tak pięknych prac, jest wielkim szczęściarzem.

  2. Uwielbiam pracę wykonaną przez jo downs, jest niesamowicie utalentowana i chciałbym móc sobie pozwolić na zakup od niej kilku unikalnych elementów.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.