Ulepszenia strony sprawiają, że Solopress.com jest szybszy, większy i bezpieczniejszy

Solopress aktualizuje stronę

Zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszej strony internetowej i cieszymy się, że możemy ogłosić zestaw ulepszeń, które sprawią, że Solopress.com będzie szybszy, większy i bezpieczniejszy. 

Za kulisami wykonano wiele ciężkiej pracy, aby upewnić się, że zapewniamy naszym klientom optymalne wrażenia. Nasze najnowsze modyfikacje nie zmienią sposobu nawigacji i interakcji z witryną, ale jesteśmy pewni, że zauważysz różnicę, jeśli chodzi o ulepszone przeglądanie i zamawianie.

Słuchanie informacji zwrotnych

Zawsze cieszymy się z pozytywnych reakcji naszych klientów. Nasze ponad 23 000 5-gwiazdkowych recenzji na Trustpilot to ogromny powód do dumy. Ale oznacza to również, że mamy obowiązek słuchać, gdy słyszymy o obszarach, które wymagają nieco uwagi.

Jedna z opinii, które usłyszeliśmy od stałych klientów, dotyczyła czasu potrzebnego na przełączanie się między opcjami produktów. Podczas wypróbowywania różnych opcji rozmiaru ponowne obliczenie cen zajmowało witrynie kilka chwil, co było frustrujące.

Szybsze, większe i bezpieczniejsze

Wysłuchaliśmy tych uwag i odpowiedzieliśmy na nie, wdrażając szereg ulepszeń, które nie tylko przyspieszają działanie solopress.com, ale także sprawiają, że jest on większy, bezpieczniejszy i łatwiejszy w użyciu niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz. Były trzy obszary, na których naprawdę musieliśmy się skupić:

1. Potrzeba szybkości

Ładowanie strony i wybieranie opcji trwało dłużej, niż uważaliśmy za dopuszczalne. W odpowiedzi przyspieszyliśmy ten proces, dzięki czemu zakupy są szybsze i bardziej satysfakcjonujące.

2. Strona internetowa na szerokim ekranie

Nasze rozszerzone strony prezentują teraz szerszą gamę produktów dla użytkowników korzystających z dużych monitorów. Dla osób korzystających z mniejszych ekranów, nasz ulepszony dynamiczny wyświetlacz dostosowuje się bardziej efektywnie niż kiedykolwiek. Witryna prezentuje zoptymalizowaną, łatwą do przeglądania wersję każdej strony, niezależnie od wybranego urządzenia.

3. Zwiększone bezpieczeństwo

W żadnym momencie bezpieczeństwo Solopress.com nie było zagrożone, ale nasze nowo wdrożone środki bezpieczeństwa pomagają zabezpieczyć witrynę przed potencjalnymi zagrożeniami. Korzystając z najbardziej aktualnych porad dotyczących bezpieczeństwa i dbając o bezpieczeństwo witryny, zapewniamy, że zawsze będziesz mógł korzystać z Solopress.com z całkowitym zaufaniem.  

Zmodernizowany, nie zastąpiony

Chociaż aktualizacje były szeroko zakrojone i gruntowne, nie będziesz musiał dostosowywać się do całkowicie nowego projektu strony internetowej. TDla stałych odwiedzających struktura, nawigacja i interfejs, wraz z projektem i brandingiem witryny, pozostaną uspokajająco znajome.

Zapewniamy, że istniejące konto pozostanie aktywne. WNie będziemy usuwać historii zamówień ani wymagać ponownego wprowadzania danych - wszystko będzie działać normalnie.

Gotowy, gdy jesteś

Istniejąca architektura Solopress.com jest więcej niż wystarczająco solidna, aby sprostać dzisiejszym wymaganiom. Dzięki naszym nowym aktualizacjom, sprosta również oczekiwaniom jutra.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zajrzyj na stronę Solopress.com i przetestować naszą odnowioną stronę.