Broszura wakacyjna Secret Paradise - Twoja przygoda na Malediwach zaczyna się tutaj

Wewnętrzna strona broszury Secret Paradise przedstawia piękną plażę w tropikalnym miejscu

Nie ma żadnej tajemnicy w tym, jak rajsko jest przeżyć przygodę na Malediwach, dzięki usługom drukowania broszur wakacyjnych Solopress....

Broszura wakacyjna Secret Paradise Malediwy

Co przychodzi na myśl o Malediwach? Skąpane w słońcu atole w turkusowych wodach, niekończące się białe plaże, tropikalny raj dla bosych stóp - cieszą się nim nowożeńcy, celebryci, zamożni lub goście, którzy przyjeżdżają tu raz w życiu. Biuro podróży Secret Paradise oferują to, co większość operatorów w Malediwy nie. Lokalne przygody na wyspach, rejsy odkrywcze i nurkowanie, a także opcje, z których słyną Malediwy - kurorty i liveaboardy.

Zarezerwuj z Secret Paradise, a przedstawią Ci prawdziwe Malediwy. Znają każde ziarnko piasku, od atolu Haa Alifu po atol Seenu, i ułatwią ci podróżowanie między wyspami. Mogą zorganizować zakwaterowanie w lokalnych pensjonatach na wyspach, prowadzonych przez i dla miejscowej ludności; posiłki z rodzinami z wysp (tylko nie oczekuj srebrnej obsługi lub bufetów dla smakoszy). Zabiorą cię, abyś obserwował i (jeśli chcesz) dołączył do lekcji lokalnego rzemiosła oraz odwiedził malediwskie szkoły, w których będziesz traktowany po królewsku. Secret Paradise zabierze Cię nawet na sekretne lokalne plaże, gdzie nie obowiązują przepisy dotyczące bikini i alkoholu. Możesz też po prostu odpocząć i nic nie robić!

Drukarski raj

"Niestety dla zespołu Secret Paradise z naszym napiętym harmonogramem nie mamy często czasu na odpoczynek i relaks", mówi Ruth Franklin z Secret Paradise. "Właśnie dlatego korzystamy z usług Solopress, który od momentu skontaktowania się z nimi jest profesjonalny, pouczający i niezawodny. Ich 24-godzinna usługa była kołem ratunkowym, które pomogło nam w ostatniej chwili. druk broszur prośba. A kiedy różnica w naszych strefach czasowych oznacza, że my pracujemy, a Wielka Brytania śpi, łatwa w obsłudze strona internetowa Solopress jest pod ręką, aby pomóc. Bez wahania polecamy usługi Solopress".

Malediwy kurorty z broszurą wakacyjnąWprowadzenie do broszury o wakacjach na MalediwachMalediwy broszura wakacyjna nurkowanie

10 KOMENTARZE

 1. Chciałabym pojechać na Malediwy może pewnego dnia - uczymy się nurkować w tym roku, ponieważ mamy szczęście nurkować na rafie koralowej w lutym przyszłego roku - tak, już jesteśmy bardzo podekscytowani!

 2. Zdjęcia sprawiają, że wygląda niesamowicie i bardzo zachęcająco, biorąc pod uwagę mokrą i wietrzną pogodę, której wciąż doświadczamy

 3. Ładny projekt. Chcę wyprodukować kilka folderów A4 dla czegoś podobnego. Szablony InDesign na Twojej stronie zawierają brakujące linki PSD, czy masz jakieś aktualne szablony dla folderu broszury z miejscem na wizytówkę i odstępami o grubości 5 mm? Dzięki Zespół DigitalFlare

  • Dziękuję David, przekazałem twoją prośbę do naszego zespołu projektowego, który będzie w stanie dostarczyć szablony, których potrzebujesz.

   Jeśli nie możesz znaleźć szablonu, którego potrzebujesz lub potrzebujesz niestandardowego rozmiaru w przyszłości, skontaktuj się z Solopress pod numerem telefonu 01702 460047 lub e-mail [email protected] a my stworzymy idealny szablon na poczekaniu. Wszystko za darmo!

 4. Malediwy są na szczycie mojej listy miejsc, które chcę odwiedzić, zanim będzie za późno. Muszę tylko przekonać męża i zebrać pieniądze. Z pewnością wygląda to jak mój pomysł na raj.

 5. Malediwy to jedno z miejsc, które najbardziej chciałbym odwiedzić. Wybierając miejsce docelowe, zdjęcia online i broszury muszą uchwycić jego urok, a zatem dobrej jakości broszura jest niezbędna, nic więc dziwnego, że Secret Paradise zaufało Solopress.

 6. Paradise, chciałbym doświadczyć, ale brzmi to idealny sposób, aby zobaczyć lokalną kulturę i żyć z mieszkańcami. Z pewnością moje preferencje i będę o tym pamiętać, jeśli kiedykolwiek rozważymy wyjazd. 10/10 dzięki

 7. Zawsze chciałem pojechać na Malediwy, ponieważ wygląda to jak moje wyobrażenie o raju. Podoba mi się pomysł poznania lokalnych rodzin i ich kultury. Może pewnego dnia uda mi się tam pojechać. Trzymam kciuki.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.