"Cóż, jesteś projektantem", podcast o projektowaniu graficznym od Solopress

Ty jesteś projektantem. Projekt graficzny nagłówka podcastu

Solopress jest podekscytowany uruchomieniem "Cóż, jesteś projektantem...", zupełnie nowego podcastu, w którym zagłębiamy się w codzienne wyzwania i niuanse projektowania graficznego. Jest to podróż od wstępnych briefów do ostatecznych podpisów, z mnóstwem praktycznych spostrzeżeń, które z pewnością zainteresują klientów Solopress. solopress.com. Idealny dla projektantów i marketerów, ten podcast jest twoim przewodnikiem po świecie projektowania - i relacjach między klientem a agencją - z łatwością i doświadczeniem.

Podcasty o projektowaniu graficznym trzy w cenie jednego!

Specjalnie z okazji naszej premiery udostępniliśmy trzy nowe odcinki jednocześnie:

Odcinek 1: Powiększ logo

To prośba, którą słyszy każdy projektant. Ale czy zawsze jest to właściwe posunięcie? Dołącz do Matta i Richa, którzy analizują estetyczne i komercyjne implikacje powiększania logo.

Lub posłuchaj Ep 1 tutaj

Odcinek 2: Pokaż mi kilka wersji

Zbyt powszechny brief klienta: "Pokaż mi kilka wersji, będę wiedział, kiedy to zobaczę". W tym odcinku wyjaśniamy, w jaki sposób takie podejście może prowadzić do paraliżu analitycznego i jego wpływu na tożsamość marki.

Lub posłuchaj Ep 2 tutaj

Odcinek 3: Wyblakły obraz tła z wyśrodkowanym tekstem

Uporczywy trend w projektowaniu poddany analizie. Dlaczego klienci uwielbiają wyblakłe tła z centralnie umieszczonym tekstem i jakie są pułapki? Odpowiedzi w tym odcinku.

Lub posłuchaj Ep 3 tutaj

Subskrybuj regularną dawkę podcastów o designie

Bądź na bieżąco w projektowaniu. Subskrybuj nasz kanał YouTube, aby oglądać najnowsze odcinki i bardziej wnikliwe treści.

przycisk subskrypcjiMożesz być na bieżąco z Lista odtwarzania "Cóż, jesteś projektantem" który zawiera każdy odcinek w momencie jego premiery.

Jeśli wolisz słuchać, możesz nas znaleźć tutaj w audioboom gdzie można przesyłać strumieniowo bezpośrednio lub wybrać ulubioną platformę podcastów.

Zaangażuj się z nami!

Chętnie poznamy Twoje opinie i doświadczenia. Podziel się swoimi przemyśleniami na temat podcastu, komentując za pośrednictwem naszego kanału YouTube i daj nam znać, jakie wyzwania stoją przed Tobą w projektowaniu graficznym. Twój wkład może kształtować nasze przyszłe odcinki!