Tworzenie idealnej ulotki z korepetycjami - plus gotowy do użycia szablon ulotki z korepetycjami

Prywatne korepetycje to prężnie rozwijająca się branża, która staje się coraz bardziej konkurencyjna. Sposób, w jaki korepetytorzy reklamują się rodzicom, ma kluczowe znaczenie dla pozyskiwania nowych klientów. Stworzenie ulotki jest idealnym pierwszym krokiem.

Ważne jest, aby Twoje materiały marketingowe wydawały się przystępne i wspierające, pokazując, że potrafisz nawiązać kontakt z uczniami na ich poziomie. Jednocześnie Ulotki musi prezentować poziom profesjonalizmu, który pozwoli rodzicom traktować cię poważnie.

Usługa korepetycji - stwórz skuteczne ulotki dotyczące korepetycji

Połączenie zwycięskiego projektu z dokładnym i atrakcyjnym tekstem powinno wyrażać te idee, jednocześnie przekazując istotne informacje o świadczonych usługach i wezwanie do działania dla potencjalnych klientów.

Sposoby na zaprojektowanie ulotki dotyczącej czesnego

Projektując ulotkę z czesnym, możesz zrobić to całkowicie odręcznie (zalecane tylko dla doświadczonych projektantów) lub skorzystać z różnych zasobów, które udostępniamy, aby pomóc Ci w drodze. 

Jeśli wszystko to wydaje się nieco poza twoją strefą komfortu, możesz skontaktować się z nami, a my możemy zaangażować nasz utalentowany zespół wewnętrznych projektantów do pracy i stworzyć dla ciebie grafikę.

Jeśli jednak chcesz dostarczyć własną grafikę, możesz skorzystać z czterech ścieżek, w zależności od umiejętności projektowania lub dostępu do grafika. 

 • Od podstaw

  Jeśli masz doświadczenie w projektowaniu do druku i jesteś pewien, że dostarczysz grafikę w odpowiednim kolorze, przestrzeni i rozdzielczości ze spadami i bezpiecznymi obszarami, możesz skorzystać z wolnej ręki i stworzyć własny plik graficzny od podstaw. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat wymagań dotyczących grafiki do druku ulotek, odwiedź naszą stronę internetową podręczny przewodnik wsparcia. Sprawdzimy przydatność każdego przesłanego pliku, aby upewnić się, że spełnia on nasze kryteria druku.

 • Szablony ulotek

  Podobnie jak w przypadku wszystkich ulotek od Solopress, mamy puste szablony dostępne w formatach pdf, Photoshop, Illustrator i InDesign. Są one dostępne dla wszystkich rozmiarów ulotek i są zasadniczo pustą stroną, która jest już ustawiona we właściwej przestrzeni kolorów, rozdzielczości oraz z zaznaczonymi prawidłowymi spadami i bezpiecznymi obszarami.

 • Stwórz swój własny

  Jeśli nie posiadasz żadnego oprogramowania do edycji lub tworzenia grafiki, możesz skorzystać z naszego narzędzia do projektowania online, aby stworzyć własną grafikę bezpośrednio na stronie Solopress. Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto Solopress na samym początku, abyś mógł zapisać swoje postępy podczas tworzenia ulotki o czesnym.

 • Przykład ulotki dotyczącej korepetycji

  Aby dać ci przewagę, stworzyliśmy przykładowy projekt ulotki o czesnym, z którego możesz skorzystać royalty-free. Ten szablon ulotki na temat czesnego, przedstawiony poniżej, można znaleźć na stronie w bibliotece próbek w narzędziu Utwórz własne. Pamiętaj, aby zalogować się przed edycją, aby zapisać swoje postępy, a następnie możesz zmienić dowolne informacje pisemne, aby miały zastosowanie do Twojej firmy przed wysłaniem ich do druku.

  Nasz przykład ulotki korepetycji jest dostępny do pobrania w tych formatach plików Adobe:

 • Photoshop
 • Ilustrator
 • InDesign
 • PDF

Szablon ulotki dotyczącej czesnego Strona 1

Szablon ulotki dotyczącej czesnego Strona 2

Czcionki wiedzy

Metoda używana do tworzenia i przesyłania grafiki będzie miała również wpływ na czcionki, których można użyć w projekcie.

Ulotki dla korepetytorów - używaj czcionek, do których masz prawo.

Nasze szablony ulotek do pobrania pozwalają na użycie dowolnej czcionki, którą posiadasz lub do której masz prawo.

Jeśli zdecydowałeś się skorzystać z naszego gotowego szablonu ulotki dla korepetytora, możesz ponownie wstawić dowolną czcionkę, której masz prawo używać.

Alternatywnie, korzystając z naszej usługi Create Your Own, otrzymujesz dostęp do 18 bezpłatny w użyciu czcionki.

Tworzenie zawartości

Jeśli chodzi o komponowanie tekstu ulotki korepetycji, pamiętaj, że prawdziwymi odbiorcami są zazwyczaj dorośli decydenci, a nie potencjalni uczniowie. Lepiej jest wypełnić swój tekst punktami sprzedaży opartymi na dowodach niż odniesieniami do kultury młodzieżowej!

Aby być skutecznym dla jak najszerszego grona odbiorców, Twoje treści i Struktura ulotki powinna być skierowana do potencjalnych klientów na każdym etapie ich procesu decyzyjnego. Musi przemawiać do rodziców, którzy jeszcze nie rozważali pomysłu korepetycji, a także do tych, którzy aktywnie poszukują korepetytora i są w trakcie podejmowania decyzji między tobą a twoją konkurencją. 

Zasadniczo Tutoring Flyers powinien odpowiedzieć na te pytania:

 1. Dlaczego korepetycje? 
 2. Dlaczego ty?

W odpowiedzi na pierwsze pytanie należy przedstawić przekonujące powody i dowody na to, że usługa korepetycji jest korzystna i warto zainwestować w nią czas i pieniądze.

W przypadku drugiego pytania, odpowiedź powinna być oparta na dowodach. Poinformuj ich o swoich kwalifikacjach, historii sukcesów i być może referencjach od poprzednich klientów.

Pamiętaj o podstawach

Wyraźne dane kontaktowe są niezbędne, w tym telefon, e-mail, strona internetowa i dane mediów społecznościowych. Bezpieczeństwo jest priorytetem numer jeden dla rodziców i opiekunów, więc dobrym pomysłem jest uwzględnienie szczegółów kontroli DBS i polityki bezpieczeństwa.

Centra nauczania oferujące ponad 20 godzin nauki tygodniowo są zobowiązane do zarejestrowania się w Ofsted, więc jeśli dotyczy to Ciebie, możesz dołączyć swój unikalny numer rejestracyjny (URN) i ocenę.

Złotą zasadą, jeśli chodzi o ulotki dotyczące czesnego, jest to, że dokładność jest absolutnie niezbędna. Upewnij się, że Twoja ulotka jest profesjonalna i unikaj błędów typograficznych, ortograficznych lub gramatycznych.

Elementy graficzne i projektowe

W przypadku fotografii często istnieje większa przepaść, niż nam się wydaje, między profesjonalną jakością fotografii a obrazem zrobionym telefonem. Niska jakość zdjęcia może obniżyć wiarygodność przekazu.

Jeśli korzystasz z własnych zdjęć, pamiętaj o uzyskaniu zgody osoby, której one dotyczą, lub zgody rodzica lub opiekuna.

Ulotki dotyczące czesnego - używaj zatwierdzonych obrazów wysokiej jakości

Niezależnie od tego, czy używasz zdjęć, czy ilustracji, Google Images nie jest najlepszym miejscem do rozpoczęcia. Zamiast tego skorzystaj z witryn z obrazami, aby uzyskać zdjęcia bez tantiem.

Płatne witryny, takie jak istockphoto.com lub shutterstock.com zawierają obszerne katalogi obrazów profesjonalnej jakości. Alternatywą są darmowe obrazy dostępne na stronach takich jak pexels.com oraz unsplash.com. Witryny te zawierają ogromne biblioteki zdjęć i obrazów wektorowych, które można wykorzystać do zilustrowania ulotki.