Solopress świętuje 20 lat w branży poligraficznej

W lipcu 2019 r. Solopress obchodził 20-lecie istnienia, a firma założona przez Arona Priesta i Andy'ego Smitha w 1999 r. jest obecnie jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm w branży poligraficznej.

Z tej okazji dyrektor generalny Simon Cooper i dyrektor operacyjny Kevin Seaden poświęcili czas na wręczenie nagród długoletnim członkom zespołu, którzy pomogli uczynić Solopress tym, czym jest dzisiaj.

Oprócz certyfikatów i pamiątkowych tablic, laureaci otrzymali również Dni Czerwonej Litery vouchery, dając im szansę wyboru spośród szerokiej gamy doświadczeń, którymi mogą się cieszyć i odhaczyć je na swojej liście marzeń.

Co więcej, każdy członek zespołu otrzymał również butelkę Solohop, naszego własnego piwa Solopress produkowanego we współpracy z lokalnymi ekspertami, Leigh on Sea Brewing Company.

Nie zapomnieliśmy również o naszych klientach, uruchamiając w poniedziałek wyprzedaż 20% w całej witrynie, którą następnie przedłużyliśmy do wtorku ze względu na popularne zapotrzebowanie!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim członkom zespołu i klientom, którzy towarzyszyli nam w tej niezwykłej podróży przez ostatnie 20 lat. W tym czasie doświadczyliśmy niesamowitego wzrostu, ale nie planujemy zwalniać tempa w najbliższym czasie!