Historie klientów: Reach Tutors

Reach Tutors - Celuj wysoko!

Reach Tutors to startup edukacyjny, który zbudował już solidną klientelę chętnych do nauki.

Bracia Sanj i Akhil z Harrow w północnym Londynie rozpoczęli działalność pod koniec ubiegłego roku, oferując zajęcia powtórkowe z matematyki i przedmiotów ścisłych.

Edukacja, edukacja, edukacja!

Po tym jak obaj zostali wykwalifikowanymi nauczycielami w szkołach średnich, bracia zdobyli doświadczenie w lokalnych szkołach, zanim zainteresowali się dodatkowym nauczaniem.

Wraz ze wzrostem świadomości lokalnego rynku nauczania, Sanj i Akhil zaczęli się coraz bardziej niepokoić, że wielu praktykujących korepetytorów wydawało się być niewykwalifikowanych, bez DBS Check i nie mających kontaktu z ciągle zmieniającymi się wymaganiami National Curriculum. Co więcej, naliczali oni wygórowane opłaty za swoje usługi.

Okazja biznesowa...

Bracia zauważyli wyraźną lukę na rynku wysokiej jakości edukacji uzupełniającej prowadzonej przez wykwalifikowanych nauczycieli w przystępnej cenie i tak narodziła się firma Reach Tuition.

Sanj i Akhil pozostają pełnoetatowymi nauczycielami szkolnymi: są zanurzeni w programie nauczania GCSE oraz potrzebach i obawach uczniów w wieku 9, 10 i 11 lat. Co najważniejsze, są w stanie wykorzystać tę wiedzę do przygotowania kandydatów do GCSE poprzez lekcje uzupełniające, które obejmują technikę i praktykę egzaminacyjną, a także zrozumienie schematów oceniania, które pomagają uczniom zoptymalizować ich wyniki.

Promowanie korepetytorów Reach

Jednym ze sposobów, w jaki Sanj i Akhil byli w stanie promować swoją firmę, jest druk. Zaczynając od wizytówek, znaleźli sposób na rozpowszechnianie informacji o Reach Tutors bez dużych nakładów finansowych:

"Solopress naprawdę pomógł nam wypromować naszą markę dzięki przystępnym cenowo i wysokiej jakości produktom. Regularnie kupujemy wizytówki i dostarczamy je od drzwi do drzwi"
Sanjay Gohil

Reach Tutors używa teraz ulotek i banerów rolkowych od Solopress, aby wzmocnić swój branding:

"Zakupiliśmy również ulotki, które dostarczamy do lokalnych firm, które zgodziły się nas wesprzeć. Kupiliśmy też wspaniały baner rolkowy, który dumnie stoi w soboty w Nower Hill High School!".
Sanjay Gohil

Reach Tutors Roller Banner

Ta młoda firma ma ambicje, aby rozszerzyć zakres swojej działalności, a także zwiększyć wykorzystanie druku. Nauczyciele Reach chcą wprowadzić niestandardowe produkty stacjonarne, teczki i pakiety egzaminacyjne, dla których po raz kolejny będą współpracować z Solopress.

"Obsługa klienta zapewniana przez Solopress jest niezmiennie świetna. Solopress ma bardzo łatwą w obsłudze stronę internetową, a zespół po drugiej stronie telefonu jest zawsze pomocny!"
Sanjay Gohil

Sięgnij po sukces

Reach Tutors oferuje obecnie wsparcie dla uczniów przygotowujących się do egzaminów GCSE z matematyki i przedmiotów ścisłych, a lekcje odbywają się w Nower Hill High School w Pinner. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak zapewnić dziecku najlepsze wsparcie w okresie poprzedzającym egzamin GCSE, odwiedź stronę internetową Strona internetowa Reach Tutors.

A jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób Solopress może pomóc ci rozwinąć działalność poprzez druk, sprawdź wizytówki, ulotki i foldery oraz banery rolowane lub zadzwoń do nas pod numer 01702 460047.