Historie klientów: Emma Warren Design

Emma Warren Design to niezależna marka odzieżowa i ceniony klient Solopress. Emma wykorzystuje hafty do tworzenia oryginalnych, niecodziennych projektów, które są pełne charakteru. Asortyment obejmuje koszulki, swetry, kurtki, torby i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Jeden ścieg na raz

Przez ostatnie dwa lata Emma poświęciła się biznesowi w pełnym wymiarze godzin. Wcześniej zbudowała markę od podstaw, podejmując się pracy jako freelancer. Z pomocą przyjaciół, rodziny, koleżanki Jayne i psa Bea, Emma spełniła swoje marzenie o przekształceniu swojej pasji w karierę.

Tekstylia dotykowe

Błędy Emmy

Podczas gdy jej główną inspiracją są owady (uwielbia pszczoły!), naklejki, jej własne nastoletnie pamiętniki i dziwaczne slogany, Emma's najnowsze prace cofnął się w czasie:

"W tej kolekcji inspirowałem się odzieżą sportową z lat 80-tych! W szczególności kształty i pastelowe kolory, ale nadal zachowując mój styl cienkich linii, dodając więcej kolorów, błędów i sloganów oczywiście!"

Humor i pozytywne nastawienie w pracach Emmy są zaraźliwe, a jej asortyment oferuje możliwość posiadania naprawdę charakterystycznych i pomysłowych elementów w przystępnych cenach.

Każda sztuczka w książce

Emma jest nawet autorką książki zatytułowanej "Dostosuj swoje ubrania" który zawiera przewodnik krok po kroku dla każdego, kto jest zainteresowany tym, jak haft może pomóc im w upcyklingu istniejących elementów i przekształceniu ich garderoby.

Pocztówki idealne na zdjęcia

Rolą, jaką Solopress jest w stanie odegrać w tym wszystkim, jest wyprodukowanie Pocztówki na zamówienie które Emma wykorzystuje jako wkładkę do każdego wysyłanego zamówienia. Po eksperymentach z wizytówkami, Emma zdecydowała się na pocztówki, ponieważ dają jej one więcej miejsca na kreatywność.

"Wydaje się, że działają lepiej niż dodawanie wizytówek do zamówień, ludzie zatrzymują pocztówki".

Pocztówki okazały się popularne wśród klientów jako wartość dodana, ponieważ każda z nich jest oryginalnym dziełem sztuki. Najnowsze pocztówki Emmy zawierały prace graficzka i ilustratorka cyfrowa Lorna Collins. Ze względu na swoją atrakcyjność pocztówki mają dużą trwałość jako element zabezpieczenia marketingowego.

Pocztówka Emmy Warren

 “Moi klienci uwielbiają pocztówki! Używam uroczej ilustracji z przodu i ważnych informacji z tyłu. Ludzie mówią mi, że lubią je trzymać i wyświetlać na swoich ścianach i tablicach! Myślę, że są to małe mini dzieła sztuki, które również pomagają w reklamie".

To świetna wskazówka dla kreatywnych małych firm. Zainwestuj trochę artystycznego wysiłku w przekształcenie swoich materiałów marketingowych w coś, co Twoi odbiorcy będą cenić. Może się okazać, że będą one miały moc utrwalania przekazu i zapewnią powtarzalność zamówień.

Szybki wydruk

Emma wciąż wraca do Solopress, aby zaspokoić swoje potrzeby związane z drukiem ze względu na szybki czas realizacji, który oferujemy:

"Uwielbiam szybkość działania Solopress, zawsze jestem zszokowany szybkością realizacji zamówień! Zwykle zostawiam wszystko na ostatnią chwilę, więc to bardzo przydatne, że dostawa jest tak szybka. Żadne zamówienie nie obejdzie się bez pocztówki!"

Po sukcesie jej pocztówek, Emma bada obecnie, jak inne produkty Solopress, takie jak Naklejki oraz Swing Tags może dodać do swojego zestawu narzędzi marketingowych. Z pewnością chętnie będziemy kontynuować nasze relacje z Emmą Warren Designs i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Emma wymyśli dalej!

Możesz sprawdzić Emmę unikalne projekty na jej stronie internetoweji bądź z nią na bieżąco proces twórczy na jej instagramie.