Historie klientów: The Hair Gallery

Galeria włosów

Kiedy nastąpił lockdown, uruchomienie raczkującego salonu Galeria włosów został odrzucony - ale nie wyrzucony. Niezrażony i z pomocą Visors od Solopress, salon wkrótce zaczął działać i dostosował się do nowej normalności.

Partnerzy w zakresie druku

Robyn Moore była już klientką Solopress od kilku lat, zanim otworzyła w tym roku The Hair Gallery. Młoda przedsiębiorczyni była wcześniej właścicielką lokalnej publikacji o modzie o nazwie The Shropshire Socialite. Robyn zaprojektowała i napisała magazyn, używając Solopress do druku.

Kolejnym przedsięwzięciem Robyn miała być The Hair Gallery, luksusowy butikowy salon fryzjerski i kosmetyczny przy malowniczej ulicy Much Wenlock, w samym sercu hrabstwa Shropshire. To właśnie pozytywne doświadczenia Robyn z Solopress zachęciły ją do ponownego skorzystania z naszych usług w ramach przygotowań do uruchomienia jej nowego projektu.

"Zawsze uważałem, że jakość druku jest idealna, a przesyłanie plików PDF jest naprawdę łatwe. Szybkość dostawy jest superszybka i przewyższa inne firmy zajmujące się drukiem online." - Robyn Moore.

Nieprzewidywalne okoliczności

Jednak w trakcie przygotowań do premiery światowe wydarzenia zaczęły przekształcać ulicę handlową w mniej przyjazne miejsce...

Niestety, marzenie Robyn o uderzeniu w ziemię nie miało się spełnić. Po otwarciu na 3rd W marcu 2020 r. salon był otwarty tylko przez 3 tygodnie, zanim blokada zmusiła ją do zamknięcia drzwi, które tak niedawno otworzyła dla publiczności.

Potem nastąpił trudny i frustrujący okres, gdy Robyn obserwowała rozwój sytuacji i szukała sposobów na stworzenie bezpiecznego środowiska fryzjerskiego, w którym mogłaby ponownie przyjmować klientów.

Witryna sklepowa Hair Gallery

Nadzieja i przygotowanie

Kiedy rząd ogłosił, że salony fryzjerskie i kosmetyczne będą mogły zostać ponownie otwarte w sobotę, 4 kwietnia, w godzinach porannych.th W lipcu Robyn dołożyła wszelkich starań, aby zaplanować odpowiedzialne ponowne otwarcie, które będzie zgodne z wytycznymi rządowymi:

"Musiałem upewnić się, że mamy odpowiednie środki ochrony indywidualnej dla klientów i pracowników, aby przestrzegać wytycznych rządu. Właśnie wtedy szukałem spersonalizowanych przyłbic ochronnych i zobaczyłem, że Solopress je dostarcza". " Robyn Moore

Wizjery kontra wirus

Gama osłon twarzy i przyłbic Solopress obejmuje jednostki z lub bez brandingu i jest dostępna zarówno w płaskich opakowaniach, jak i wstępnie zmontowanych formatach dla Twojej wygody.

Maski te nie tylko zapewniają bezpieczeństwo, ale także oferują możliwość brandingu dzięki nadrukowanemu panelowi, który rozciąga się na całej długości czoła.

Bezpieczeństwo i sukces

Od momentu ponownego otwarcia, The Hair Gallery została zasypana rezerwacjami, a Robyn, wraz ze stylistkami Kate i Jessie, zostały rzucone na głęboką wodę. W pierwszych tygodniach działalności trzy koleżanki odkryły, że ich Visory pozwalają im wykonywać swoją pracę bez przeszkód. Ponadto, zapewniły one tak potrzebną pewność klientom wchodzącym do salonu po raz pierwszy od miesięcy.

"Moi pracownicy i klienci uwielbiają swoje spersonalizowane Visory, a wielu właścicieli salonów pytało mnie, skąd one pochodzą". - Robyn Moore

Strzyżenie

Idź do przodu, zrób sobie fryzurę

Po trudnym wprowadzeniu do branży, The Hair Gallery jest teraz dobrze i naprawdę otwarta na biznes, dzięki determinacji i kreatywności Robyn, Kate i Jessie. Tak więc każdemu, kto znajduje się w niewielkiej odległości od Much Wenlock w hrabstwie Shropshire, gorąco polecamy poddanie swoich loków bardzo potrzebnemu przycięciu w The Hair Gallery. Galeria włosów.

Podobnie jak Robyn i jej wierny zespół, Solopress musiał dostosować się do warunków dzięki zaradności i świeżemu myśleniu.