Hartes Beauty - promowanie marki z odosobnionego miejsca

Logo Hartes Beauty

Ukryty wewnątrz siłowni, Hartes Beauty miał trudności z reklamowaniem swoich usług i pozyskiwaniem nowych klientów. Z naszą pomocą salon zwiększył świadomość marki, przyciągając i zatrzymując nowych klientów.

Przedstawiamy Hartes Beauty

Hartes Beauty to butikowy salon w Rochford, Essex. Mieszczący się w siłowni salon oferuje zabiegi od pielęgnacji paznokci po makijaż festiwalowy. Właścicielka Danielle samodzielnie zarządza firmą - od umawiania spotkań i zamawiania zapasów po media społecznościowe.

Stanęła jednak przed dużymi wyzwaniami.

Danielle zgłosiła się do Solopress w poszukiwaniu produktów marketingowych, które poprawiłyby jej widoczność - zarówno na siłowni, jak i w mieście i okolicy.

Przed jakimi wyzwaniami stanął Hartes?

Ten mały salon kosmetyczny ukryty wewnątrz siłowni miał trudności z zaistnieniem w świadomości klientów. Ograniczony przez swoje położenie z dala od ruchliwych głównych ulic, które oferują znacznie większą widoczność, i konkurujący ze spa i ich szerokimi usługami, Hartes Beauty stanął przed prawdziwym wyzwaniem w zakresie świadomości marki.

Właścicielka Danielle określa swoje największe wyzwanie jako "próbę zachęcenia nowych klientów do korzystania z mojego salonu kosmetycznego, jeśli nie są członkami siłowni".

Głównym problemem jest więc przyciągnięcie klientów spoza siłowni. Ale Danielle chciała również pomóc zainspirować obecnych członków siłowni do zostania klientami salonu.

Salon jest ukryty poza głównym obszarem siłowni, więc wielu członków może go odwiedzić, nawet go nie widząc.

Jak Solopress pomógł

Wizytówki i ulotki Hartes Beauty

Ograniczona przez swoją odosobnioną lokalizację, Danielle postanowiła zainwestować w marketing drukowany. Początkowo wybrała Solopress jako "najlepszą firmę poligraficzną w okolicy", a teraz korzysta z naszych usług od trzech lat. Zajmowaliśmy się całym marketingiem drukowanym dla Hartes Beauty, w tym:

  • Ulotki: Poza siłownią, rozdawanie ulotek w lokalnej społeczności może pomóc dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Aby uzyskać więcej wskazówek na temat dystrybucji ulotek, przeczytaj nasze przewodnik.
  • Wizytówki: Posiadanie wizytówki swojej marki zawsze pod ręką jest ważnym narzędziem w reklamie i nawiązywaniu kontaktów.
  • Karty lojalnościowe: Zachęciło to nowych i obecnych klientów do dalszego korzystania z usług Hartes w celu uzyskania zniżki na leczenie.
  • Plakaty oraz A-Boards: Wyświetlanie plakatów na tablicy w kształcie litery A pomogło zwiększyć ruch w salonie wśród członków siłowni.
  • Banery rolowane: Umieszczone przy głównym wejściu banery na kółkach pomogły zareklamować firmę - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz siłowni.

Oprócz tego Danielle zaczęła również udostępniać i reklamować swoje usługi online, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

"Promuję swoją firmę w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Mam również własną stronę internetową i reklamuję się na siłowni przy użyciu produktów Solopress".

Danielle zrównoważyła wpływ ukrycia w siłowni na...

  • rozwijać jej branding
  • przyciągnąć nowych klientów
  • nagradzać obecnych klientów.

Dlaczego Solopress?

Oprócz materiałów drukowanych, dla Danielle ważne było również znalezienie firmy, z którą lubi pracować.

Zapytana, dlaczego nadal korzysta z usług Solopress, Danielle powiedziała: "Uważam, że strona internetowa Solopress jest bardzo łatwa w użyciu, pozwalając mi na bezstresowe przesyłanie moich grafik. Moje produkty są zawsze gotowe bardzo szybko, a personel jest bardzo pomocny".

Prowadząc małą firmę, Danielle nie zawsze wie, kiedy musi zamówić więcej produktów. Dzięki bezpłatnej dostawie następnego dnia Solopress zapewnia Danielle elastyczność, której potrzebuje.

Jako kolejna lokalna właścicielka firmy w Essex, Danielle zaufała naszym usługom przy pierwszym zamówieniu w Solopress. Jednak to nasze Nagradzana obsługa klienta co upewniło ją, że "absolutnie nie pójdzie nigdzie indziej". A dzięki naszej łatwej w nawigacji stronie internetowej może bezproblemowo przesyłać swoje dzieła.

Wyniki

Hartes Beauty Roller Banner

Odkąd korzysta z Solopress, Danielle zaczęła przyciągać więcej klientów i zwiększać świadomość swojego salonu.

"Bez moich materiałów promocyjnych na siłowni, w tym plakatów, banerów i ulotek, nikt nie wiedziałby, że mój salon jest tutaj - i nie zyskałabym żadnych nowych klientów" - mówi.

"Zanim umieściłam swój baner, niewielu członków siłowni wiedziało, że mój salon tu jest, ponieważ mój pokój jest poza zasięgiem wzroku", wyjaśnia.

"Ale odkąd pojawił się przy głównym wejściu, naprawdę pomógł przyciągnąć nowych klientów, podobnie jak moja tablica A z plakatami od Solopress".

Nie planuje jednak na tym poprzestać. Kontynuując współpracę z nami w przyszłości, Danielle ma nadzieję na dalszy rozwój swojej działalności.

W obliczu tak dużego wyzwania jak lokalizacja, trzeba wykazać się kreatywnością w działaniach marketingowych. Danielle ulepszyła swój biznes z pomocą Solopress, zmieniając swoją lokalizację w szansę, a nie ograniczenie.

Zobacz, jak Twoja firma może zrobić to samo dzięki naszym przewodnik do zalet korzystania z marketingu offline.