Piękny ślubny plan miejsc i kolejność usług drukowane przez Solopress

Piękny i elegancki ślubny plan miejsc i zamówienie wydrukowane przez Solopress


W ciągu ostatnich kilku miesięcy mieliśmy kilka interesujących papeterii ślubnych, dalekich od tradycyjnych - ale te ulotki zaprojektowane przez The Design Loft są po prostu wspaniałe.

Delikatny wygląd z kwiatowymi wzorami i sercami, to rodzaj ślubnego projektu papeterii, który wszyscy wyobrażamy sobie w naszych głowach, i udało im się trzymać z dala od zwykłej, starej czerni i bieli lub folii.

Drukowanie zamówienia usługi

Kolejność usług

Ten dopasowany plan miejsc wydrukowany na dużym formacie, aby skierować rodzinę, przyjaciół i gości do ich stołów w miejscu imprezy, to świetny pomysł! Nikt nie lubi tego niezręcznego uczucia, że nie wie, gdzie usiąść, pecha, jeśli siedziałeś na odległym końcu...

Plan miejsc siedzących na weselu Drukowanie plakatów

A2-Table-Plan

Dave Loft z The Design Loft powiedział o swoich doświadczeniach z Solopress:

"Obsługa nie ma sobie równych! Od rozmowy z Tobą w sprawie wyceny, jakości druku i szybkiej dostawy, nie mogę w ogóle winić Solopress i chętnie polecę Cię każdemu. Tak trzymać!"

Dzięki Dave, na pewno to zrobimy - uwielbiamy waszą piękną papeterię ślubną i mamy nadzieję, że oboje mieliście wspaniały dzień, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Kimberly i obyście spędzili razem wiele szczęśliwych lat!

6 KOMENTARZE

  1. Wyglądają świetnie, wkrótce wychodzę za mąż i żałuję, że nie znalazłam tego wcześniej, moje są bardzo nudne x

  2. Są urocze, moja siostrzenica wychodzi za mąż w przyszłym roku, podałem jej szczegóły

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.