Plakaty w obudowie Camera Cafe drukowane przez Solopress

Filiżanka kawy w Camera Cafe London

Camera Cafe w Londynie, będąca sklepem z aparatami fotograficznymi, galerią sztuki i kawiarnią w jednym, wydrukowała w tym miesiącu parę wytrzymałych, wodoodpornych plakatów...

Zdjęcie z Camera Cafe London

Londyn Camera Cafe został uruchomiony w 1999 roku i jest pierwszym na świecie sklepem z aparatami fotograficznymi z kawiarnią i galerią wystawową - o ile im wiadomo! Oferując klientom możliwość zrelaksowania się przed, w trakcie lub po obejrzeniu kolekcji wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu i akcesoriów do aparatów fotograficznych, kawiarnia serwuje szeroki wybór kanapek, ciast, przekąsek i napojów przez cały dzień.

Przestrzeń galerii wystawowej jest dostępna do wynajęcia dla amatorskich i profesjonalnych fotografów i artystów.

Zadowoleni klienci Camera Cafe London

Filiżanka kawy w Camera Cafe London

Camera Cafe kupuje dobrej jakości aparaty, obiektywy i akcesoria Hasselblad od klientów lub przyjmuje je w ramach częściowej wymiany na sprzęt zakupiony od nich. Zapewniają również usługę sprzedaży komisowej dobrej jakości sprzętu związanego z Hasselblad. Wystarczy skontaktować się z Camera Cafe, aby uzyskać wycenę przez e-mail, telefon lub przynieść swój sprzęt.

Oferują również wewnętrzne usługi naprawy kamer filmowych i obiektywów. Camera Cafe specjalizuje się w naprawach klasycznych producentów, takich jak Hasselblad, Leica, Rollei, Nikon i Canon lub innych aparatów analogowych. Ich celem jest zapewnienie wydajnej i przyjaznej obsługi. Wszystkie naprawy objęte są sześciomiesięczną gwarancją.

Mini biblioteka Camera Cafe London

Znajduje się przy 44 Museum Street w Londynie WC1A 1LY, Camera Cafe jest otwarte od poniedziałku do piątku (11:00-19:00), w soboty (12:00-19:00) i zamknięte w niedziele.

Solopress wydrukował te 130gsm Gloss Encapsulated Plakaty dla Camera Cafe

Plakat zamknięty Camera Cafe London

"Bardzo dobra i sprawna obsługa, bardzo dziękuję Solopress".
Adrian Tang z Camera Cafe

3 KOMENTARZE

  1. Podoba mi się ten pomysł. Chciałbym, żeby więcej obszarów miało takie miejsca. Uwielbiam fotografię, ale nie ma tak wielu miejsc, w których można spotkać innych, którzy też ją kochają.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.