Solopress Printing Spotlight: Secret Paradise Spa

Solopress wydrukował i wyciął jedwabne wizytówki o gramaturze 400 g/m² dla Secret Paradise Spa w Londynie.

Aromatyczne przyprawy i owocowe zabiegi spa w Secret Paradise są niebiańskie. Dyrektor spa Nadia Arain zdradza, dlaczego jest w raju również, jeśli chodzi o bezstresowe drukowanie Solopress.com...

Secret Paradise (www.secretparadisespa.com) to unisex Luxury Day Spa z siedzibą w Hendon w północnym Londynie, które oferuje dekadenckie zabiegi kosmetyczne i holistyczne pochodzące z całego świata. Zadowolenie naszych klientów ma dla nas ogromne znaczenie i jesteśmy dumni z tego, że możemy wywołać uśmiech na ich twarzach.

Nasi klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy zabiegów na twarz, w tym 24 Carat Gold Facial, Rose Petal Facial i The Green Clay and Avocado Masque, a także zabiegów na ciało, od tybetańskich wiązanek wypełnionych solami himalajskimi umieszczanych na plecach po The Secret Paradise Scrub, który jest peelingiem całego ciała przy użyciu suszonych płatków kokosowych, pełnotłustego mleka i suszonych kwiatów jaśminu, aby poczuć się naprawdę niebiańsko! Naszym celem jest nie tylko uczynienie Cię piękną na zewnątrz, ale także sprawienie, byś poczuła się pewnie w środku.

Rozpieszczony, wypieszczony i wypolerowany

Zdecydowałem się skorzystać z usług Solopress.com, ponieważ na początku strona internetowa w zwięzły sposób informowała o ich usługach. Jak mówi stare powiedzenie: "Nigdy nie ma drugiej szansy na zrobienie pierwszego wrażenia". Wydrukowali i dostarczyli mój wykrojnik na zamówienie wizytówki w rekordowym czasie z absolutną precyzją i perfekcją.

Inne firmy mają świetną jakość druku, ale Solopress ma naprawdę wyjątkowe wydruki i będę je polecać każdej innej firmie, z którą się zetknę i sam wrócę do drukowania. Ich personel jest przyjazny i pomocny, ale najbardziej podobała mi się ich szybkość działania. Wydajność jest niezbędna, aby odnieść sukces w biznesie. Wypróbuj Solopress już dziś, a nigdy nie obejrzysz się za siebie!

Solopress.com wydrukował je i wyciął Wizytówki jedwabne 400gsm dla Secret Paradise Spa

Solopress wydrukował i wyciął jedwabne wizytówki o gramaturze 400 g/m² dla Secret Paradise Spa w Londynie.Solopress wydrukował i wyciął jedwabne wizytówki o gramaturze 400 g/m² dla Secret Paradise Spa w Londynie.

Solopress.com wydrukował te otwarte i zamknięte błyszczące znaki dla Secret Paradise Spa

Solopress wydrukował ten znak dla Secret Paradise Spa w Londynie

Solopress wydrukował ten zamknięty znak dla Secret Paradise Spa w Londynie

Solopress.com wydrukował to Naklejka do puderniczki dla Secret Paradise Spa

Solopress wydrukował tę naklejkę na znak toalety dla Secret Paradise Spa w Londynie

Wypowiedz się

Jeśli masz do nas jakieś pytania dotyczące drukowania lub projektowania, lub chcesz podzielić się własnymi wizytówkami, ulotkami lub naklejkami wydrukowanymi w Solopress.com, przewiń tę stronę w dół do pola "Zostaw odpowiedź" poniżej i opublikuj swój komentarz (możesz również komentować za pośrednictwem pola Facebook)...

7 KOMENTARZE

  1. Te jedwabiste wizytówki są NIESAMOWITE! Właśnie potrzebujemy nowych wizytówek i zdecydowanie wypróbujemy coś takiego następnym razem.

  2. Świetne projekty 🙂 Zgadzam się, SoloPress są trudne do pokonania (nie znalazłem jeszcze nikogo, kto mógłby im dorównać). Chciałbym, żeby mogli zaoferować grubszą matową kartę, ale wszystko inne było idealne.

  3. Komentarz dla konkurencji iPhone 5. Jestem również klientem SoloPress i nie znalazłem jeszcze innej firmy, która mogłaby ich pokonać pod względem czasu dostawy, jakości i obsługi klienta.

  4. Pracując nad terminami koncertów i zawsze starając się promować wśród publiczności, zgadzam się z Nadią, że Solopress eliminuje wszelkie zmartwienia związane z zamawianiem - masz pewność, że produkt wygląda świetnie - dzięki.

  5. Te wizytówki wyglądają bardzo efektownie z pewnością zachęciłyby mnie do skorzystania z reklamowanego biznesu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.