Inspirujące pomysły na kartki okolicznościowe na każdą okazję

Pomysły na kartki okolicznościowe

Niezależnie od tego, czy życzysz komuś wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, czy gratulujesz mu ostatnich osiągnięć, spersonalizowane kartki okolicznościowe są idealne na każdą specjalną okazję. Pozwalają one puścić wodze fantazji i stworzyć kartkę, która pozostawi niezatarte wrażenie na szczęśliwym odbiorcy.

Dowiedz się, co składa się na zaprojektowanie idealnej kartki okolicznościowej i poznaj kilka pomocnych pomysłów, które zainspirują Cię do stworzenia kolejnego zestawu kartek.

Ustawianie projektów

Istnieje kilka elementów projektu, które można dostosować, aby stworzyć kartę, od serdecznej wiadomości po rodzaj papieru. Poniżej dowiesz się, jak każdy z nich można dostosować do dowolnej okazji.

Sformułowanie

Sformułowanie jest prawdopodobnie najważniejszym elementem każdej spersonalizowanej kartki. Jest to coś, co odbiorca zachowa najbardziej i powinno być dostosowane specjalnie do okazji.

W przypadku kartek z podziękowaniami wyraź swoją wdzięczność i spraw, by poczuli się docenieni. W przypadku kartek urodzinowych, daj im poczucie radości i ciepła, gdy otworzą kartkę i zobaczą Twoją radosną wiadomość.

Podstawowe znaczenie kartki powinno być wydrukowane z przodu, takie jak "dziękuję" lub "wszystkiego najlepszego z okazji urodzin", a wnętrze można spersonalizować dla danej osoby. Kluczem jest, aby była krótka i słodka, a później można dodać dodatkowe napisy, aby jeszcze bardziej dostosować wiadomość.

Grafika i zdjęcia

W połączeniu z idealnym doborem sformułowań, odpowiednia grafika i zdjęcia mogą nadać kartce okolicznościowej efekt "wow".

Należy pamiętać o znaczeniu karty, grafika powinna być prosta i trzymać się jednego motywu, w przeciwnym razie może nieco przyćmić treść, tracąc oryginalny przekaz.

Na przykład, w przypadku kartek z podziękowaniami po ślubie, proste czarno-białe zdjęcie z tego dnia z kilkoma kwiatowymi wzorami może stworzyć wieczne wspomnienie, które uczestnicy będą pielęgnować. W przypadku urodzin, podstawowe grafiki, takie jak balony lub tort, w towarzystwie odważnych kolorów, są odpowiednie na tę okazję.

Typ papieru

Jeśli chodzi o wykończenie kartki okolicznościowej, mamy wiele dostępnych opcji. Od luksusowych błyskotek po naturalne materiały - idealny rodzaj papieru może pomóc ożywić Twój projekt. Oto opcje, które mamy w ofercie:

Jedwab: Jeden z najpopularniejszych rodzajów kartek okolicznościowych, papier jedwabny, zapewnia wysokiej jakości wykończenie, bez połysku.

Pulp: Niepowlekany i dyskretny, ten styl nadaje szorstkości i estetyki vintage.

Kraft: Ekologiczny papier typu kraft ma naturalny, ale stylowy, brązowy odcień. Ten wzór najlepiej pasuje do kart w stylu vintage lub motywów graficznych na zewnątrz.

Teksturowane: Nasz teksturowany papier jest dostępny w dwóch wersjach: tweed lub dot. Oba style wykorzystują wyczuwalne w dotyku detale, które tworzą grzbiety na karcie, zapewniając efektowne wykończenie.  

Laminowane na matowo: Matowy papier zapewnia gładką i naturalną powierzchnię. Laminacja zapewnia lepszą ochronę, a jednocześnie jest czytelna i wolna od odblasków.

Laminowane na połysk: Błyszczący papier jest idealny do podkreślenia jasnych kolorów. Dzięki błyszczącej powłoce, wzmocnionej przez laminowane właściwości, połysk z pewnością przyciągnie uwagę odbiorcy.

Złoty opalizujący: Nasz złoty papier jest dostępny w dwóch rodzajach: mgiełka i pył. Haze zapewnia luksusowe wykończenie, dodając perłową powłokę do powierzchni. Podczas gdy pył jest subtelniejszy, wprowadzając złoty połysk do karty.

Inspirujące pomysły na kartki okolicznościowe

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, może być trudno wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał gotowy produkt. Potrzebujesz inspiracji, aby rozpocząć projektowanie? Zapoznaj się z naszymi inspirującymi pomysłami na kartki okolicznościowe poniżej, aby zacząć.

Tradycyjne kartki urodzinowe

Istnieje nieskończona ilość możliwości tworzenia kartek okolicznościowych. Dowiedz się, jak zaprojektować idealny zestaw na każdą okazję i odkryj inspirujące przykłady z Solopress.

Urodziny to czas świętowania i zabawy, więc odzwierciedl to w swojej grafice.

W przypadku tradycyjnych kartek wybierz kolorową grafikę, która wyróżni Twoją kartkę i dopasuj ją do złotego opalizującego wykończenia papieru, aby uzyskać odrobinę blasku.

Zachowaj klasyczne obrazy, z dużą ilością świec, balonów i ciast, a także proste sformułowania, aby uzyskać ponadczasowy i stylowy projekt.

Modne kartki urodzinowe

Świat jest twoją ostrygą z kartką okolicznościową na zamówienie. Odkryj najlepsze wskazówki, triki i pomysły na stworzenie idealnej kartki na każdą okazję w Solopress.

Jeśli chodzi o coś nieszablonowego, modne kartki urodzinowe oferują coś nieco innego.

Wybierz dwa lub trzy kolory i wykaż się kreatywnością, projektując abstrakcyjny wzór. Zachowaj niewielki obszar na napis i spróbuj dodać spersonalizowaną wiadomość, która jest nieco alternatywna, trzymając się z dala od tradycyjnego tekstu "wszystkiego najlepszego z okazji urodzin".

Unikaj używania obrazów, utrzymuj kartę prostą, ale odważną, z kontrastującymi odcieniami. Wydrukuj projekt na błyszczącym, laminowanym papierze, aby uzyskać atrakcyjny połysk.

Kartki z podziękowaniami ślubnymi

Od życzeń urodzinowych do podziękowań - projektowanie własnych kartek okolicznościowych prowadzi do ogromnej kreatywności. Poznaj kluczowe elementy i inspirujące pomysły na kartkę okolicznościową z Solopress.

Aby dopełnić wymarzoną podróż poślubną, zaprojektuj kartki z podziękowaniami w tym samym stylu, co zaproszenia.

Jeśli był jeden motyw przewodni wielkiego dnia, trzymaj się go w projekcie karty, aby skoordynować wiadomość i zawiązać ładną wstążkę wokół uroczystości.

Sfinalizuj swój projekt, dołączając zdjęcie z wesela, szczęśliwej pary lub zdjęcie grupowe, a otrzymasz kartę, którą goście będą cenić.

Czujesz się zainspirowany? Mamy ogromny wybór szablony aby pomóc Ci rozpocząć projektowanie. Możesz też poprosić jednego z naszych utalentowanych projektantów o pomoc w stworzeniu idealnej kartki okolicznościowej. Dorzuć bezpłatną dostawę do Wielkiej Brytanii w standardzie i masz idealną platformę do rozpoczęcia tworzenia idealnej kartki okolicznościowej. kartka okolicznościowa w Solopress.

1 KOMENTARZ

  1. Dzięki za wspomnienie, że treść jest prawdopodobnie najważniejszym elementem spersonalizowanej kartki. Moja żona zastanawia się nad zakupem kartek z życzeniami w stylu vintage, ponieważ rozważa wręczenie ich nauczycielom naszych dzieci pod koniec roku. Myślę, że to dobra inwestycja, aby zrobić zakupy w renomowanym sklepie, który ma świetne kartki, jeśli zdecyduje się je kupić.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.