10 lat w Chelmsford Chieftains

W tym roku obchodzimy 10-lecie oficjalnego sponsorowania drużyny hokejowej Chelmsford Chieftains. Nasz współzałożyciel udał się na ostatni mecz, aby kibicować drużynie.

Cheiftains kontra Raiders w hokeju na lodzie

The Chelmsford Chieftains to drużyna z południowej dywizji 1 NIHL z siedzibą na swoim macierzystym lodowisku Riverside Ice and Leisure Centre w Chelmsford. Od momentu powstania w 1987 roku drużyna zdobyła wiele tytułów ligowych, w tym trofeum NIHL South Division 1 3 razy z rzędu w latach 2012/2013-2014/2015.

Nasz współzałożyciel Aron Priest uczestniczył w ostatnim ekscytującym meczu z Wightlink Raiders z Isle of Wight.

Po fizycznym starciu, w którym doszło do rękoczynów pomiędzy asystentem kapitana Chieftains a członkiem Raiders, Chieftains mocno rozpoczęli strzelając 2 bramki w pierwszej tercji. Druga tercja nie była jednak tak łaskawa, a ich siła i pewność siebie została zniszczona przez kontrowersyjną bramkę.

Raiders wykorzystali zaskoczenie Chieftains, wyrównując, a następnie bijąc rekord gospodarzy. Końcowy wynik to Chieftains 2-4 Raiders. Obecnie drużyna wygrała 26 z 30 meczów rozegranych w tym sezonie i wygląda na to, że jest w formie do ponownego zdobycia tytułu.