Nie byłoby Świąt bez kartek!

Kartki świąteczne Southend United

We współpracy z klubem piłkarskim Southend United, firma Solopress przygotowała sezonową niespodziankę dla wszystkich posiadaczy karnetów sezonowych Southend. Kartka świąteczna.

Wraz ze zbliżającym się końcem 2023 roku, czas wydawał się idealny, aby dotrzeć do ponad 3000 lojalnych fanów i podziękować im za nieustające wsparcie w niezwykle trudnym okresie dla drużyny i jej fanów.

Odjęcie 10 punktów na początku sezonu za nieuregulowanie długów podatkowych i zmiana właściciela klubu doprowadziły do nerwowej pierwszej połowy sezonu, ale na szczęście sytuacja w Roots Hall w końcu się poprawiła.

Jako sponsor pierwszej koszulki na sezon 2023/24, Solopress z dumą świadczy usługi drukowania kartek świątecznych, aby pomóc klubowi połączyć się z kibicami w tym czasie. 

Aby nadać sezonowy akcent, nasz utalentowany zespół udał się za kulisy z najlepszym strzelcem Blues, Harrym Cardwellem, znanym fanom jako "Cards", przebranym za Świętego Mikołaja.

Harry Cardwell

Dyrektor handlowy Southend United, Rylee Doe, dodał: "Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Solopress za ten niezwykle miły gest, aby nagrodzić naszych lojalnych posiadaczy kart sezonowych. To był trudny rok dla wszystkich związanych z klubem, ale Święta Bożego Narodzenia przynoszą nam czas na refleksję i patrzenie w przyszłość na to, co miejmy nadzieję będzie dobrze prosperującym rokiem 2024.

"Wiem, że nasi kibice, podobnie jak klub, będą dozgonnie wdzięczni Solopress za ich nieustające wsparcie i z niecierpliwością czekamy na wiele kolejnych wspólnych sezonów.

Postępuj zgodnie z instrukcjami Solopress

Po zajrzeniu za kulisy Roots Hall, a następnie wyprodukowaniu naszej kartki świątecznej, nasz grafik, Oscar, podzielił się swoim procesem twórczym i kilkoma wskazówkami, które można wykorzystać podczas tworzenia własnej.

Oscar powiedział: "Przyjechałem wcześnie z Mattem, naszym starszym grafikiem, aby zdecydować o kącie naszego ujęcia i ustawić oświetlenie. Matt przeprowadził wcześniej rekonesans, więc mieliśmy dobry pomysł.

"Po przybyciu naszego modela, Harry'ego Cardwella, wcieliliśmy go w postać i zaczęliśmy robić zdjęcia. Po zrobieniu kilku zdjęć na trybunie, skorzystaliśmy z okazji, że wyszło słońce, aby zrobić kilka zdjęć na boisku przy bramce.

"Niestety, te zdjęcia nie wyszły tak dobrze, jak nasze ujęcia na trybunie. Nie wydawały się tak klasyczne jak wersja z trybun, więc zdecydowaliśmy się użyć tego zdjęcia na okładce naszej kartki świątecznej".

Teraz, gdy treść została wyprodukowana, Oscar miał za zadanie przekształcić tę sesję w kartę na szczycie stołu.

Dodał: W przypadku projektu wyzwaniem było znalezienie dobrego balansu. Ponieważ Cardwell był główną postacią, starałem się unikać nakładania się czegokolwiek na niego, aby pozostał centralnym punktem kartki świątecznej.

"Dodałem kilka cieni i dostosowałem oświetlenie, aby bardziej skupić się na Cardwellu. Zmontowałem też kilka prezentów, aby dodać sezonowego ducha.

Chcesz zaprojektować własną kartkę świąteczną? Oto Najważniejsza wskazówka Oscara:

"Na początek zrozum styl i odbiorców, do których kierujesz reklamy, co pomoże Ci zdecydować, jaką wiadomość chcesz im wysłać i czy najlepiej nadaje się obraz wektorowy czy zdjęcie.

"Weź również pod uwagę miejsce na kopie z przodu. Na przykład nasz wizerunek Cardwella był centralnym elementem, więc użyliśmy minimalnej ilości tekstu. Ponieważ był przebrany za Świętego Mikołaja, nie musieliśmy w pełni wykorzystywać motywu świątecznego, ponieważ nasze zdjęcie wyraźnie to podkreślało".

Stwórz kartkę świąteczną w czterech krokach!

Od wykończeń folią po tworzenie kopii naszego projektu poprzez Solopress Green RangeOto nasza lista kontrolna kartek świątecznych:

  1. Zrób listę
  2. Sprawdź dwa razy
  3. Niegrzeczny czy grzeczny
  4. Solopress przyjeżdża do miasta

Zrób listę

Zanim zaczniesz tworzyć świąteczne nadruki, musisz wiedzieć, do kogo je wyślesz. Sporządź listę firm, marek i klientów, którzy zasługują na to, by otrzymać od Ciebie życzenia świąteczne.

Sprawdź dwa razy

Nasze stałe zaangażowanie w jakość druku oznacza, że kreatywność może pozostać Twoim jedynym celem. Masz dwa produkty do wydrukowania:

Niegrzeczny czy grzeczny

Gwarantujemy, że wszystkie nasze kartki świąteczne są więcej niż miły. Dzięki naszemu szerokiemu wyborowi zapasów wykończenia i opcje przyjazne dla środowiska, trudno będzie znaleźć cokolwiek niegrzecznego w naszym asortymencie! 

Solopress przyjeżdża do miasta!

Wszystkie zamówienia kartek świątecznych są objęte bezpłatną dostawą do Wielkiej Brytanii. Możesz również wybrać towarzyszące koperty, przy czym białe koperty są bezpłatnym dodatkiem, a kolorowe opcje wiążą się z niewielką opłatą.

Wielki rok 2024 w planach

Wewnątrz przedniej okładki ukryta była niespodzianka - każdy posiadacz kartki świątecznej miał szansę wygrać podpisaną przez drużynę wyjazdową koszulkę Southend.

United plasują się w połowie tabeli Vanarama National Leaguepomimo odjęcia 10 punktów. W te Święta Bożego Narodzenia fani będą życzyć drużynie, aby w drugiej połowie sezonu zmniejszyła 11-punktową lukę do miejsc play-off.

Mamy nadzieję, że pod przewodnictwem nowego konsorcjum, na czele którego stoi Justin Rees, rok 2024 będzie niezapomniany dla wszystkich związanych z klubem, a zwłaszcza dla kibiców.

Dalej Blues!