Solopress dołącza do grupy Onlineprinters

Nadchodzą ekscytujące czasy w Solopress, ponieważ łączymy siły z Onlineprinters, jednym z najlepszych europejskich dostawców usług druku online.

Onlineprinters był jednym z pierwszych graczy na rynku druku online, a w 2016 roku wyprodukował ponad 2,1 miliarda wydrukowanych przedmiotów. Po rozszerzeniu grona klientów o 100 000 nowych klientów w 2016 roku, firma powitała 600 000 klienta w styczniu 2017 roku i obecnie zatrudnia ponad 650 pracowników.

Dyrektor generalny Onlineprinters, dr Michael Fries, skomentował transakcję: "Cieszymy się, że Solopress, ze swoją wiodącą pozycją na rynku brytyjskim, stanie się częścią Grupy Onlineprinters. Doświadczenie założycieli Arona Priesta i Andy'ego Smitha będzie miało kluczowe znaczenie dla rozwoju naszej działalności w Wielkiej Brytanii i pomoże w dalszym rozwoju Onlineprinters jako europejskiego lidera w dziedzinie druku online".

CEO Onlineprinters, dr Michael Fries
Założyciele Solopress, Andy Smith i Aron Priest

Jako członek Grupy Onlineprinters, Solopress będzie miał odpowiednie ramy do kontynuowania udanej historii rozwoju. Dzięki Solopress, Grupa Onlineprinters jest obecnie jednym z wiodących graczy w Wielkiej Brytanii.