Dzień Czerwonego Nosa 2017

Dzień Czerwonego Nosa to krajowe wydarzenie charytatywne koordynowane przez Comic Relief. Pierwszy Dzień Czerwonego Noska odbył się 5 lutego 1988 roku i w ciągu 30 lat jego trwania brytyjska opinia publiczna zebrała ponad 1 miliard funtów na cele charytatywne.

Wydarzenie odbywa się raz na 2 lata, a w tym roku miało miejsce w piątek 24 września.th Marzec.

Celem Dnia Czerwonego Noska jest zebranie pieniędzy na pomoc tysiącom ludzi żyjących w ubóstwie i w trudnych warunkach, których większość z nas nie jest w stanie sobie wyobrazić. Organizacja charytatywna ma wiele różnych projektów, takich jak świadomość HIV, przemoc domowa i walka z malarią, by wymienić tylko kilka. Im więcej pieniędzy zostanie zebranych, tym więcej projektów może zostać sfinansowanych. Dzięki sponsorowaniu uczestników i sprzedaży oficjalnych towarów, takich jak same czerwone nosy, koszulki, opaski na nadgarstki i wiele innych produktów, zbierane są miliony funtów.

Jest to mocno nagłośnione wydarzenie, które dociera do wielu różnych osób. Dzięki wielu celebrytom i osobistościom telewizyjnym, które biorą w nim udział i robią coś zabawnego dla pieniędzy, wydarzenie to przyciąga całą uwagę, na jaką zasługuje. W całym kraju tysiące firm, dzieci, szkół i dorosłych wzięło udział w zbieraniu pieniędzy na cele charytatywne, a my w Solopress z przyjemnością wzięliśmy w nim udział.

Dzień Czerwonego Nosa

Nasz zespół wczuł się w ducha zbierania funduszy, organizując sprzedaż wypieków i loterię. Nasi piekarze w zespole wyszli z pełną mocą z szeregiem pysznych smakołyków, którymi cieszyła się cała firma! Biuro zostało udekorowane, a zespół był szczęśliwy, że mógł dobrze wykorzystać swoją resztę i przekazać darowiznę na zasłużony cel.

 

 

Nasza sprzedaż wypieków i loteria zebrały 140,65 funtów, a wszyscy, którzy zbierali pieniądze w całej Wielkiej Brytanii, przyczynili się do zebrania łącznie 73 026 234 funtów na cele charytatywne. Życzymy kolejnego udanego roku dla Red Nose Day i miejmy nadzieję, że ciężka praca będzie kontynuowana przez wiele lat!