Solopress inwestuje 110 tys. funtów w nowy laminator Autobond

Zdjęcie panoramiczne laminatora Solopress Autobond

Solopress inwestuje 110 tys. funtów w nową maszynę do laminowania Autobond

Wielokrotnie nagradzana drukarnia Essex kupuje laminator Mini 76 TPHS

Southend-on-Sea, Essex - 1 maja 2013 r. SolopressSolopress, jedna z wiodących brytyjskich drukarni internetowych, ma przyjemność ogłosić dodanie nowego laminatora Autobond Mini 76 TPHS do naszej rosnącej gamy wysokiej jakości maszyn do wykańczania druku. Inwestycja o wartości 110 000 funtów dokonana przez Solopress jest kolejnym krokiem na drodze firmy do stania się numerem 1 w Wielkiej Brytanii wśród komercyjnych drukarni internetowych.

Założona przez Andy'ego Smitha i Arona Priesta w 1999 roku firma Solopress jest obecnie drukarnią wybieraną przez ponad 80 000 klientów w Londynie, Essex i całej Wielkiej Brytanii. Nasze dwie maszyny cyfrowe Xerox iGen4 i pięć maszyn litograficznych Heidelberg Speedmaster SM 74 pracują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dzięki temu pilne zlecenia naszych klientów są realizowane na bieżąco!

Laminacja to powłoka nakładana na drukowany materiał w celu zapewnienia ochrony, a także gładkiego wykończenia całego gotowego produktu. Dzięki maksymalnej prędkości produkcyjnej wynoszącej 60 metrów na minutę, laminator Mini 76 TPHS firmy Autobond może obsługiwać wiele rodzajów papieru o gramaturze od 90 g/m2 do 650 g/m2. Solopress będzie używać Mini 76 do nakładania błyszczącego lub matowego laminatu na różne nasze produkty, w tym wizytówki, broszury, ulotki oraz foldery.

"Laminator Autobond Mini 76 TPHS cieszy się doskonałą reputacją ze względu na wydajność i niezawodność, a także idealnie pasuje do intensywnie pracującego działu wykańczania druku w naszej fabryce" - mówi Aron Priest, CEO i współzałożyciel Solopress. "To wszystko jest częścią naszego nieustannego zaangażowania w dostarczanie szybkich usług drukowania, które nigdy nie idą na kompromis w zakresie jakości - to zwycięska kombinacja dla Solopress i naszych klientów".

O Solopress:

Solopress zapewnia najwyższej jakości druk z super szybką realizacją, bardzo konkurencyjne ceny i DARMOWĄ dostawę do Wielkiej Brytanii przy każdym zamówieniu. Dodatkowo, tam gdzie to możliwe, dostępne są przyjazne dla środowiska alternatywy dla wszystkich naszych produktów, wykonane z papieru i kart z recyklingu 100%. Solopress oferuje również dyskretną i łatwą w użyciu usługę drukowania i dostawy B2B dla nabywców druku, sprzedawców, agencji projektowych i firm marketingowych.

O Autobond:

Autobond (www.autobondlaminating.com) jest jednym z wiodących światowych producentów laminatorów do folii termicznych i wodnych, cyfrowych atramentowych urządzeń do druku punktowego UV, maszyn do powlekania rolkowego UV i maszyn do enkapsulacji, a także głównym dostawcą folii termicznych i wodnych oraz producentem klejów do laminowania, które mogą być stosowane w większości marek maszyn do laminowania. Firma cieszy się globalną reputacją dzięki dostarczaniu niezawodnych i wszechstronnych maszyn in-line i off-line zdolnych do wysokiej jakości, ekonomicznej laminacji i nie tylko.

Zdjęcie panoramiczne laminatora Solopress Autobond

Podpis pod zdjęciem:
Współzałożyciele Solopress, Andy Smith (po prawej) i Aron Priest, prezentują nowy laminator Autobond Mini 76 TPHS.

1 KOMENTARZ

  1. Wow, co za inwestycja! Mam nadzieję, że to przyspieszy pracę - nie ma nic gorszego niż czekanie, aż laminator A4 wypluje produkt po 20 minutach 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.