Solopress uruchamia nową inicjatywę Charity Partnerships

Obraz nagłówka programu Solopress Charity Partnerships

Solopress z dumą wprowadza na rynek Partnerstwa charytatywne Solopressto sposób dla zarejestrowanych w Wielkiej Brytanii organizacji charytatywnych na zaoszczędzenie na druku i uzyskanie dostępu do treści i zasobów zaprojektowanych specjalnie z myślą o wspieraniu organizacji charytatywnych.

Ta nowa inicjatywa oznacza, że każda zarejestrowana w Wielkiej Brytanii organizacja charytatywna będzie mogła nie tylko sklep zwolniony z VAT jeśli się kwalifikuje, ale również Zaoszczędź dodatkowe 10% na wszystkich zamówieniach na solopress.com. 

Zniżka 10% jest dostępna dla całej gamy produktów, w tym Ulotki oraz Ulotki, Banery rolowane, Plakaty, Kartki świąteczne, Kalendarze i wiele więcej.

To prosty oraz darmowy aby zarejestrować się w programie Solopress Charity Partnerships:

  1. Przejdź do solopress.com/charity 
  2. Wypełnij formularz, podając swoje dane i kwalifikując się do zerowej stawki VAT.
  3. Nasz zespół zweryfikuje Twoje konto 
  4. Zacznij oszczędzać na drukowaniu!

Dyrektor zarządzający Solopress, Simon Cooper, skomentował:

"Sektor charytatywny stanowi znaczną część naszej bazy klientów i od pewnego czasu chcieliśmy ulepszyć naszą ofertę dla nich.

"Dzięki Solopress Charity Partnerships z dumą mogę powiedzieć, że możemy teraz oferować organizacjom charytatywnym druk, który jest jeszcze bardziej opłacalny, a także udostępniać treści wspierające, które mogą pomóc im osiągnąć ich cele".

Po zweryfikowaniu konta każdej organizacji charytatywnej na stronie Rejestr Komisji Charytatywnejceny, które zobaczą podczas przeglądania strony Solopress, zostaną obniżone o 10% automatycznie, przy czym podatek VAT jest również usuwany, jeśli kwalifikuje się do zerowej stawki.