Wygraj płótno o wymiarach 24 x 24

Niedawno osiągnęliśmy 17 000 recenzji na Trustpilot i nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni naszym klientom, którzy przez lata przekazywali nam szczere opinie. W ramach podziękowań rozdajemy cztery płótna o wymiarach 24″ x 24″. Masz szansę wygrać dowolny z nich, wchodząc za pośrednictwem czterech platform społecznościowych.

Wystarczy śledzić nasze konta, a następnie polubić i udostępnić dowolny z naszych postów konkursowych na Twitterze, Facebooku, Instagramie i LinkedIn. Konkurs trwa od dziś i zakończy się 23 października o godzinie 23:59. Możesz wziąć udział we wszystkich czterech naszych oddzielnych konkursach. Prosimy o zapoznanie się z pełnym regulaminem poniżej. Powodzenia!

Regulamin (zamieszczony na blogu wraz ze szczegółami zgłoszenia i instrukcjami): Konkurs jest otwarty dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, którzy ukończyli 18 lat. Pracownicy Solopress nie mogą brać udziału w konkursie. Konkurs kończy się 23 października o godzinie 23:59, wszystkie zgłoszenia po tym terminie nie będą przyjmowane. Łącznie zostaną przyznane 4 nagrody na 4 platformach (Twitter, Facebook, LinkedIn i Instagram), po jednej nagrodzie na platformę. Aby wziąć udział w konkursie, należy nas obserwować, udostępniać i polubić nasze posty konkursowe. Te obserwacje, polubienia i udostępnienia muszą pozostać co najmniej tydzień po zakończeniu konkursu w celu weryfikacji. Cofnięcie tych działań przed 30 października o 23:59 spowoduje unieważnienie zgłoszenia. Możesz wziąć udział we wszystkich 4 konkursach na różnych platformach, ale wielokrotne udostępnienia, komentarze itp. nie będą liczone jako dodatkowe zgłoszenia. Tylko jedno zgłoszenie na osobę, na platformę. Zwycięzcy zostaną powiadomieni za pośrednictwem wiadomości bezpośrednich. Zwycięzca zostanie ogłoszony na każdej platformie 6 listopada. Zwycięzcy będą również zobowiązani do zrobienia zdjęć swojej wygranej po jej otrzymaniu, abyśmy mogli wykorzystać je na blogu zwycięzcy i jako dowód odbioru. Jeśli nie będziemy w stanie skontaktować się z użytkownikiem w celu przekazania nagrody w ciągu 72 godzin, zastrzegamy sobie prawo do wylosowania innego zwycięzcy. Nagroda nie może zostać wymieniona na gotówkę i nie podlega przeniesieniu.

Konkurs został zamknięty, wszelkie dalsze zgłoszenia po dacie granicznej wymienionej w Regulaminie nie będą przyjmowane.