Boże Narodzenie w Solopress - świętujemy jako zespół

święta w solopress choinka w recepcji

Przez ostatni tydzień świętowaliśmy Boże Narodzenie w Solopress.

Od corocznej imprezy dla pracowników po mniejsze uroczystości w biurze, uroczystości połączyły nas jako zespół w tym ważnym okresie roku.

Drzewa są w górze

W całym biurze pojawiły się choinki, przynosząc świąteczny nastrój wszystkim członkom zespołu, a także naszym klientom i innym odwiedzającym. Widok i zapach świeżych drzewek naprawdę zachęca do świątecznego nastroju!

święta w solopress choinka w recepcji

Wspólne świętowanie

W miniony weekend zebraliśmy się na naszej corocznej imprezie wakacyjnej, która w tym roku odbyła się w Stodoła z czerwonej cegły w Sutton Hall. To był wspaniały wieczór, aby świętować jako zespół i wszyscy dobrze się bawili.

Pound Against The Wall

W piątek zrobiliśmy sobie małą przerwę, aby zagrać w Pound Against The Wall. Podobnie jak w zeszłym roku, była to gorąca rywalizacja, w której wszyscy zebrali się, aby zobaczyć, kto wygra monety funtowe. Tegoroczną zwyciężczynią okazała się Liz z działu przetwarzania zamówień.

liz leslie zwyciężczynią pound against the wall solopress na boże narodzenie

solopress wali w ścianę

Lunch... i wizyta Świętego Mikołaja

Po Pound Against The Wall wszyscy zebraliśmy się ponownie na lunchu w formie bufetu, z większą ilością smakołyków, niż moglibyśmy sobie wyobrazić. Uroczystości zakończyły się wizytą naszego "Sekretnego Mikołaja", co było wspaniałym zwieńczeniem całego dnia. Boże Narodzenie w Solopress.

paula i solopress w świątecznym bufecie

sekretny mikołaj solopress na boże narodzenie

Życzenia wszystkiego najlepszego

Od naszego zespołu do Państwa, życzymy wszystkiego najlepszego z okazji szczęśliwego okresu świątecznego i wspaniałego nowego roku! Dziękujemy za drukowanie z nami; dla przypomnienia, oto nasze świąteczne godziny otwarcia i dostawy.

godziny otwarcia solopress