Historie klientów: Becky Alexander, The Body Shop at Home

Nagłówek Becky Alexander Body Shop

Kiedy Becky Alexander, Area Manager w The Body Shop at Home, skontaktowała się z nami, aby pochwalić nas za przystępne ceny i wysokiej jakości druk, chcieliśmy dowiedzieć się więcej o jej doświadczeniach. Skontaktowaliśmy się z Becky, aby dowiedzieć się, jak to jest być związanym z najbardziej lubianą na świecie marką etycznych kosmetyków i jak marketing poprzez druk pomógł w rozwoju firmy.

Nowy liść

W lipcu 2019 roku Becky Alexander szukała nowego hobby, ale także możliwości zarobku. Co najważniejsze, nowy projekt Becky musiałby pasować do jej 3-miesięcznego syna. Badając możliwości, natknęła się na The Body Shop at Home i od razu wiedziała, że będzie to świetne dopasowanie do jej stylu życia i pasji.

"Zawsze uwielbiałam produkty The Body Shop, więc dołączenie i sprzedawanie produktów, które kocham, było dla mnie oczywistością!".

Czym więc jest Body Shop, gdy jest w domu?

The Body Shop zajmuje szczególne miejsce w branży kosmetycznej, na głównych ulicach i w sercach narodu jako jedna z prawdziwych brytyjskich "Superbrands" ostatnich dziesięcioleci. Ta silna tożsamość marki opiera się na etycznej postawie, która o wiele lat wyprzedziła swoje czasy.

Marka była pierwszą, która prowadziła kampanię przeciwko testom na zwierzętach i wspierała handel społeczny, zawsze starając się importować zasoby z biedniejszych krajów, zapewniając, że fundusze płacone za składniki są kierowane bezpośrednio na pomoc pracownikom w otrzymaniu godziwej płacy.

Pomysły, które obecnie uważamy za oczywiste w odniesieniu do naturalnych składników, rozwoju produktów wolnych od okrucieństwa i praktyk sprawiedliwego handlu, były pionierami tej przełomowej firmy od momentu jej powstania w 1976 roku.

Nie ma to jak w domu

Od 1994 roku The Body Shop at Home pozwala niezależnym konsultantom sprzedawać produkty The Body Shop w swoich społecznościach i ustalać własne godziny pracy.

The Body Shop at Home opiera się na strukturze marketingu sieciowego, która oferuje ludziom możliwość pracy z domu. Nawet jeśli są nowicjuszami w marketingu bezpośrednim, The Body Shop at Home zapewnia pełne szkolenie, dając im elastyczną nową karierę, którą mogą dopasować do własnych zobowiązań.

Niektórzy konsultanci dołączają ze względu na zamiłowanie do produktów, inni ze względu na hobby, a jeszcze inni dlatego, że chcą zarabiać, pracując dla siebie. Dla ambitnych konsultantów dostępny jest nawet wielopoziomowy program zarządzania, który wspiera ich w zarządzaniu własnymi zespołami.

Korzyści osobiste i ceny

Zaletą struktury marketingu sieciowego jest możliwość tworzenia społeczności i projektowania przez konsultantów ofert i rabatów, które przemawiają bezpośrednio do poszczególnych osób. Konsultanci Body Shop at Home mogą dostosowywać własne rabaty dla klientów, co oznacza, że mogą oferować większe korzyści w porównaniu z zakupami w innym miejscu.

Powstań i zabłyśnij

Praca w The Body Shop at Home pozwoliła Becky na zarabianie pieniędzy podczas opieki nad dwójką dzieci i w ciągu zaledwie 12 miesięcy awansowała na stanowisko Area Managera. Pracując z własnym zespołem konsultantów, jest w stanie pomóc im jak najlepiej wykorzystać ich doświadczenie z The Body Shop at Home i rozwijać ich karierę. Prowadząc swój zespół, Becky mówi: "To najbardziej satysfakcjonująca część mojej pracy, pomaganie innym w osiąganiu ich osobistych celów życiowych, niezależnie od tego, jakie one są".

Oprócz spełniania ambicji związanych z zarządzaniem, praca w domu ma także inne zalety... "Najlepszą rzeczą jest brak konieczności porannego szykowania się" - mówi Becky - "W niektóre dni siedzę tam w piżamie, wykonując swoją pracę z laptopa!".

Inne spojrzenie na pandemię...

Na szczęście Covid nie okazał się być muchą w maści dla tej firmy kosmetycznej. Becky z radością informuje, że działalność The Body Shop at Home pozostała stabilna przez cały czas trwania pandemii.

Jest to zasługa internetowego modelu biznesowego, który oferuje usługę dostawy bezpośrednio do domu oraz zespołu sprzedaży, który działa niezależnie od domu. W rzeczywistości The Body Shop at Home był w stanie zaoferować możliwości wielu osobom, których kariera została zakłócona przez lockdown.

Łączenie ludzi

W tych czasach ludzie w dużym stopniu polegali na mediach społecznościowych w kontaktach z przyjaciółmi i społecznościami. Stworzyło to żyzne środowisko dla Becky i jej zespołu konsultantów, aby rozwijać swoje sieci i rozpowszechniać informacje o swoich fantastycznych produktach.

Przed pandemią The Body Shop at Home był dobrze znany z "Pamper Party" organizowanych w domach konsultantów. Od czasu lockdownu media społecznościowe, w szczególności prywatne grupy na Facebooku, stały się kluczową areną budowania społeczności i sprzedaży. Ponadto Pamper Parties mogły być kontynuowane za pośrednictwem Zoom, co okazało się świetną zabawą zarówno dla konsultantów, jak i klientów!

Bezbłędny nadruk

Jeśli chodzi o lokalny marketing, Becky może polegać na Solopress w zakresie wszystkich swoich potrzeb związanych z drukiem. Ulotki i foldery były ważną częścią jej kampanii "od drzwi do drzwi", a Artykuły papiernicze dla firm które Becky drukuje z Solopress, pozwala jej wyglądać profesjonalnie we wszystkich swoich komunikatach. Według Becky, "obsługa była wspaniała, a ceny bardzo przystępne, co jest świetne dla małej firmy, takiej jak ja".

Dla firmy, która konkuruje z markami kosmetycznymi, ważne jest, aby wszystko wyglądało świetnie. Becky jest niezmiennie zadowolona z tego, jak wyglądają jej wydruki: "Wspaniale za każdym razem! Solopress zawsze zapewnia fantastyczne wykończenie moich materiałów!"

Kolejnym produktem drukowanym, na który Becky ma oko, jest Naklejkii będziemy z nią współpracować, aby upewnić się, że zapewniamy idealne etykiety dla jej potrzeb.

Ciało pozytywne

Becky jest podekscytowana możliwościami, jakie niesie przyszłość. Wyznaczanie osobistych celów jest ważne dla każdego, kto planuje odnieść sukces w marketingu sieciowym. Jej celem jest objęcie stanowiska Senior Area Managera w strukturach firmy. The Body Shop w domu, a także zakup nowego domu do pracy!

Z tego, co dowiedzieliśmy się o umiejętnościach i determinacji Becky, jesteśmy przekonani, że osiągnie wszystko, co sobie zamierzy. Z pomocą kuszącej gamy produktów i nieskazitelnej kampanii marketingowej, która ją wspiera, przyszłość wygląda promiennie dla Becky i The Body Shop at Home.

Bądź jego częścią

Według Becky, jeśli chcesz się zaangażować, najlepszym sposobem jest skontaktowanie się z konsultantem i odbycie wstępnej rozmowy na temat tajników bycia częścią firmy i tego, czego możesz się spodziewać. Becky lubi organizować rozmowy wideo dla każdego, kto chce dołączyć, przed wysłaniem formularzy rejestracyjnych do wypełnienia. Jeśli brzmi to jak właściwy ruch dla Ciebie, dlaczego nie skontaktować się z Becky pod adresem Facebook lub za pośrednictwem e-mail i możesz zacząć działać w ciągu zaledwie kilku dni!