Historie klientów: Silvia Coletto, Paid Ads School

Reklamy Google

Historie klientów: Ekspert Google Ads

Google Ads to dla niektórych zniechęcające miejsce. Dla innych to plac zabaw.

Wiedza o tym, gdzie znajdują się wszystkie zabawki i którymi z nich należy się bawić, może pomóc w przekształceniu tej przestrzeni w plac zabaw, a w rezultacie wznieść firmę na niezwykłe wyżyny.

Nasza klientka, Silvia Coletto z Szkoła płatnych reklamjest ekspertem w tej dziedzinie i wspiera firmy poprzez płatne reklamy w Google.

Rozmawialiśmy z nią, aby dowiedzieć się więcej o reklamie Google i dlaczego włączenie druku do marketingu online jest niezbędne dla każdej firmy.

Potrzebujesz pomocy z płatnymi reklamami?

Silvia przeprowadziła się z Włoch do Anglii w 2014 roku. Jest ekspertem w dziedzinie płatnej reklamy, a w szczególności zajmuje się marketingiem w wyszukiwarkach, a także doradztwem w zakresie optymalizacji płatnych reklam w celu uzyskania najlepszych zwrotów.

Ponadto Silvia prowadzi wykłady biznesowe i jest autorką książki "Are You Ready For Paid Ads: Jak przygotować firmę na ogromny wzrost".

Szczególnie pasjonuje ją praca z firmami B2B i organizacjami non-profit.

Jako ekspert PPC, Silvia nie tylko pomaga swoim klientom rozpocząć korzystanie z płatnych reklam, ale także zapewnia szkolenia, dzięki którym mogą oni w pełni wykorzystać potencjał Google dla swojej firmy.

Dzięki doświadczeniu w zarządzaniu klientami różnej wielkości, zarządzała wydatkami reklamowymi w wysokości kilku milionów funtów w wielu branżach, regularnie przekraczając oczekiwania klientów.

Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny

Tak ścisła współpraca z produktem lub usługą może sprawić, że wiele firm znajdzie się poza swoją strefą komfortu w zakresie marketingu cyfrowego. W rezultacie wiele osób nie wie, od czego zacząć marketing swojej marki online.

W tym miejscu do akcji wkraczają eksperci tacy jak Silvia.

Powiedziała: "Rozmawiam z właścicielami firm bez doświadczenia w reklamie cyfrowej i pokazuję im, jaką rolę odgrywa reklama dla firmy.

"Pracuję z małymi i średnimi firmami, które wcześniej straciły pieniądze na płatnych reklamach. W rezultacie wielu moich klientów boi się spróbować ponownie. Moim zadaniem jest dowiedzieć się, dlaczego to nie zadziałało w przeszłości. Następnie wprowadzam poprawki, aby moi klienci mogli wykorzystać moc, jaką mogą im dać płatne reklamy".

Niektóre firmy przedwcześnie rezygnują z PPC. Inne mają zawyżone oczekiwania wobec swoich kampanii marketingu cyfrowego.

Silvia podkreśla, że: "Google Ads to tylko jeden z wielu trybików w maszynie, którą firmy muszą nauczyć się opanowywać.

Dodaje: "Wiele firm myśli, że Google Ads jest jak magiczna kula. W rezultacie wiele małych i średnich firm stosuje kiepską strategię i traci pieniądze na kampaniach reklamowych, więc boi się spróbować ponownie".

W zależności od sytuacji w danym momencie, firmy powinny ustalać priorytety celów, do których chcą dążyć.

Silvia argumentuje: "Start-upy z inwestycjami uznałyby płatne reklamy za bardzo korzystne od samego początku, ponieważ mają przydzielony budżet do wydania. Start-upy bez inwestycji prawdopodobnie miałyby trudności ze znalezieniem funduszy, a na tym etapie prawdopodobnie będą inne rzeczy na liście priorytetów.

"Jednak bez odpowiedniego śledzenia nie zobaczysz dowodu na wyniki".

Czym jest Google Ads?

Google Ads to płatna platforma, która na różne sposoby promuje Twoją firmę w świecie online. Jest to model reklamowy Google typu pay-per-click (PPC), który zasadniczo pozwala firmom kupować wizyty w ich witrynie.

Sposób działania jest prosty.

Użytkownicy wpisują słowa kluczowe, a odpowiednie zapytania pojawiają się na górze strony wyszukiwania.

Na przykład, chcesz wyszukać druk ulotek i ulotek.

Wykorzystanie globalnej publiczności Google jest integralną częścią rozwoju marki online.

Płatne reklamy to jedna z najpopularniejszych metod rozwoju online. Niektóre z jej kluczowych zalet obejmują:

Ogromny zasięg Google

Ukierunkowany zamiar

Przeskakiwanie wyników organicznych

Uzyskanie większej liczby konwersji

Potęga druku w cyfrowym świecie

W coraz bardziej cyfrowym świecie wykorzystanie mocy druku może przenieść Twoją markę na wyższy poziom.

Co więcej, połączenie marketingu cyfrowego z reklamą drukowaną okazało się zwycięską receptą. Z doświadczenia Silvia powiedziała nam, jak ważne jest korzystanie z fizycznego druku w sferze cyfrowej:

"W przypadku druku i druku cyfrowego nie ma opcji albo-albo. Oba mają swoje specyficzne cele, co czyni je bardzo ważnymi.

"Nigdy nie odrzuciłbym druku 100%".

Wiele firm kusi, by zrezygnować z papieru, starając się podnieść swoje referencje ekologiczne. Czyniąc to, wiele z nich nie bierze jednak pod uwagę trzech ważnych czynników: wpływu hostingu danych online na środowisko; zrównoważonego charakteru większości nowoczesnych wydruków; oraz skuteczności fizycznych nośników w świecie rzeczywistym.

Silvia wypróbowała przejście na papierową wersję cyfrową Wizytówki ale dostrzegła wady braku fizycznych materiałów informacyjnych, gdy uczestniczyła w konferencjach.

"Nic nie zastąpi wizytówki. Wizytówki cyfrowe tracą w oczach ludzi, ponieważ zmuszają ich do szukania Twoich danych. Podczas gdy drukowane wizytówki i Twoje dane są fizycznie w ich rękach.

"Na każdej konferencji, w której biorę udział, każda osoba zawsze pyta: "Czy masz wizytówkę?"".

Pięknie zaprojektowane wizytówki Silvii łączą teraz druk z technologią cyfrową. Jej grafika obejmuje Kod QR który odsyła ludzi do jej cyfrowej wizytówki, gdzie mogą zapoznać się z jej książką, blogiem lub konkursami.

Drukowanie na potrzeby konferencji

Konferencje oferują firmom ogromną szansę na zaprezentowanie swoich referencji, a druk stanowi idealną platformę.

Arsenał konferencyjny Silvii obejmuje szeroki wybór Banery podciągane, Wizytówki i A6 Ulotki. Banery są doskonałym miejscem na dodanie przyciągających wzrok wizualizacji lub dalszych informacji, podczas gdy ulotki i wizytówki są idealnymi materiałami informacyjnymi, które ludzie mogą zabrać ze sobą do domu.

"Gdyby druk nie istniał, konferencje stałyby się o wiele trudniejsze.

"Umieszczam kody QR na moich banerach i wizytówkach. Wiele osób skanuje te kody, gdy mówię, a to daje im wiele opcji, aby pobrać moje informacje.

"Bez druku nie mieliby natychmiastowego dostępu do moich cyfrowych wizytówek!".

Solopress dostarcza!

Jesteśmy dumni, że nasi klienci kochają swoje produkty tak bardzo, że chcą o nas mówić.

Silvia była pod szczególnym wrażeniem czasu realizacji, jakości druku i łatwości składania zamówień na naszej stronie internetowej.

"Jeśli potrzebujesz czegoś wydrukowanego szybko i za rozsądną cenę, zdecydowanie polecam Solopress. Nie można ich za nic winić.

"Ich doświadczenie użytkownika na stronie internetowej jest spełnieniem marzeń każdego, kto kiedykolwiek zmagał się z drukowaniem online.

"Nie zamierzam korzystać z nikogo innego!"

Jeśli szukasz niezawodnej firmy, która dostarczy wydrukowane towary, jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy najbardziej zaufaną firmą poligraficzną w Wielkiej Brytanii i z przyjemnością przeniesiemy Twoją markę na wyższy poziom.