Historie klientów: WebBox

WebBox

WebBox jest agencją cyfrową z siedzibą w Cardiff i Londynie. O ich doświadczeniu w sferze cyfrowej świadczą przekonujące wyniki, jakie osiągają dla swoich klientów. Zdarzają się jednak sytuacje, w których materiały promocyjne wymagają fizycznej formy. Właśnie wtedy WebBox współpracuje z Solopress, aby zapewnić swoim klientom światowej klasy materiały marketingowe.

Born to brand

Firma WebBox, której nie są obce trudne czasy gospodarcze, rozpoczęła działalność w 2008 roku tuż po kryzysie kredytowym. Dyrektor zarządzający Will Roberts założył firmę WebBox w wolnym pokoju podczas studiów na Uniwersytecie Glamorgan. Jego determinacja i skupienie się na doskonałej obsłudze klienta szybko doprowadziły do stałego wzrostu, a WebBox może pochwalić się imponującą listą klientów.

Praca WebBox okazała się transformacją dla ekscytujących marek, w tym Drzewo gorączkiSimply Gym, Walijska lekkoatletyka, Stadion Twickenham, DS Smith, Raleigh International oraz wiele więcej.

Konsekwentna skuteczność - online i w druku

Zespół specjalistów w WebBox pomaga klientom rozwijać ich firmy online poprzez skalowalne rozwiązania internetowe i potężne cyfrowe kampanie marketingowe. Łącząc projektowanie stron internetowych, marketing cyfrowy i branding, WebBox zapewnia kompleksową usługę marketingu cyfrowego. Dodając druk do pakietu, klienci WebBox uzyskują spójny, profesjonalny branding, który jest obecny we wszystkich ich komunikatach.

Jednym z powodów, dla których Solopress i WebBox tak dobrze ze sobą współpracują, są nasze wspólne wartości, które stawiają klienta w centrum wszystkiego, co robimy. Graham Sanders, Senior Digital Designer, opisuje etos WebBox w ten sposób:

"Agencja rozpoczęła działalność z jasną wizją; chcieliśmy rozwijać agencję cyfrową, która naprawdę słucha i stawia wyjątkową obsługę w centrum naszej oferty".

Punkt kompleksowej obsługi drukarek

Jeśli chodzi o markowe zabezpieczenia dla klientów, niezależnie od tego, czy jest to papeteria biznesowaWebBox korzysta z usług Solopress w zakresie druku, materiałów promocyjnych lub towarów. Według Sandersa, "w zasadzie wszystko, co drukujemy, wybieramy Solopress".

Jednak przed zaangażowaniem Solopress druk nie zawsze przebiegał sprawnie dla WebBox. "Do niedawna trudno nam było znaleźć niezawodną drukarnię, która byłaby w stanie dotrzymać napiętych terminów wymaganych przez jednego z naszych klientów Simply Gym (sieć brytyjskich centrów fitness)" - mówi Sanders. "Ta bolączka została rozwiązana dzięki Solopress. Jesteśmy teraz w stanie projektować, drukować i wysyłać produkty szybciej niż kiedykolwiek".

Zasady drukowania

To, czego WebBox bardzo potrzebował od swojego dostawcy usług druku, to spójna funkcjonalność, szybkość i obsługa. Na szczęście dla obu stron, relacje między Solopress i WebBox rozkwitły dzięki tym zasadom:

"Przekonaliśmy się, że nasze doświadczenie z Solopress jest bezproblemowe, począwszy od łatwości zamawiania wielu produktów o różnych formatach i wymiarach, a skończywszy na niezwykle przydatnym narzędziu do sprawdzania proofów online. Funkcja czatu na żywo jest mile widzianym dodatkiem, ponieważ zawsze możemy porozmawiać z pracownikiem. Z przyjemnością polecamy Solopress każdemu".

Graham Sanders, starszy projektant rozwiązań cyfrowych, WebBox

Zbudowany, by trwać

WebBox narodził się w trudnym środowisku biznesowym w 2008 roku i od tego czasu z pasją, talentem i starannością stawiał czoła każdemu wyzwaniu. Wszystko to przygotowało agencję do radzenia sobie z niekorzystnymi warunkami, z jakimi borykają się obecnie wszystkie firmy. Dlatego jesteśmy przekonani, że konstruktywne partnerstwo między WebBox i Solopress przetrwa w obecnych okolicznościach i daleko poza nimi.