Niesamowite plakaty z gier wideo autorstwa Dylana Westa

Plakat Mass Effect autorstwa Dylana Westa

Dzięki wizualnie uderzającemu stylowi, który bajecznie łączy minimalizm i negatywną przestrzeń, te niesamowite plakaty z gier wideo autorstwa Dylana Westa ożywiłyby jaskinię każdego gracza Nintendo, PlayStation lub Xbox.

Obecnie studiuje na Oklahoma State University w Ameryce Północnej, Dylan West jest 22-letnim grafikiem, którego miłość do gry wideofilmy i programy telewizyjne zainspirowały go do stworzenia własnych plakat działalność artystyczna.

"Z pasją pracowałem nad stworzeniem sklepu, który sprzedawałby produkty inspirowane popkulturą plakaty którym może cieszyć się każdy na świecie", mówi Dylan West na swojej stronie internetowej Instagram strona. "Założyłem ten sklep z zaledwie kilkoma projektami, ale po zaledwie kilku krótkich miesiącach szybko znalazłem swoją niszę i rozmach, którego potrzebowałem, aby rozkwitnąć Pixel Empire".

Rezultaty kreatywnych wysiłków Westa, pod przykrywką sklepu The Pixel Empire na Etsy, mówią same za siebie...

BioShock - Czy byłbyś uprzejmy

Plakat z gry wideo BioShock autorstwa Dylana Westa

Big Daddy, Little Sister i jeden z najbardziej kultowych cytatów z oryginalnej gry BioShock - wszystko na jednym plakacie.

Fallout - Ciesz się Nuka Colą

Plakat Fallout autorstwa Dylana Westa

Nuka-Cola to jeden z niewielu napojów bezalkoholowych wciąż dostępnych w postapokaliptycznym świecie gry Fallout. To jeden ze starszych, przednegatywnych plakatów kosmicznych Westa.

Halo

Plakat Halo autorstwa Dylana Westa

Master Chief i najseksowniejsza na świecie sztuczna inteligencja Cortana ponownie spotykają się na plakacie West's Spartans Never Die.

Legend of Zelda: Ocarina of Time

Plakat Zelda autorstwa Dylana Westa

"Mam ostatnio dużo na głowie, ale pomyślałem, że zrelaksuję się i popracuję nad plakatem Zeldy". -Dylan West (październik 2014)

Sprawdź sprytne połączenie dorosłego Linka i dorastającego Linka na ilustracji plakatu Westa.

Mass Effect

Plakat Mass Effect autorstwa Dylana Westa

Pierwsza część trylogii plakatów z gry Mass Effect autorstwa Westa. Tutaj Cytadela widziana jest z wyjątkowej perspektywy. Ten plakat jest dostępny w kolorze czerwonym lub niebieskim.

Super Mario

Plakat Super Mario autorstwa Dylana Westa

Ile postaci i rekwizytów Super Mario można znaleźć na tym kolażu?

Titanfall

Plakat Titanfall autorstwa Dylana Westa

Najnowsza seria gier EA Titanfall, w której występują gigantyczne egzoszkielety bojowe, trafia na Zachód.

Plakaty z gier wideo

Wszystkie powyższe projekty plakatów są dostępne do kupienia jako wysokiej jakości wydruki, idealne do oprawienia w ramkę lub montażu na ścianie, w sklepie Etsy Dylana Westa. Do wyboru są również inne plakaty popkulturowe, w tym Breaking Bad, Game of Thrones i oryginalna seria filmów Star Wars.