Najlepsze nowoczesne stojaki ekspozycyjne światowych liderów

Opcja Coca-Cola 2 przedstawia puszkę coli w pozycji pionowej. Wewnątrz puszki znajduje się kafejka internetowa

Zrób sobie przerwę na kawę i sprawdź te niesamowite gry, nowoczesne stojaki ekspozycyjne przez niektórych najlepsze firmy na świecie. W ten sposób można osiągnąć udana, profesjonalna prezentacja firmy.

Tablica wyświetlająca komunikaty wideo

Linia to japońska bezpłatna aplikacja do przesyłania wiadomości wideo, wybierania numerów wideo i wysyłania wiadomości tekstowych, z której można korzystać na dowolnym smartfonie i komputerze. Aplikacja jest już ogromnym hitem w Azji i ma nadzieję stać się popularną nazwą na skalę globalną. Nie mają daleko, ponieważ aplikacja otrzymała już ponad 450 milionów pobrań. Ich dziwaczne emotikony były podstawą i maskotką ich stoiska wystawowego, przygotowanego na uruchomienie nowego centrum handlowego.

Nowoczesny stojak wystawowy Line Factory w centrum handlowym

Nowe centrum handlowe Line Factory przedstawia linię zabawkowych emotikonów

Zdjęcie Line Factory przedstawiające stoisko wystawowe i tłum, który przyciągnęło

Kiosk Sprite

Zaprojektowany przez niezależnego projektanta 3D, Hossam MoustafaSprite przeszedł nowy lifting dzięki odświeżającemu kioskowi. Moustafa otrzymała wcześniej zlecenia od Mars, Nestle, Nescafe, Lipton Tea, KitKt, Coca-Cola, P&G, Mountain Dew, Vodafone, Ericsson i Pampers.

Stoisko wystawowe Sprite wygląda jak neonowa cytryna

Kolejne ujęcie stoiska wystawowego Sprite podkreślające jego komponenty

Wewnątrz kopuły stoiska wystawowego Sprite

Stoisko wystawowe Coca-Cola Zero

Coca-Cola postawiła na fajny wygląd stoisk wystawowych zaprojektowanych przez projektanta 3D, Bahaa ElDin. Gotowa propozycja zawierała 3 oddzielne opcje dla legend napojów gazowanych do rozszyfrowania. Decyzje, decyzje!

Fajny projekt stoiska targowego Coca-Coli. Opcja 1 przedstawia puszkę coli na boku

Opcja Coca-Cola 2 przedstawia puszkę coli w pozycji pionowej. Wewnątrz puszki znajduje się kafejka internetowa

Opcja 3 stoisk wystawowych coca coli wygląda bardziej standardowo jak bar

Stoisko Mars Chocolate Festival Palace

W celu stworzenia "światowej klasy wydarzenia czekoladowego", Bahaa ElDin zaprojektował Pałac Festiwalu Czekolady, który miał zostać zaprezentowany w Arabii Saudyjskiej przed 12 000 widzów. Mars jest już bardzo popularny w Arabii Saudyjskiej, a wydarzenie okazało się wielkim sukcesem. Inne działania marketingowe obejmowały dystrybucję ulotek, wiadomości e-mail, media społecznościowe, komunikaty prasowe i inne. Każda sekcja pałacu została zaprojektowana tak, aby reprezentować markę każdej czekolady. Na przykład obszar Twixa opierał się na ich koncepcji "pauzy" z sekcją relaksacyjną i kojącą muzyką, Galaxy skupiał się na "Pure Chocolate Passion" z pokazem gotowania na żywo, aby podkreślić czekoladową pobłażliwość, a Snickers, który był nastawiony na akcję, był gospodarzem ludzkiej gry w piłkarzyki.

Stoisko wystawowe Chocolate Palace wygląda imponująco

Sekcja Snickers z grą zręcznościową i stołem do gry w futbol na żywo

Kuchnia galaxy indulgence

Beats Booth

Koncepcja tego stoiska została opracowana przez Lilas Barakat dla Beats. Lilas kontynuowała charakterystyczne logo Beats i uderzającą kolorystykę na całym stoisku. Obrazy wzdłuż ścian wyglądają jak okładki albumów w iTunes lub Spotify, płynnie kontynuując ten trend.

Stoisko wystawowe dla Dr. Dre Beats

Więcej ze stoiska wystawowego Dr. Dre Beats podkreślającego ścianę ze znanymi gwiazdami noszącymi słuchawki Beats

Koncepcja stoiska targowego Beats obejmuje wiele sekcji

Projekt stoiska eventowego M&M's Mars

Po raz pierwszy egipski projekt został zatwierdzony przez MARS International, Leap MediaZespół projektowy składający się z 8 osób pomógł stworzyć i wyprodukować ten kolorowy, słodki stojak. Stojak został zainstalowany i wyeksponowany w centrum handlowym jako stały element alejki.

Rysunek projektu graficznego stoiska ze słodyczami M&Ms

Podział wymiarów na różne sekcje stoiska M&M

Zdjęcie rzeczywistego produktu (stoiska ze słodyczami) zainstalowanego w centrum handlowym

Wydrukuj własną grafikę na stoisko wystawowe

Czujesz się zainspirowany? Solopress może wydrukować stoisko targowe dla Ciebie, zapytaj o nasze opcje na zamówienie lub o oferta na zamówienie

3 KOMENTARZE

    • Nie ma za co - jest świetny! Jeśli chcesz, skontaktuj się z nami na Twitterze pod adresem @solopress.

  1. Dzięki za pokazanie tych przykładów. Są zabawne same w sobie, ale dają też wiele dobrych pomysłów na to, jak promować firmę lub produkt.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.