Wskazówki dotyczące tworzenia wyjątkowych banerów rolkowych

W upale lata trudno jest wziąć pod uwagę, że jesień jest tuż za rogiem - a wraz z nią sezon targowy. Odpowiednie przygotowanie z wyprzedzeniem zmniejszy stres związany ze zbliżającymi się wydarzeniami, a jednym z aspektów, które można zaplanować z wyprzedzeniem, jest zaprojektowanie i zamówienie banera rolkowego. Oto kilka pomysłów na uzyskanie jak największego "bang for your buck", jeśli chodzi o wyświetlacze.

Banery rolowane

Określ swój budżet

Przed podjęciem decyzji o zaprojektowaniu i wydrukowaniu banerów rolkowych należy zastanowić się, ile można wydać. Często jest to kwestia znalezienia równowagi między tym, aby nie przesadzić z wydatkami i nadal inwestować w produkt najwyższej jakości dostępny w danym przedziale cenowym.

Wartą rozważenia kwestią w odniesieniu do kosztów jest to, jak długo wytrzymają tanie banery rolkowe w porównaniu z ich bardziej luksusowymi odpowiednikami. Jeśli początkowo możesz pozwolić sobie na większą inwestycję, odkryjesz, że produkt wyższej jakości będzie trwał długo, a tym samym z czasem będzie kosztował mniej. Produkt budżetowy może mieć bardziej przystępną cenę, ale jeśli trzeba go wymienić dwa razy szybciej, w dłuższej perspektywie będzie droższy.

Należy również pamiętać, że targi i wystawy biznesowe mogą być trudne dla produktów takich jak Banery rolowane. Są one wrzucane do samochodów lub samolotów, przewożone z miasta do miasta, wielokrotnie otwierane i zamykane, a podczas każdego z tych zdarzeń mogą być szarpane, przewracane lub dotykane. Mając to na uwadze, zakup najlepszego z możliwych nigdy nie jest złym pomysłem.

Podstawy

Zanim zaczniesz martwić się o projekt i to, co powinno znaleźć się na banerach rolkowych, weź pod uwagę te punkty, które są niezbędne dla każdego stoiska targowego:

  • Masz tylko jedną szansę na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia za pomocą banerów rolkowych i innych materiałów ekspozycyjnych.
  • Artykuły wystawiennicze na targi powinny sprawić, że odwiedzający Twoje stoisko od razu będą świadomi Twojej marki.
  • Wszystko, co pokazujesz, powinno informować konsumentów o Twoich produktach lub usługach.

Postaw na znajomość

Świadomość marki wymaga czasu, a zmiana może być wyzwaniem, jeśli firma kiedykolwiek rozważa przejście przez okres przeprojektowania. Jeśli Twoja firma ma ustalony zestaw kolorów, czcionek i stylów używanych w materiałach - od opakowań i strony internetowej po broszury i wizytówki - to banery rolkowe nie powinny odbiegać od tego brandingu. Zanim złożysz zamówienie, zastanów się, w jaki sposób sprawisz, że formatowanie stylu Twojej firmy będzie działać w tym przypadku. Jeśli wydaje Ci się to przytłaczające, rozważ praca z projektantem którzy mogą zaoferować dobrze poinformowane porady i pomysły.

Przyciągnij uwagę

Oprócz trzymania się istniejących kolorów i stylu marki, przyciągający wzrok projekt banera rolkowego powinien prawdopodobnie zawierać logo firmy i uderzające obrazy. Zapadający w pamięć wyświetlacz, który nadal jest zgodny z istniejącymi materiałami, pomoże zwiększyć świadomość marki.

Szybkorolowane banery rolowane Solopress

Złóż oświadczenie

Podczas gdy świetnym pomysłem jest uczynienie żywych obrazów centralnym punktem banerów rolkowych, nie należy zapominać o świetnym tekście. Treść pisemna na każdym banerze powinna przekazywać etos firmy i zawierać wszelkie istniejące firmowe slogany lub motto. Ponadto powinna być dowcipna, angażująca i skłaniać do rozmowy z odwiedzającymi ekspozycję. Tworząc tekst, należy wziąć pod uwagę cele, zadania i przeznaczenie zarówno firmy, jak i obecności na targach.

Roll It Up

Po zaplanowaniu zarówno stylu i treści samych banerów rolkowych, jak i ogólnego wyglądu ekspozycji, będziesz gotowy, aby rozważyć inne aspekty swojego doświadczenia targowego, a mianowicie konkursy, zasięg, planowanie zespołu i tak dalej, mając pewność, że Twoje stoisko jest profesjonalną i dokładną reprezentacją Twojej firmy.