Start-up Britain - najlepsze brytyjskie miasta do założenia firmy

Rozpoczynająca działalność Wielka Brytania

Czy Londyn jest liderem, jeśli chodzi o udane start-upy? Jak kształtuje się Northern Powerhouse? Które miasto w Wielkiej Brytanii jest najlepszym miejscem do rozpoczęcia działalności gospodarczej?

Nasz najnowszy raport, Start-Up Britain, zawiera odpowiedzi. Przeanalizowaliśmy liczby i znaleźliśmy najlepsze brytyjskie miasta, w których początkujący przedsiębiorcy mogą odcisnąć swoje piętno i na co należy zwrócić uwagę przy zakładaniu nowej firmy.

Pobierz teraz

Następna wielka rzecz

Każdego roku w Wielkiej Brytanii powstaje ponad pół miliona nowych firm. Niezależnie od tego, czy obsługują lokalną społeczność, czy otwierają nowe możliwości w Internecie, nowe firmy łączą badania rynku z dużą dawką promocji, aby zapewnić jak najszerszy zasięg.

Aby przyciągnąć nowe inwestycje - a tym samym nowe firmy - brytyjskie miasta starają się gościć przedsiębiorców poszukujących kolejnego wielkiego pomysłu. Podczas gdy nowe firmy w Londynie, Leeds i Edynburgu mogą uzyskać porady i wskazówki, których potrzebują na poziomie przedsiębiorstwa, należy wziąć pod uwagę kilka bardziej praktycznych kwestii, które mogą sprawić, że start-up będzie miał szansę na sukces lub porażkę.

Co może przyczynić się do rozwoju lub upadku firmy?

Opracowaliśmy Start-Up Britain - raport szczegółowo opisujący istotne elementy, które należy wziąć pod uwagę przy zakładaniu nowej firmy. Jeśli chcesz przenieść się do większego miasta, aby rozpocząć realizację nowego pomysłu na biznes, warto wiedzieć, że początkowe wsparcie jest dostępne.

Pięć najwyżej sklasyfikowanych w raporcie brytyjskich miast posiada co najmniej jedną z tych pozytywnych dla biznesu cech:

  • Niedrogie nieruchomości komercyjne: Płacenie czynszu jest ogromnym obciążeniem dla każdej początkującej firmy. Podczas gdy zwykli podejrzani, tacy jak Londyn i Manchester, cieszą się rosnącym popytem jako baza dla start-upów, mogą istnieć lepsze opcje dla mniejszych budżetów.
  • Lokalnie dostępne talenty: Miasta i miasteczka, które mogą czerpać z różnorodnej bazy specjalistycznych umiejętności - za pośrednictwem lokalnych absolwentów - często łatwiej rekrutują odpowiednie talenty dla swojej firmy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie tygodniowe: Założenie sklepu w obszarze, który ma dobre perspektywy dla pracowników, daje firmie lepszą pozycję do przyciągania najlepszych pracowników.

Pobierz nasz raport Start-Up Britain już teraz aby odkryć pięć najlepszych brytyjskich miast do założenia firmy. Dowiedz się, w jaki sposób te miejsca wykorzystują połączenie lokalnych i krajowych czynników ekonomicznych, aby zapewnić najlepsze perspektywy dla zupełnie nowego biznesu.