Tworzenie kompletnej ulotki przedszkola - z gotowym do użycia szablonem ulotki przedszkola

Żłobki działają na konkurencyjnym rynku, a każda szkoła stara się być numerem jeden w zakresie wczesnego rozwoju w swojej okolicy.

Biorąc pod uwagę fakt, że przedszkola są często przepełnione, można by pomyśleć, że najbardziej zaciekła rywalizacja istniałaby między rywalizującymi rodzicami, a nie rywalizującymi przedszkolami!

Jednak dotarcie do odbiorców za pomocą materiałów drukowanych pozostaje ważne w przekazywaniu informacji o przedszkolu. Profesjonalnie zaprojektowany żłobek Ulotki oferują niepowtarzalną okazję do wyrażenia swojego etosu i pozostania najbardziej poszukiwanym przedszkolem w okolicy. Chętni rodzice będą wdzięczni, gdy dowiedzą się, kiedy się zarejestrować, jak złożyć wniosek i jakie są terminy.

Jak zaprojektować ulotkę dla przedszkola?

Bądź kreatywny Projekt ulotki i przekonać rodziców, że przedszkole jest idealnym wyborem, aby ich dzieci mogły rozwijać się we wczesnych latach życia.

Sposób zaprojektowania ulotki dla przedszkola powinien zależeć od doświadczenia w projektowaniu. Jeśli jesteś bardziej doświadczonym projektantem, swobodny styl będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni. Alternatywnie, nasz dedykowany zespół wewnętrzny jest bardziej niż gotowy, aby wkroczyć i stworzyć idealny wydruk, jeśli potrzebujesz pomocy w procesie projektowania.

Sposoby na zaprojektowanie ulotki przedszkola:

  • Od podstaw
  • Szablony ulotek
  • Stwórz swój własny
  • Przykład ulotki dla przedszkola

Od podstaw

Doświadczeni projektanci mogą czuć się bardziej komfortowo, zaczynając od pustego płótna podczas tworzenia idealnej ulotki dla przedszkola. Jeśli masz pewność, że dostarczasz grafikę z odpowiednimi kolorami, spadami, marginesami i bezpiecznymi obszarami, to rozpoczęcie od zera będzie dla Ciebie odpowiednie.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat wymagań graficznych dla druku ulotek, odwiedź naszą stronę internetową przydatny przewodnik wsparcia. Możesz sprawdzić swoją grafikę online, aby upewnić się, że jest gotowa do druku.

Szablony ulotek

Dla mniej doświadczonych projektantów skorzystanie z jednego z naszych pomocnych szablonów jest doskonałym punktem wyjścia do stworzenia idealnego wydruku.

Podobnie jak w przypadku wszystkich ulotek Solopress, oferujemy szablony w formatach PDF, Photoshop, Illustrator i InDesign. Są one dostępne dla ulotek o dowolnym rozmiarze. Zasadniczo są to puste strony skonfigurowane zgodnie z wymaganymi przez nas kryteriami gotowości do druku.

Stwórz swój własny

Skorzystaj z naszego Stwórz własne narzędzietutaj na stronie Solopress, jeśli nie posiadasz oprogramowania do edycji lub projektowania grafiki. Jeśli korzystasz z naszego narzędzia "Stwórz własny projekt", ważne jest, abyś był zalogowany na swoje konto Solopress. W przeciwnym razie grafika nie zostanie zapisana, a postępy zostaną utracone.

Przykład ulotki dla przedszkola

Aby pomóc Ci w projektowaniu, stworzyliśmy przykładowy szablon ulotki przedszkola, który możesz wykorzystać bez tantiem. Nasz szablon ulotki dla przedszkola można znaleźć w bibliotece próbek w sekcji Stwórz własne narzędzie.

Ponownie, musisz być zalogowany na swoje konto Solopress podczas korzystania z tego narzędzia.

Nasze przykładowe ulotki dla przedszkoli są dostępne do pobrania w tych formatach plików Adobe:

Szablon ulotki dla przedszkola Strona 1

Szablon ulotki dla przedszkola Strona 2

Poznaj swoje ABC

Pobranie naszego szablonu lub skorzystanie z naszego narzędzia do tworzenia własnych czcionek ma wpływ na to, jakie czcionki będą dostępne w projekcie.

Korzystając z naszego narzędzia Stwórz swój własny, uzyskujesz dostęp do naszych 18 darmowych czcionek. Alternatywnie możesz użyć dowolnych czcionek, które już posiadasz podczas projektowania na naszym szablonie ulotki przedszkola do pobrania.

Umieść to na piśmie

Priorytetem jest używanie języka i zapewnienie punktów sprzedaży, które są atrakcyjne dla dorosłych lub opiekunów, których zaufanie próbujesz zdobyć.

Osoby czytające Twoją ulotkę mogą być zdenerwowane i zastanawiać się, komu powierzyć swoje pociechy. Opowiedz o korzyściach, które wyróżniają Twój żłobek na tle innych i nie pozostawiaj rodzicom wątpliwości, że Twój żłobek jest najlepszym miejscem dla ich dzieci.

Ze względu na pracę lub inne zobowiązania, każdy rodzic będzie wymagał różnych zapewnień od potencjalnych żłobków, takich jak godziny otwarcia i zamknięcia. Upewnij się, że starasz się pozostawić jak najmniej pytań w umysłach rodziców.

Zmagania z Jak napisać ulotkę? Nasz artykuł dostarczy Ci wszystkich potrzebnych odpowiedzi.

Mięso i ziemniaki

W ulotce musi znaleźć się kilka podstawowych informacji. Niezbędne elementy, które muszą znaleźć się na ulotce:

  • Nazwa szkółki
  • Godziny otwarcia
  • Dane kontaktowe
  • Twój adres

Doskonałym szczegółem, który należy uwzględnić, byłaby wszelka opieka przed lub po szkole, którą zapewniasz, ponieważ może to być niezbędne dla niektórych rodziców.

Co więcej, rodzice mogliby znaleźć przydatne informacje, aby wiedzieć, czy oferowana jest opieka przez pół semestru lub wakacje. Nawet jeśli nie skorzystają z tej dodatkowej opieki, wielu rodziców czułoby się komfortowo wiedząc, że jest ona dostępna, gdyby wymagały tego okoliczności.

Dobrym pomysłem może być podkreślenie kontroli DBS i pokazanie poziomu kwalifikacji w zakresie opieki nad dziećmi, aby uchronić rodziców przed wątpliwościami. Oceny Ofsted mogą być czynnikiem decydującym dla wielu dorosłych.

Pamiętaj, że choć opiekujesz się dziećmi, sprzedajesz swoje usługi ich rodzicom. Dlatego gramatyka, ortografia i typografia mają kluczowe znaczenie dla profesjonalnego wyglądu dla rodziców.

Szerszy obraz

Słabe, rozpikselowane zdjęcia mogą być bardzo szkodliwe dla wiarygodności ulotki. Z drugiej strony, posiadanie wysokiej jakości fotografii może podkreślić profesjonalizm i inne kluczowe atrybuty, którymi chcesz zaimponować potencjalnym rodzicom.

Jak bez wątpienia wiesz, fotografowanie dzieci nie jest czymś, co można robić dla kaprysu. Jeśli planujesz wykorzystać zdjęcia z przedszkola, będziesz potrzebować zgody rodziców lub opiekunów dzieci, zarówno na zrobienie zdjęć w pierwszej kolejności, jak i dodatkowo na wykorzystanie ich w materiałach promocyjnych.

Alternatywnie, korzystanie z obrazów stockowych dzieci będzie najprostszym sposobem na uzyskanie doskonałej jakości zdjęć bez żadnych kłopotów. Możesz płacić za strony jak istockphoto.com oraz shutterstock.comlub możesz użyć zdjęć z darmowe strony np. pexels.com oraz unsplash.com.

Niezależnie od tego, z której witryny skorzystasz, możesz mieć pewność, że kwestie prawne dotyczące zdjęć zostały już rozwiązane.