Drukowanie broszur - odpowiedzi na pytania

Broszury drukowane

Oto przydatny przewodnik po drukowaniu broszur, który odpowie na kilka najczęściej zadawanych pytań.

Dlaczego nie mogę mieć 10 stron?

Możesz zauważyć, że opcje na naszej stronie internetowej i w naszych broszurach działają w wielokrotnościach czterech.

Drukowanie broszur

Wynika to ze sposobu, w jaki są one składane. Pojedynczy arkusz złożony na pół daje broszurę o objętości 4 stron, po dwie strony z każdej strony. Proces ten zostanie następnie powtórzony, a arkusze zostaną zszyte. 2 arkusze zostaną złożone i zszyte razem, dając broszurę 8-stronicową, a proces będzie kontynuowany w ten sposób.

Drukowanie broszur

Ta paginacja obejmuje okładkę i często zapomniane strony po wewnętrznej stronie okładki.

Czym są zszywane siodłowo i idealnie oprawione?

Zszywane siodłowo to po prostu inny sposób opisania Broszura zszywana. Wliczając okładkę, najwyższa zalecana przez nas paginacja dla tego stylu broszury to 56 stron (w zależności od rozmiaru broszury oraz wybranego papieru i gramatury).

Perfekcyjnie oprawione broszury są porównywalne z książkami w miękkiej oprawie. Strony są łączone za pomocą kleju PUR (poliuretan reaktywny) i zapewniają znacznie solidniejsze wykończenie, są idealne do tworzenia trwałych produktów i broszur o znacznie większej liczbie stron.

Drukowanie broszur

Czy mogę mieć grubszą osłonę?

Oczywiście, że możesz. Opcja wyboru innego papieru i wykończenia przedniej i tylnej okładki jest dostępna dla wszystkich naszych broszur. Wystarczy wybrać preferowane opcje podczas tworzenia zamówienia na naszej stronie Broszury strona. Można nawet wybrać różne rodzaje papieru na poszczególnych stronach broszury.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, jak to zrobić lub jakiegokolwiek aspektu drukowania broszur, nie wahaj się wysłać e-maila do naszego zespołu sprzedaży pod adresem [email protected] lub zadzwoń do nas pod numer 01702 460047. Z przyjemnością omówimy Twoje wymagania, aby upewnić się, że otrzymasz idealną broszurę dla siebie!