Solopress zbiera 1 951 funtów na rzecz Wear It Pink

Wear it Pink Solopress

Co to jest Wear It Pink?

Wear It Pink to jedno z największych i najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń fundraisingowych w Wielkiej Brytanii. Odbywa się w samym środku miesiąca świadomości raka piersi, a tysiące ludzi w biurach, szkołach i ich społecznościach bierze udział w zbiórce pieniędzy na rzecz największej brytyjskiej organizacji charytatywnej zajmującej się rakiem piersi.

Wszystkie fundusze Wear It Pink Otrzymane środki są bezpośrednio przeznaczane na ratujące życie terapie i badania nad dalszym rozwojem naszego zrozumienia choroby i sposobami jej zapobiegania. Tak więc tak szczytny cel był idealnym rozwiązaniem dla Solopress.

Wielki dzień

Nasz zespół ds. rekrutacji i HR cieszy się różowym świętem

Po tygodniach planowania w końcu nadszedł wielki dzień, w którym wszyscy ubraliśmy się na różowo. Zaplanowaliśmy wiele działań, aby zebrać pieniądze, w tym sprzedaż ciast, gry i zajęcia o różowej tematyce, noszenie różowych ubrań i przekazywanie 1 GBP z każdej transakcji, którą otrzymaliśmy w tym dniu. 

Dzień ten był wielkim sukcesem, a we wszystkich naszych oddziałach panował wielki szum. Mnóstwo ludzi ubrało się na różowo, zjadło ciasto i przyczyniło się do sprawy, wspaniale było móc wziąć udział w takim wydarzeniu na skalę całej firmy. Wear It Pink to sprawa bliska sercom niektórych naszych pracowników, więc możliwość przyczynienia się w jakiś sposób do walki z tym problemem była dla nas zaszczytem.

Ciasta smakowały wyśmienicie, udało nam się zjeść prawie wszystkie do końca dnia! Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim naszym pracownikom za przyniesienie ciast, ubranie się na różowo i zrobienie wszystkiego, co w ich mocy, aby pomóc zebrać pieniądze.

Wynik

Niektórzy z naszych wspaniałych członków zespołu Live Chat biorą udział w Wear It Pink

Po zebraniu wszystkich pudełek z darowiznami, obliczeniu numerów zamówień i wykonaniu ostatnich rund zbiórki, jesteśmy niesamowicie dumni, że możemy powiedzieć, że udało nam się zebrać 1 951 funtów z naszego dnia różowej zabawy i aktywności.

Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich naszych pracowników, którzy wzięli udział w akcji i pomogli nam zebrać tę kwotę na cele charytatywne. Chcielibyśmy również gorąco podziękować wszystkim naszym wspaniałym klientom. Byliśmy w pełni zaangażowani w przekazywanie 1 funta z każdej transakcji, więc to była przyjemność, że nasi klienci pomogli nam osiągnąć naszą wielką sumę.

Gratulujemy również Marcowi Cole'owi, naszemu Kierownikowi Księgi Sprzedaży, zwycięstwa w konkursie na różowy kosz. Bardzo dobra robota Marc! Marcowi udało się odgadnąć kwotę najbliższą 120 różowym balonom w naszej grze w zgadywanie.

Marc ze swoją różową wygraną