10 wydarzeń, na które potrzebujesz ramki do selfie

A Ramka do selfie to idealny dodatek na każdą uroczystość, bez względu na okazję.  

Są gośćmi, którzy rozśmieszają wszystkich, gromadzą ludzi i pomagają uczynić wydarzenie niezapomnianym. Bez względu na to, jakie spotkanie planujesz zorganizować lub w nim uczestniczyć, są one doskonałym dodatkiem. 

Organizatorzy wydarzeń, fotografowie i zarządcy obiektów mogą skorzystać z posiadania pod ręką ramek do selfie z zabawnymi motywami, aby nadać imprezom i uroczystościom dodatkowy wymiar. Oto dziesięć najważniejszych wydarzeń, na których naszym zdaniem ramka do selfie jest niezbędna. 

  1. Przyjęcia urodzinowe

Pomóż swoim klientom uczcić ich coroczną podróż dookoła słońca dzięki ramce do selfie, która pozwoli uwiecznić te wyjątkowe chwile. Zabawna ramka stanowi zachętę do uchwycenia tych uśmiechów, które rozciągają się od policzka do policzka, tych śmiechów, które wciąż można usłyszeć na zdjęciu lub tych cennych uścisków od bliskich. Jednorazowy, spersonalizowany projekt dedykowany solenizantowi lub solenizantce sprawi, że poczują się wyjątkowo w tym wielkim dniu. 

  1. Wesela

Dzień ślubu jest wyjątkowy. Jedyny w swoim rodzaju moment, który wymaga własnego albumu fotograficznego. Przynieś budkę fotograficzną wypełnioną rekwizytami fotograficznymi do swoich klientów, a oni pozwolą się rozluźnić swoim najlepszym przyjaciołom i bliskim. Spersonalizuj ramkę za pomocą unikalnego projektu specyficznego dla pary. Dołącz ich imiona, aby każdy mógł zrobić sobie wspólne zdjęcie w tym wyjątkowym dniu. 

  1. Programy biznesowe

Pokazy biznesowe mogą na początku wydawać się nieco niepewne. Selfie Frame to idealne narzędzie do przełamania lodów i dodania energii do wydarzenia. Pomóż firmom wywołać uśmiech na ich stoisku, a upewnisz się, że ich firma pozostanie w pamięci ludzi, gdy będą wracać do domu. Oznacz swoją ramkę do selfie odpowiednim hashtagiem, aby Twoje stoisko mogło szerzyć świadomość na temat media społecznościowe. 

  1. Dyplomy

Ukończenie szkoły to święto osiągnięć. Niezależnie od tego, czy jest to ukończenie szkoły podstawowej, średniej, college'u, matury czy studiów wyższych, niestandardowa ramka do selfie to świetny sposób na stylowe uwiecznienie uroczystości. Pomóż swoim absolwentom stworzyć wspomnienia na całe życie, zanim przejdą do następnego etapu życia. Spraw, aby Twoja ramka była wyjątkowa dzięki napisowi "Class of (insert year)" lub nazwie i logo Twojej szkoły, uczelni lub uniwersytetu. 

  1. Ceremonie wręczenia nagród

Uchwyć niezapomniane osiągnięcia zasłużonych zdobywców nagród podczas ceremonii wręczenia nagród za pomocą uroczystego selfie, otoczonego niestandardową ramką. Dołącz hashtag do projektu, aby promować wydarzenie w mediach społecznościowych. Dostosuj go za pomocą nazwy marki, kolorów i logo, aby był zarówno rozpoznawalny, jak i udostępniany. 

  1. Przyjęcia świąteczne

Nie trzeba wiele, aby poczuć świąteczny nastrój, ale dzięki ramkom Selfie Frames można przenieść świąteczną radość na inny poziom. Są one doskonałym dodatkiem do przyjęcia bożonarodzeniowego w pracy lub na imprezę towarzyską lub rodzinną w świątecznym nastroju. Stwórz swój projekt ze świątecznym akcentem, który jest odpowiedni dla Twojej branży, miejsca lub wydarzenia. 

  1. Konferencje biznesowe

Konferencje biznesowe mogą stać się dość ekskluzywnymi wydarzeniami. Pomóż wszystkim się rozluźnić i połączyć różne stoły, zespoły i firmy, które zebrały się, aby wziąć udział w konferencji. Dodaj unikalny hashtag do niestandardowej ramki, aby ułatwić udostępnianie konferencji w mediach społecznościowych i zwiększyć świadomość na jej temat.  

  1. Święta narodowe

Pozwól swoim gościom być dumnymi ze swoich świąt narodowych i świętować w tradycyjnym stylu. Niezależnie od tego, czy świętują Dzień Świętego Patryka, Noc Ogniska czy Noc Spalenia, połączenie tradycji z nowoczesnym akcentem w ramce do selfie sprawi, że dzień i noc będą dla nich niezapomniane. Niestandardowa ramka może zaoferować Chwila o północy na Nowy Rokogniste selfie na Bonfire Night lub słodkie zdjęcie na Wielkanoc! Twoje możliwości projektowe są nieograniczone! 

  1. Uroczystości rocznicowe

Zaznacz ważny kamień milowy pary niezapomnianą nocą. Mogą świętować swoje rocznice ślubu i sprawić, że będzie to jeden z albumów dzięki Selfie Frames. Zainspirują one gości do robienia niezapomnianych zdjęć podczas tych wielkich uroczystości, gdy wszyscy ich bliscy są w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jest to rubinowa, złota czy platynowa rocznica, niestandardowa ramka do selfie pomoże idealnie uchwycić ten moment.  

  1. Fantazyjny strój

Nigdy nie ma złego czasu na przebieraną imprezę! Nie trzeba szukać dalej niż niestandardowa ramka do selfie jako idealny dodatek do arsenału planowania imprez. Przynieś fotobudkę wypełnioną rekwizytami do zdjęć, a sprawisz, że impreza przebierana będzie jeszcze bardziej wyszukana. Z ramką w ręku na pewno uchwycisz każdy głupi kostium. Bądź straszny na Halloween, retro lub w stylu vintage, lub błyszczące na imprezę księżniczki. Wymówki na przebieraną imprezę są nieograniczone, podobnie jak możliwości projektowania. 

Ramki do selfie na każdą okazję

Potrzebujesz ramki do selfie na nadchodzące wydarzenie? Oferujemy dwie fantastyczne opcje: albo nasze Ramki A0 które są idealne do zdjęć grupowych; lub nasze mniejsze Ramki A1 które są idealne do uchwycenia tych bardziej intymnych chwil między parami, ukochanymi lub najlepszymi przyjaciółmi.