Ekskluzywny wywiad z artystą komiksowym Marvela Kevem F. Sutherlandem

Artysta komiksowy Kev F Sutherland

Niewiele osób zna świat komiksów tak dobrze jak Kev F Sutherland. Pracował z niektórymi z najbardziej znanych serii franczyzowych, takich jak Marvel's Doctor Strange, The Beano i Viz. Byliśmy podekscytowani i zaszczyceni, że mogliśmy porozmawiać z Kevem i omówić wieloaspektowy krajobraz komiksów.

Od nostalgicznych pasków, takich jak Dennis the Menace i Bash Street Kids, przez klasyczne tytuły, takie jak 2000AD i Ghost Rider, aż po samodzielnie opublikowane adaptacje Szekspira i biblijnych powieści graficznych, jego kariera była bogata i różnorodna.

Wiele talentów

Poza znakomitą karierą w branży komiksowej, Kev odcisnął również swoje piętno w występach na żywo. Jako twórca The Sitcom Trials i członek The Scottish Falsetto Sock Puppet Theatre, pokazał również swój talent komediowy.

Nasza szeroko zakrojona dyskusja nie tylko powraca do historii komiksów, ale także zagłębia się w takie tematy jak:

  • Sposób, w jaki sztuka komiksowa ewoluowała na przestrzeni czasu.
  • Jak sztuczna inteligencja zmienia przyszłość artystów komiksowych.
  • Fascynujące połączenie literatury szekspirowskiej i sztuki komiksowej Keva, w szczególności jego najnowsza powieść graficzna, Richard Trzeciteraz dostępny na Kickstarter.

Komiksowa rozmowa

Poświęć chwilę na zapoznanie się z tą wciągającą rozmową, a nawet zasubskrybuj kanał YouTube Solopress, aby uzyskać więcej treści na tematy związane z marketingiem, projektowaniem i drukiem.

przycisk subskrypcji

Ten wywiad oferuje wnikliwe spojrzenie na świat komiksów z perspektywy doświadczonego artysty. Od jego debiutanckiej powieści graficznej Findlay Macbeth W 2020 roku do jego wysiłków edukacyjnych w Comic Art Masterclasses, pasja i mistrzostwo Keva są oczywiste.

Chcesz dowiedzieć się więcej o sztuce komiksowej? Odwiedź Oficjalna strona Keva aby uzyskać szczegółowe informacje na temat jego mistrzowskich kursów komiksu.