Okładka książki Think In Colour zmienia kolor po dotknięciu

Okładki książek Think in Colour

Belgijski projektant graficzny Hugo Puttaert, założyciel studia projektowego Visionandfactory w Brukseli, zachęca nas wszystkich do Myśl w kolorze w swojej najnowszej książce...

Okładki książek Think in Colour

Wizualna podróż do wpływowego projektu graficznego autorstwa Hugo Puttaert który wzywa nas do Myśl w kolorzeNawet okładka tej nowej książki wybucha kolorem, gdy powierzchnia jest pocierana.

Hugo Puttaert i Visionandfactory pracowali jako projektanci i konsultanci dla wielu firm i organizacji kulturalnych od czasu założenia studia w 1990 roku. Puttaert jest również profesorem w Sint Lucas University College of Art and Design w Antwerpii, a także redaktorem naczelnym i dyrektorem kreatywnym Addmagazine.be, magazynu skupiającego się na najnowocześniejszych projektach graficznych z Belgii i innych krajów.

"Zbyt często design jest wykorzystywany jedynie jako modny lubrykant ułatwiający marketing czegokolwiek i czegokolwiek" - mówi Hugo Puttaert o designie. "Ale tak naprawdę w designie nie chodzi o produkt, ale o działanie".

Think in Colour, wydana przez MER Paper Kunsthalle, jest już dostępna w cenie 45 euro (ISBN 978-94-9177-518-5).

Zmiana kolorów okładek książek

Wewnętrzne strony książki Think in Colour

Okładki książki Think in Colour

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.