miniBIGS: Popkulturowe minifigurki Lego na zamówienie!

niestandardowe figurki minibigs


MiniBiGS Zrób wielką zabawę z małych elementów! Innowacyjny, niestandardowy produkt z USA Lego Minifig Sprzedawcy szturmem zdobywają świat dzięki tym małym cudom drukowanym tamponem. 

 niestandardowe figurki minibigs

Jak zaczęło się MiniBiGs

Al i Shannon Hernadi tworzą zespół MiniBiGs, który powstał 5 lat temu z miłości do Lego i starych minifigurek Lego. Wkrótce zdali sobie sprawę, że brakuje fajnych figurek popkulturowych i wojskowych - więc zaczęli tworzyć własne!

Najpierw zaczęli od nałożenia i uszczelnienia setki naklejek wodnych (naklejek ślizgowych). Zdając sobie sprawę, że było to zbyt czasochłonne, przeszli teraz na tampodruk, który jest znacznie szybszy i trwalszy.

figurki lego

StarWars Custom Minifigs - Kup w sklepie internetowym MiniBiGs!

Czym jest tampodruk?

Tampodruk to proces drukowania, który może przenosić obraz 2D na obiekt 3D, będący formą druku offsetowego. Obraz jest przenoszony za pomocą silikonowej podkładki na podłoże i jest zwykle używany do drukowania na obiektach, które są trudne do wydrukowania, takich jak produkty o dziwnych lub małych kształtach.

Co można kupić na MiniBiGs.com?

Chłopaki z MiniBiGs otrzymywali prośby o wszelkiego rodzaju szalone postacie, ale nie trzymali się tylko jednej rzeczy - znaleźli całą masę niesamowitych akcesoriów i broni, które pomogą uczynić zwykłe minifigurki bardziej zabawnymi.

Kaski Lego Minifig

Powyżej: Tylko ułamek niesamowitych akcesoriów dostępnych w sklepie MiniBiGs.com

walkingdeadminifigs

Minifigurki o tematyce Walking Dead

Dookoła świata

MiniBiGs są wysyłane z Warren, Michigan i dostarczone do w każdym zakątku świata. Ich misją jest zaangażowanie wszystkich, młodych i starych, chłopców i dziewczynki, w zabawny świat minifigurek, obiecując coś dla każdego! kopia throneofbricks

Minifigurki związane z grą Game of Thrones.

Wskazówki dotyczące sukcesu

Al Hernadi, właściciel firmy, powiedział o założeniu własnego biznesu: "Kiedy twoja praca jest aktywnością lub hobby, które naprawdę lubisz, wtedy wszystkie twoje wysiłki nie są tak naprawdę odczuwane jako praca. Najlepszą częścią pracy w Minibigs jest obserwowanie, jak nasze produkty wpływają na życie naszych klientów i ile szczęścia im przynoszą".

Sprawdź Minibigs.com dla najfajniejszych minifigurek Lego i niestandardowych akcesoriów!

4 KOMENTARZE

  1. Są niesamowite, znam wielu ludzi, którzy zaczęli kolekcjonować Lego jako dorośli, a to jest zdecydowanie dla nich.

    Być może będę musiał kupić mini smoka, tylko dlatego, że jest uroczy.

  2. To jest genialne! Uwielbiam figurki z Gry o Tron, zwłaszcza małego smoka (chociaż trzeba przyznać, że Danerys jest z pewnością piękniejsza w telewizji niż w kreacji lego)!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.