Najlepsze plakaty panto 2013 roku

Plakaty Pantomimy 2013 - Guziki


Mężczyźni przebrani za kobiety, kobiety przebrane za mężczyzn i byłe gwiazdy reality TV wykorzystujące swoje ostatnie sekundy sławy, aby wyrwać trochę więcej gotówki, zanim zejdą z powrotem w zapomnienie. Sezon na pantomimy jest w pełnym rozkwicie w kinie w pobliżu. O tak! Ale która z tych kwintesencji brytyjskiego showbiznesu może poszczycić się również jedną z najlepszych Najlepsze plakaty panto 2013 roku?

Aladyn

Plakaty panto Aladyn

Aladyn, biegnący na New Wimbledon Theatre w Londynie do 11th W styczniu w pantomimie zadebiutuje komediantka i pisarka Jo Brand jako Dżin z Pierścienia.

Buttons: Kolejna historia Kopciuszka

Plakat panto Buttons

Buttons: Another Cinderella Story, działający w Rosemary Branch teatr w Londynie do 7th January to przewrotna wersja klasycznej baśni o Kopciuszku.

Jaś i Małgosia

Hansel and Gretel panto poster

Jaś i Małgosia, biegnący na Centrum Sztuki Browar w Kendal do 29th Grudniowy, folkowy program świąteczny dla całej rodziny.

Jack i łodyga fasoli

Jack i łodyga fasoli - plakat panto

Jack i łodyga fasoli - zdjęcie plakatu

Jack i łodyga fasoli, biegnący na Lyric Hammersmith teatr w Londynie do 4th Styczeń ma wszystkie niesamowite cechy tradycyjnego panto, ale z nowoczesnym akcentem. Tak jak ten uderzający i oryginalny projekt plakatu, przedstawiający krowę kochającą zumbę.

Mother Goose

Plakat panto "Mother Goose

Zdjęcie plakatu Mother Goose

Mother Goose, działająca pod adresem Montgomery w Sheffield od 10th Od stycznia do 18 stycznia odbywa się coroczna pantomima Wales Methodist Panto Players.

Peter Panto i niesamowity Stinkerbell

Peter Panto i niesamowity plakat Stinkerbell

Peter Panto And The Incredible Stinkerbell, działający pod adresem Teatr Tron w Glasgow do 4th January, to kolejny kawałek współczesnego dzieła teatralnego - z pasującym do niego projektem plakatu.

Pinokio

Plakat panto Pinokio

Pinokio otwiera się w Stary Rynek teatr w Brighton i Hove od 28th Grudzień do 2i Styczeń. Miejmy nadzieję, że wyobraźnia dzieci i rodziców oglądających ten serial jest tak sprawna, jak ten zachwycający projekt plakatu.

Kot w butach

Puss in Boots panto poster

Kot w butach, biegnący na Hackney Empire w Londynie do 5th Styczeń to "radośnie eklektyczne" panto według krytyka teatralnego gazety Metro. Zwróć także uwagę na te banery na latarniach na Mare Street.

Baner panto na londyńskiej latarni

Śpiąca Królewna

Plakat przedstawienia Śpiąca Królewna

Śpiąca Królewna, biegnąca na Mercury Theatre w Colchester do 11th Styczeń, w komplecie z królikami grającymi na banjo.

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Plakat panto Królewna Śnieżka

Chyba powinniśmy włączyć naszą lokalną pantomimę do tej parady plakatów panto. Królewna Śnieżka, z Lisą Riley z Emmerdale w roli głównej, jest pokazywana w Pawilon Cliffs teatr w Southend-on-Sea do 4th Styczeń. Jeśli chodzi o projekt plakatu, jest on zgodny ze znanym stylem, który co roku można zobaczyć w wielu miastach w Wielkiej Brytanii.

Cudowny Czarnoksiężnik z krainy Oz

Plakat panto "Czarnoksiężnik z krainy Oz

Cudowny Czarnoksiężnik z krainy Oz, wyświetlany pod adresem Elgiva w Buckinghamshire do 4th W styczniu Dorotka, Blaszany Drwal, Lew i Strach na Wróble podążają żółtą ceglaną drogą i walczą ze złą czarownicą i jej latającymi małpami.

Drukowanie plakatów

3 KOMENTARZE

  1. Pewien chłopak w Preston zajadał się czekoladowymi "guzikami", kupując Małgosię, którą zamienił na samochodowego "Jasia i Małgosię", ale jego "Matka Gęś" podniosła "Dzwoneczka", ponieważ wolałaby nowego "Kota w butach" w nowym "śnieżnobiałym" kolorze, który był sprzedawany w nowym sklepie "Pinocchios". w nowym, "śnieżnobiałym" kolorze, który był sprzedawany w nowym sklepie "Pinocchios", ale jej pogarda nie trwała długo, ponieważ pod koniec dnia patrzyła na niego, gdy spał i myślała, że jesteś prawdziwą "Śpiącą Królewną", a czasami trochę "Czarnoksiężnikiem Ozem".

  2. Kilka pięknych plakatów, znając i lubiąc The Lyric w Hammersmith, ten plakat Jack & the Beanstalk idealnie pasuje do ich osobowości.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.