Niesamowita iluzja optyczna papierowego dinozaura - musisz obejrzeć ten film!

Iluzoryczne papierowe rękodzieło - optyczny dinozaur

Iluzjonista optyczny Brusspup powraca na YouTube z kolejnym niesamowitym trikiem wizualnym. Tym razem przysięgniesz, że ten papierowy dinozaur T-Rex patrzy bezpośrednio na CIEBIE!

Star-o-saurus Papercraft

Co sądzisz o zabawnym kawałku Brusspup papercraft? To jak ten uroczy papier Dinozaur T-Rex jest w rzeczywistości opętany i może śledzić każdy twój ruch w pokoju. Nieco zakręcony umysł, nawet gdy odkryjesz sekret wideo w 1:33.

Nic więc dziwnego, że ten pomysłowy i zabawny film na YouTube obejrzało już ponad 2,3 miliona osób w mniej niż 5 dni.

Oto, co tylko niewielka część widzów powiedziała o najnowszej iluzji optycznej Brusspup na YouTube:

"Nazywa się to iluzją pustej twarzy". -Cardinal8910

"Chcę taki na moje biurko w pracy!" -djflatline86

"To przerażające jak diabli". -Holeson36

"Zawsze mam wrażenie, że ktoś mnie obserwuje. I nie mam prywatności, ohhhh woahhh." -Jxudo

"Twoje oczy mogą cię okłamywać, nie zawsze im ufaj." -Michael Wilson

"To super niesamowite! Mój mózg teraz eksploduje." -Michelle Taylor

"Genialna iluzja i naprawdę prosta. Bardzo, bardzo fajna." -Mike Parsons

"Myślałem, że to CG. Tektura - rozwalony umysł." -Shawn Driscoll

Jak to jest zrobione

Iluzja optyczna dinozaura Brusspup Papercraft

"Ten film jest oparty na słynnej iluzji smoka, która została zainspirowana przez Jerry Andrusmówi Brusspup. "Kolejną rzeczą, którą zawsze chciałem wypróbować, była duża wersja. Oryginalny plik miał około 9 stóp x 9 stóp. Musiałem podzielić obraz na cztery pliki, aby drukarka w mojej lokalnej drukarni mogła go wydrukować. Odrysowałem wszystkie elementy na tekturze, której użyłem do zbudowania konstrukcji nośnej dla wydruków. Użyłem małych kawałków kartonu i gorącego kleju, aby struktura była naprawdę solidna".

"Jednym z problemów było to, że papier dla dużego dinozaura był naprawdę błyszczący" - dodaje Brusspup. "Więc jeśli przyjrzysz się uważnie, możesz zobaczyć odbicie oczu na 'górnym' i bocznych panelach. Kupiłem matowy spray, aby spróbować zminimalizować odbicia. Trochę się udało. Ogólnie byłem zadowolony z rezultatów".

Opticalmus Prime

Brussup stworzył również wiele innych niesamowitych iluzji optycznych na swojej popularnej stronie internetowej. YouTube kanał, w tym:

Niesamowite iluzje anamorficzne

Iluzja Pac-Mana

Iluzja basenu

18 KOMENTARZE

  1. Bardzo sprytne, cieszę się, że wyjaśniono mi, jak działa ta iluzja, zastanawiałoby mnie to godzinami.

  2. Pamiętam jego kostkę Rubix sprzed jakiegoś czasu - świetna lekcja dla wszystkich marketerów, nie musisz budować świata, aby wywrzeć wpływ, po prostu spraw, aby to, co masz, miało znaczenie!

  3. Są niesamowite, mój chłopak pokazał mi ten filmik niedawno i żadne z nas nie miało pojęcia, jak to zostało zrobione 🙂

  4. Myślę, że to jest po prostu genialne. Taka prosta iluzja, ale nawet gdy widzisz, jak to się robi, nie odbiera to żadnej przyjemności z tego.

  5. Uwielbiam tego papierowego dinozaura, naprawdę dobrej jakości, uwielbiam kolor i genialne, że wygląda, jakby się poruszał. Pracuję jako niania i dzieci pokochałyby to, świetnie wyglądałoby też w biurze!

  6. Są niesamowite, dinozaur jest po prostu uroczy, a but jest po prostu wow. Podoba mi się, jak są pokazane pod różnymi kątami, niesamowita robota.

  7. Bardzo sprytne! Na początku trudno było się zorientować, co się właściwie dzieje. Iluzje anamorficzne są również wyjątkowo dobre.

  8. Dinozaur jest taki sprytny, wygląda niesamowicie. Uwielbiam też iluzję przedmiotów na biurku, wyglądają tak realistycznie, że nie można sobie wyobrazić, że jakakolwiek sztuczka jest wykonywana na twoich oczach

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.