11 świetnych zastosowań tagów swing

Wyróżniony baner graficzny dla 11 zastosowań tagów swing

Przy odrobinie zastanowienia, znaczniki huśtawki może być czymś więcej niż tylko małym przywieszki kartonowe na sznurku...

Wyróżniony baner graficzny dla 11 zastosowań tagów swing

A swing tag to prosty, ale przyciągający wzrok i skuteczny sposób, aby nadać swoim towarom i produktom "odrobinę więcej"; ten "chodź i weź mnie teraz" natychmiastowy, nieodparty urok, który często może być kluczową różnicą między przekształceniem przeglądarki w kupującego.

Swing tag może również uratować dzień, gdy etykieta samoprzylepna co sprawia, że przywieszki wahadłowe są idealnym rozwiązaniem do etykietowania. Oczywiście są one również dwustronne, dzięki czemu użytkownik może przekazać więcej informacji. Co więcej, projekt przywieszki wahadłowej jest praktycznie nieskończona, co oznacza, że ich zastosowanie w Twojej firmie lub organizacji również może być nieograniczone.

Oto 11 sprytnych sposobów na wykorzystanie tagów swing:

1. Dołącz do produktów, aby promować swoją ogólną markę, tj. stronę internetową, inne punkty sprzedaży i dane kontaktowe.
2. Dołącz do produktów, aby dać potencjalnym nabywcom więcej informacji, takich jak cena, rozmiar, składniki, data przydatności do spożycia itp.
3. Sprzedawaj krzyżowo swoje towary, tworząc "kolekcje" swoich produktów, aby pomóc w natychmiastowej identyfikacji pasujących produktów.
4. Reklamuj wyprzedaż: użyj przywieszek dołączonych do zwykłych toreb transportowych przed wydarzeniem, aby je promować, bez konieczności ponownego drukowania toreb.
5. Zwrócenie uwagi na określony produkt, który być może został zatwierdzony przez celebrytę lub o którym napisano w czasopiśmie lub gazecie: "As featured in The Times". "Używany przez XXXX."
6. Użyj znacznika swing w konkursie i poproś klientów o umieszczenie znaczników w odpowiednich miejscach.
7. Wyświetlaj serię kolorów lub próbek - pomyśl o kilku metkach związanych ze sobą, które rozchodzą się jak paczka kart.
8. Do pakowania prezentów w celu promowania firmy wśród nowych odbiorców - w przypadku gdy wiadomo, że produkt jest kupowany jako prezent.
9. Restauracje mogą wykorzystywać je do dołączania do zwykłego menu w celu promowania sezonowych ofert specjalnych.
10. Wykorzystaj je do dekoracji - stwórz mobile i chorągiewki przy użyciu markowych tagów, aby ozdobić front sklepu lub witrynę.
11. Zbieranie danych klientów poprzez dodanie formularza opinii klienta/formularza kontaktowego na odwrocie.

Nie zapomnij przygotować planu ich przymocowania. Sznurek tworzy klimat vintage, podobnie jak ładne wstążki. Cienki przewód (na przykład używane przez kwiaciarnie) są bardziej miejskie i eleganckie, a hessian lub podobny materiał jest przyjazny dla środowiska.

Mamy nadzieję, że to ci pomoże! Uważamy, że są to ukryte klejnoty świata druku.

1 KOMENTARZ

  1. Świetne pomysły. Wykorzystałem jeden z nich w konkursie, w którym można było wygrać pluszowego misia podpisanego przez Julesa Hudsona (z Escape To The Country) - prowadzę jego grupę fanów. Pluszak był zbyt ładny i nie miał dobrego miejsca na podpis, więc kupiłem jeden z nich, aby podpisał się i umieścił wokół misia.

    Myślę, że to świetny pomysł na konkurs, w którym ludzie muszą robić zdjęcia tagów marek w różnych miejscach.

    Można by je przyczepić do balonów i wysłać, by sprawdzić, gdzie trafią, a dla tych, którzy je znajdą, przygotować nagrody. Kiedy miałem 14 lat, wypuściłem balon wypełniony helem... był to zwykły balon, na którym umieściłem swój adres. Wypuściłem go sprzed mojego starego domu w Bath, a trzy miesiące później dostałem list od kogoś z południowych Niemiec, kto znalazł go w pobliżu swojego domu i odesłał mi balon. Było super.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.