10 zalet wizytówek

Technologia cyfrowa zmieniła sposób nawiązywania kontaktów biznesowych. Ale czy w erze LinkedIn Wizytówki nadal skuteczne?

Absolutnie. Oto 10 zalet wizytówek, o których nie należy zapominać...

1. Niedrogi sposób na promocję marki

Tanie wizytówki można zamówić hurtowo za stosunkowo niską cenę. Liczba wydruków jest elastyczna - zmieniaj ilość w zależności od tego, ile prawdopodobnie będziesz ich używać na co dzień. Załóżmy, że pewnego miesiąca wybierasz się na targi branżowe i możesz zwiększyć zamówienie z krótkim wyprzedzeniem.

Opłacalne jest również drukowanie dla wielu osób, ale z różnymi nazwiskami - na przykład dla zespołu sprzedaży.

2. Fantastyczny na imprezy i wystawy

Wystawy i targi stanowią doskonałą okazję do promowania marki i budowania bazy kontaktów. Takie wydarzenia są idealne do nawiązywania nowych kontaktów i sprzedaży.

Często jednak potencjalni potencjalni klienci odchodzą, aby zastanowić się, czy dokonać zakupu, czy też podjąć dalsze działania - w tym miejscu wymiana wizytówek jest nieoceniona, zapewniając im dane kontaktowe, gdyby chcieli się skontaktować.

Ponadto, jeśli jesteś wystawcą na targach, nie zajmują one miejsca na Twoim stoisku i dają ludziom przypomnienie o Twojej marce, które mogą zabrać ze sobą.

3. Coś namacalnego - biznesowy odpowiednik płyt winylowych

Ludzie coraz częściej wybierają papierowe kopie. Coś, co mogą trzymać i poczuć. Wystarczy spojrzeć na wzrost sprzedaży książek i trwające odrodzenie winylu. Wizytówki są częścią tego analogowego renesansu.

To mała część Twojej marki, którą ludzie mogą zabrać do domu - przypiąć na lodówce lub włożyć do stojaka na listy. Spraw, by ludziom trudniej było je wyrzucić dzięki solidnemu projektowi i treści, która pokazuje, w jaki sposób Twoja usługa może rozwiązać ich problemy.

4. Łatwość dystrybucji i wyświetlania

Drukowane wizytówki mogą również pełnić funkcję statycznego wyświetlacza, z którego ludzie mogą je odbierać, gdy przechodzą obok.

Wystaw je w dowolnym miejscu, w tym:

 • Blat sklepowy
 • Przypięty na biurowej tablicy ogłoszeń
 • Umieszczony w uchwycie ekspozycyjnym

Upewnij się, że Twoja nazwa i firma są widoczne, gdy są wyświetlane - zastanów się, czy odpowiednie informacje znajdują się nad zakładką? Dokładne przemyślenie Co powinno znaleźć się na wizytówce zanim trafi do druku, to dobrze wykorzystany czas.

5. Idealny dla niektórych branż i miejsc pracy

Nasze życie toczy się na laptopach i smartfonach. Często jednak wystarczy tylko namacalna wizytówka - na przykład, jeśli pracujesz na lądzie lub w centrum wystawowym ze słabym Wi-Fi.

Pomyśl o następujących małych firmach:

 • Budowniczowie a architekci krajobrazu używają wizytówek do przekazywania szczegółowych informacji, gdy zawodzi sygnał komórkowy
 • Hydraulicy a elektrycy używają ich, aby pokazać się potencjalnym klientom z pilnym problemem
 • Architekci krajobrazu użycie Wizytówki ogrodnicze zdobywanie stałych klientów i poleceń dla nowych klientów
 • Jedzenie uliczne stragany wykorzystują je jako niedrogie narzędzie marketingowe do promowania swojej marki na miejscu

6. Zapamiętuje adresy e-mail użytkownika

Numery telefonów, adresy e-mail i nazwiska łatwo zapomnieć. Wizytówki zapisują te informacje w jednym miejscu, dzięki czemu można je sobie przypomnieć długo po spotkaniu z daną osobą.

Mogli nawet użyć Twojej wizytówki, aby utworzyć kontakt w swoim telefonie lub służbowej poczcie e-mail. To świetny przykład na to, jak wizytówki i marketing cyfrowy wzajemnie się uzupełniają.

7. Bardziej widoczny niż e-mail

Wysyłasz komuś wiadomość e-mail na temat swojej marki. Wygląda świetnie i zawiera kluczowe informacje. Ale spełnia swoje zadanie tylko wtedy, gdy ludzie go otwierają.

Wizytówka to stałe, fizyczne przypomnienie o Twojej marce. Ludzie nie patrzą na nie przez cały czas, ale jeśli mają je na swojej tablicy ogłoszeń, biurku lub lodówce w domu - jesteś na ich linii wzroku bardziej niż w przypadku wiadomości e-mail.

8. Pozostawia trwałe profesjonalne wrażenie

Nic tak nie świadczy o profesjonalizmie, jak wizytówka towarzysząca uściskowi dłoni po spotkaniu z klientem, wydarzeniu networkingowym lub zakończonej pracy.

Posiadanie wizytówki mówi wiele o tobie i twojej firmie, ale z osobistym akcentem. Wręczając ją klientowi, pokazujesz, że jesteś wiarygodnym przedstawicielem swojej firmy, co może pozostawić trwałe wrażenie.

9. Kieszonkowy rozmiar do noszenia przez cały czas

Trzymaj karty w kieszeni, gdy pracujesz, a nawet gdy nie pracujesz - nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się okazja. Te małe i zwięzłe narzędzia promocyjne zajmują niewiele miejsca, ale mogą pomóc w wykorzystaniu nieoczekiwanych okazji.

Poświęć czas na projekt i treść. To da ludziom:

 • Jasny obraz tożsamości marki
 • Kluczowe komunikaty w formie korzyści
 • Wszystkie informacje potrzebne do skontaktowania się z użytkownikiem

Kompaktowy charakter Wymiary wizytówki Dzięki temu można je wygodnie nosić przy sobie w każdej sytuacji.

10. Pomaga wizualnie zapamiętać markę

Wizytówki pozwalają na odważne budowanie marki. Są okazją do wykorzystania silnych wizualizacji i grafiki do reklamowania siebie i swojej firmy.

Bądź kreatywny podczas rozważania Pomysły na projekt wizytówki i wykorzystanie ich do stworzenia własnej grafiki. Dołącz logo, zdjęcia i przyciągające wzrok kolory, aby stworzyć obraz swojej marki. Dobrze zaprojektowana wizytówka jest oknem na to, co oferuje Twoja firma i może pomóc w jej zapamiętaniu.

3 KOMENTARZE

 1. Wspaniale, że wspomniałeś o tym, że posiadanie wizytówek może pomóc poprawić widoczność Twojej firmy. Chcę założyć firmę w tym roku, więc myślę o zatrudnieniu drukarni, która wykona dla mnie kilka wizytówek. Zamierzam poszukać renomowanej drukarni, która wykonuje wizytówki.

 2. Fajnie, że wspomniałeś o tym, że posiadanie własnych wizytówek to świetny sposób na budowanie świadomości marki swojej firmy. Myślę o założeniu własnej firmy, więc prawdopodobnie będę chciał zatrudnić drukarnię, aby stworzyła dla mnie kilka wizytówek. Zamierzam poszukać renomowanej drukarni w mojej okolicy, która wykonuje wizytówki.

 3. Zgadzam się, że dobra wizytówka jest odzwierciedleniem tożsamości marki i każdy będzie patrzył na wizytówkę, jeśli jest wyjątkowa i dobrze wygląda. Jest to coś, co mój kuzyn powinien rozważyć, ponieważ mówił o otwarciu własnej firmy zajmującej się czyszczeniem dywanów w przyszłym roku. W związku z tym pomogę mu znaleźć dobrą drukarnię w okolicy, aby mógł uzyskać szablony i wydrukować kilka wizytówek.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.