Kreatywne i stylowe opakowania burgerów

nielegalne pakowanie burgerów przez isabellę rodriguez

Aby uczcić Narodowy Dzień Burgera, przyglądamy się niektórym z najbardziej kreatywnych i stylowych opakowań burgerów, które zostały stworzone przez innowacyjnych projektantów. 

Te odważne i pomysłowe projekty mogą sprawić, że będziesz mieć ochotę na pyszne smakołyki, które zawierają!

Nielegalny Burger

Zaprojektowane przez Isabellę Rodriguez dla tego słynnego lokalu z burgerami w Oklahomie w USA, opakowanie nawiązuje do "kryminalnej" estetyki. Dzięki kontrastującej palecie kolorów, silnym ikonom i określonej teksturze, jest to kapryśne podejście do pakowania burgera i frytek. Nawet opakowanie na przyprawy zostało odpowiednio dopasowane.

Kreatywne i stylowe opakowanie na nielegalnego burgera

nielegalne pakowanie burgerów przez isabellę rodriguez

Restauracje MOSES

Zaprojektowany przez Tomera Zakai i Fogel Ogilvy dla ta popularna sieć w IzraeluOdmiany odważnego opakowania zostały stworzone dla wszystkiego, od legendarnego Artburgera po paski kurczaka. W celu stworzenia radosnego i szczęśliwego uczucia, które klienci kojarzą z restauracją, wykorzystano żywe kolory i kreskówkową grafikę.

kreatywne i stylowe opakowania na burgery dla restauracji moses w izraelu

Hot Dang

Świeże i zabawne opakowania zostały zaprojektowane dla amerykańskiej firmy produkującej całkowicie naturalne burgery wegetariańskie. Białe pudełka mają jaskrawe, kolorowe etykiety i graficzną typografię, aby zapewnić poczucie czystej zabawy. To kreatywne i stylowe opakowanie na burgery zostało stworzone przez Make and Matter w Teksasie, USA.

Kreatywne i stylowe opakowania na burgery

niesamowite opakowanie na burgera

Togo Burger

Opakowanie Togo Burger, zaprojektowane z myślą o wyjątkowo wygodnym posiłku na wynos, mieści burgera, frytki i napój. Zmniejszając objętość nawet o 50%, zostało zaprojektowane tak, aby było bezpieczne, praktyczne i można je było nosić jedną ręką.

Bardzo wygodne, kreatywne i stylowe opakowanie na burgery Togo

 Cheeseburger Couture

Zabawny sposób na pakowanie prezentów - zwłaszcza pudełek i książek - to papier pakowy z nadrukiem przypominającym elementy idealnego cheeseburgera. Zaprojektowany przez Sarah Fay i Justina Colta z Nowego Jorku, USA, jest częścią kampanii Gift Couture na Kickstarterze. Czy jest lepszy sposób na prezent dla fana burgerów w swoim życiu?

papier do pakowania burgerów gift couture

a19e8b57f5f9296a458f243514c3b171_large

1 KOMENTARZ

  1. Z pewnością sprawiają, że tradycyjne podejście wygląda nudno! Szczególnie podoba mi się opakowanie Illegal Burger - naprawdę odważne i kultowe.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.