10 epickich porażek logo biznesowego - co sobie myślałeś?

Logo kurczaka Dirty Bird, które wygląda fallicznie

Możesz być zszokowany i zaczerwieniony, gdy je zobaczysz epickie błędy logo - jesteśmy pewni, że przedsiębiorstwa za logo też są!

Poważnie, co ty sobie myślałeś? Nie możemy do końca zrozumieć tych logo. Czy był to jakiś freudowski poślizg, czy też projektanci zemścili się na trudnym kliencie?

1. Smażony kurczak Dirty Bird

Logo kurczaka Dirty Bird, które wygląda fallicznie

Dirty Bird sprawił, że ludzie zaczęli ostatnio skrzeczeć z powodu tego logo w Cardiff. Klientka Abigail Griffiths powiedziała,

"Stałem w kolejce z moimi dwoma młodymi synami, kiedy spojrzałem na logo i zdałem sobie sprawę, co ono reprezentuje. To nie jest coś, co powinno być pokazywane dzieciom".

Ptak rozprowadzał również plakaty z napisami "Dotknij mojego uda" i "Dotknij mojej piersi".

2. Doughboys

Złe logo firmy Doughboys przedstawia litery "d" i "b" zwrócone do siebie, co wygląda jak męskie genitalia.

Było to oryginalne logo Doughboys, które nie przyjęło się zbyt dobrze i nie przetrwało zbyt długo. Diana Cabrera został poproszony o zaprojektowanie bardziej gustownej grafiki w 2012 roku.

3. Archidiecezjalna Komisja ds. Młodzieży Kościoła Katolickiego

logo komisji młodzieżowej kościoła katolickiego przedstawia poczerniałą sylwetkę księdza z białą sylwetką małego dziecka na wysokości bioder księdza

Logo Archidiecezjalnej Komisji ds. Młodzieży Kościoła Katolickiego zostało zaprojektowane i opublikowane w 1973 roku. Jesteśmy przekonani, że logo to nigdy nie zostanie opublikowane w XXI wieku.

4. Centrum Pediatryczne Arlington

Arlington Paediatric Center - logo przedstawia wysoką męską sylwetkę kładącą dłoń na małej sylwetce na wysokości bioder.
Czy zabrałbyś tam swoje dziecko? Po prostu nie. Zawiodłeś Arlington. Zdejmij to teraz!

5. Sun Rise Sushi

dziwne i bardzo niegrzeczne logo sun rise sushi ma zaokrąglony, ciemnoczerwony obiekt, który ma być słońcem za żółtym domem w japońskim stylu - jednak wygląda zupełnie inaczej

Co można powiedzieć o tym zdjęciu? Jeśli dobrze się przyjrzysz, zobaczysz, że powinno to być czerwone słońce siedzące za żółtym domem. Ale bądźmy szczerzy, to nie jest to, co ktokolwiek z was zobaczył jako pierwsze.

6. Styl

Zabawne logo "A Style" ma gigantyczne, zaczernione "A" z dwoma zaokrąglonymi czarnymi punktami - co sprawia, że całość wygląda jak pozycja seksualna.
To brudna robota, ale A Style z pewnością ją wykona. A Style to włoski producent odzieży z siedzibą w Mediolanie, a to logo pojawiło się przed ubraniami, kiedy firma została założona w 1991 roku. Marketing "goryli" został już dawno przyjęty przez firmę, która kiedyś umieściła ten symbol na światłach drogowych w całym Mediolanie.

7. Mont Sat

Logo Mont Sat przedstawia bezczelnie wyglądającą antenę satelitarną z masywnym prętem wychodzącym z osobliwego miejsca
Mont-Sat wysyła tutaj wszystkie właściwe sygnały i pokazuje, że mają się z czego cieszyć.

8. Lekarze komputerowi

logo computer doctor fail - przedstawia mysz komputerową o fallicznym wyglądzie

Mogą nazywać siebie "lekarzami", ale nie ma możliwości, by naprawili ten epicki błąd.

9. Mamma's Baking

Logo Mamma's baking przedstawia sylwetkę piekarnika - która podwaja się, aby wyglądać jak kobieta z dużym biustem z ogniem na niegrzecznej części spódnicy

To dopiero gorąca mamuśka!

10. Przeznaczenie

Zabawne porównanie logo Destiny do krocza żołnierza

Użytkownik Reddita, Starboy11, dokonał cudownego porównania krocza Master Chiefa z nowym logo gry Destiny od Bungie. Sam Prell podzielił się nim na joystiq, stwierdzając,

"Kiedy jesteś artystą, inspiracja może przyjść z każdego miejsca. Piękna scena natury. Abstrakcyjna forma gliny. Krocze cybernetycznego superżołnierza".

7 KOMENTARZE

  1. Najbardziej przerażające jest to, że są ludzie, którym zapłacono za ich wymyślenie!

  2. Nie rozumiem, w jaki sposób Dirty Bird Fried Chicken nr 1 można uznać za porażkę pod jakimkolwiek względem. Uważam, że jest idealny. Nr 3. Z drugiej strony Archidiecezjalna Komisja Młodzieży Kościoła Katolickiego. Jeśli to prawda, to jest to naprawdę niezrozumiałe.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.